Grzechy przeciwko Jezusowi.

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
einsam
zaufany użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: sob lut 08, 2014 4:10 pm
płeć: mężczyzna

Re: Grzechy przeciwko Jezusowi.

Post autor: einsam »

Kiedyś byłem w szpitalu psychiatrycznym i na ścianie było napisane:"Sprzedałem Jezusa-Judasz".Wiedziałem,że to jest napisane o mnie,ale myślę,że jest wielu takich Judaszy jak ja.Ale trzeba żyć dalej i być dobrym dla swoich bliskich i uprzejmy dla innych.Dziś pomogłem pewnej pani wyciągnąć wózek z autobusu.Powiedziała do mnie,że jestem kochany.Wierzę,że to był znak od Boga,że jestem też bardzo dobrym człowiekiem.
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik
Posty: 6026
Rejestracja: śr lut 06, 2013 6:20 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Grzechy przeciwko Jezusowi.

Post autor: amigo »

einsam pisze: wt gru 21, 2021 9:35 pm Dziś pomogłem pewnej pani wyciągnąć wózek z autobusu.
A ja dzisiaj wieczorem widząc dwie kobiety załadowane workami, kartonami - poszedłem i pomogłem zanieść wszystko do śmietnika. :angelic-flying:
Piotr Piotr
bywalec
Posty: 70
Rejestracja: śr sty 11, 2023 10:41 am
Status: Pracujący
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 78004251

Re: Grzechy przeciwko Jezusowi.

Post autor: Piotr Piotr »

Jeżeli chodzi o grzech do końca życia jesteśmy skazani na łaskę albo na życie w potępieniu. Możemy żyć w łasce Boga tylko dzięki doskonałej ofierze Jezusa Chrystusa na krzyżu, bo tam On zapłacił za każdy grzech. Potrzeba do tego wiary. Zachęcam oddaj swoje życie Jezusowi Chrystusowi. Wyznaj swoje grzechy. Jezus Chrystus zapłacił swoją krwią za każdy twój grzech, ale musisz to przyjmować. Bo grzech oddziela człowieka od Boga. Jeden jest pośrednik między Bogiem a ludźmi - Jezus Chrystus
Jezus Chrystus jest królem i zapłacił za każdy mój grzech
typysport
bywalec
Posty: 257
Rejestracja: sob sie 03, 2019 5:19 pm
płeć: mężczyzna

Re: Grzechy przeciwko Jezusowi.

Post autor: typysport »

Powiedz mi Piotr byłbyś w stanie zabić kogoś za to że nie wierzy? Tata mi mowił zebym takich ludzi unikał bo jest szansa ze jakis pseudo schizofernik zabije mnie z powodu obrazy uczuc religijnych.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Grzechy przeciwko Jezusowi.

Post autor: Catastrophique »

Kolejny odklejony katolik.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
ODPOWIEDZ

Wróć do „przeżycia religijne”