Czy szatan istnieje ?

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
Awatar użytkownika
podniebnyromantyk
zaufany użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: wt cze 06, 2023 7:48 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: podniebnyromantyk »

Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 2:25 pm
podniebnyromantyk pisze: śr sie 30, 2023 8:39 am
Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 8:20 am
O, Józef wrócił na forum. Można poznać bo charakterystycznych dla niego błędach ortograficznych i niechęci do mnie, którą nigdy nie potrafił ukrywać. Tak pisałeś o przestrzeganiu regulaminu na forum, byciu rzetelnym userem a sam korzystasz z multikonta, które są tutaj zabronione.
Do powyższego bełkotu już się nie będę odnosił.
Człowieku z kimś mnie mylisz, ale faktycznie mam na imię Józef. To moje jedyne konto i koniec dyskusji bo za oszczerstwa zostaniesz zgłoszony a już tylko jednym palcem trzymiesz się przed zbanowaniem wiec zachowaj trzeźwy umysł w dalszej prowokacji trollu internetowy

Musisz się pogodzić z tym że ci nie odpuszczę a żadne oszczerstwa i manipulacje mnie nie zrażą 😁 trollu ty mój :clap:
Z nikim nie mylę, piszesz w bardzo charakterystyczny sposób. @zbyszek, sprawdź to proszę.
Co do zbanowania - nie rozsmieszaj mnie, bo obiecujecie mi to chyba juz od dwoch lat xD.
Manipulacje i klamstwo to Twoja dzialka, wymyslajac bzdury na moj temat i korzystajac z multikonta.
Z czym mam niby sie pogodzic? Nadal pisze to co chce i do kogo chce, nie masz wplywu na nic.
I tak bedzie dalej, ile bede chcial.
Co mogę ci doradzić? Bierz leki od co.

Ban już byś miał😂😁 tylko uzgodniłem z Zbyszek by dać ci ostatnią szansę?
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Doradzać nie powinna osoba, która tej drugiej do pięt nie dorasta.
Takie bajeczki wstawiaj komuś na swoim poziomie.
Z pewnością Zbyszek się Ciebie słucha xD. Taki wielki z Ciebie autorytet xD.
Baju baju ;).
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
podniebnyromantyk
zaufany użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: wt cze 06, 2023 7:48 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: podniebnyromantyk »

Ty mi przypominasz katastrofę strasznie, identyczny punkt widzenia, założę się że to ty catastorphique bo jesteś identyczny. Pewnie brakło ci kolejnych telefonów by zakładać kolejne multikonta kiedy Zbyszek je banował.

W głebokim poważaniu mam twoje wypociny i wiary i nie wiary. Niedowiary, czy to gołębia szczyt czy będziesz z tego orzeł 😆
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Lepiej Ty udowodnij, ze sam nie masz tu multikonta ;).
NIe masz w glebokim powazaniu tego co pisze. Na kilometr widac, ze wkurzam Cie ja i to co pisze, ale to tylko i wylacznie Twoj problem.
Czas sie pogodzic z tym, albo znowu opuscic forum, zeby wrocic za jakis czas z jeszcze innym multikontem ;).
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
podniebnyromantyk
zaufany użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: wt cze 06, 2023 7:48 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: podniebnyromantyk »

Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 3:32 pm Lepiej Ty udowodnij, ze sam nie masz tu multikonta ;).
To ty odowodnij że je mam, nie udawania się niewinność, nie wiesz o tym? Ale tak mają ludzie co przychodzą tu tylko robić zadymę.
Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 3:32 pm NIe masz w glebokim powazaniu tego co pisze. Na kilometr widac, ze wkurzam
Mówiłem ci już coś ale do ciebie nic nie dociera, to najwyraźniej wynikać może z twojego uposledzenia emocjonalnego i psychopatycznego widzenia świata. Poprostu mało wiesz a ja ci nie powiem bo stracę dobrą zabawę

To pewne że to ty chciałes zniszczyć to forum kontami typu katastrofa i inne zbanowane już jak koszmar. Mnie nie oszukasz, od pierwszego dnia cię rozgryzłem i dla tego mnie tak nienawidzisz a mnie to dynda i lotto, a teraz się produkuj 😅
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

podniebnyromantyk pisze: śr sie 30, 2023 6:57 pm
Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 3:32 pm Lepiej Ty udowodnij, ze sam nie masz tu multikonta ;).
To ty odowodnij że je mam, nie udawania się niewinność, nie wiesz o tym? Ale tak mają ludzie co przychodzą tu tylko robić zadymę.
Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 3:32 pm NIe masz w glebokim powazaniu tego co pisze. Na kilometr widac, ze wkurzam
Mówiłem ci już coś ale do ciebie nic nie dociera, to najwyraźniej wynikać może z twojego uposledzenia emocjonalnego i psychopatycznego widzenia świata. Poprostu mało wiesz a ja ci nie powiem bo stracę dobrą zabawę

To pewne że to ty chciałes zniszczyć to forum kontami typu katastrofa i inne zbanowane już jak koszmar. Mnie nie oszukasz, od pierwszego dnia cię rozgryzłem i dla tego mnie tak nienawidzisz a mnie to dynda i lotto, a teraz się produkuj 😅
Niech Zbyszek sprawdzi czy mamy multikonta. Ciekawe co sie okaże? ;)
Nienawidzić Ciebie? Za co?
Jesteś nikim. A Twoje bajdurzenie na forum nikogo tak naprawdę nie obchodzi.
Natomiast Ty nienawidzisz mnie za to jak zupełnie różnie wyglądają nasze życia. Nie masz tutaj dobrej zabawy. Na kilometr widac, ze wkurzasz sie kazdym moim postem gdy mnie Twoje w ogóle nie obchodzą. Bo kto sie tak naprawdę przejmuje przegrywami?
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
podniebnyromantyk
zaufany użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: wt cze 06, 2023 7:48 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: podniebnyromantyk »

Catastrophique pisze: czw sie 31, 2023 10:32 am
podniebnyromantyk pisze: śr sie 30, 2023 6:57 pm
Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 3:32 pm Lepiej Ty udowodnij, ze sam nie masz tu multikonta ;).
To ty odowodnij że je mam, nie udawania się niewinność, nie wiesz o tym? Ale tak mają ludzie co przychodzą tu tylko robić zadymę.
Catastrophique pisze: śr sie 30, 2023 3:32 pm NIe masz w glebokim powazaniu tego co pisze. Na kilometr widac, ze wkurzam
Mówiłem ci już coś ale do ciebie nic nie dociera, to najwyraźniej wynikać może z twojego uposledzenia emocjonalnego i psychopatycznego widzenia świata. Poprostu mało wiesz a ja ci nie powiem bo stracę dobrą zabawę

To pewne że to ty chciałes zniszczyć to forum kontami typu katastrofa i inne zbanowane już jak koszmar. Mnie nie oszukasz, od pierwszego dnia cię rozgryzłem i dla tego mnie tak nienawidzisz a mnie to dynda i lotto, a teraz się produkuj 😅
Niech Zbyszek sprawdzi czy mamy multikonta. Ciekawe co sie okaże? ;)
Nienawidzić Ciebie? Za co?
Jesteś nikim. A Twoje bajdurzenie na forum nikogo tak naprawdę nie obchodzi.
Natomiast Ty nienawidzisz mnie za to jak zupełnie różnie wyglądają nasze życia. Nie masz tutaj dobrej zabawy. Na kilometr widac, ze wkurzasz sie kazdym moim postem gdy mnie Twoje w ogóle nie obchodzą. Bo kto sie tak naprawdę przejmuje przegrywami?
hehe catastorphique i jego argumenty. Nic nie poradzisz. Tak już musi być
Awatar użytkownika
FreshEscape
bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:07 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: FreshEscape »

A jakie ty masz argumenty ? W przypadku toksycznych ludzi, postawienie granicy: Mówiąc ze taki ktoś jest nikim i nic nie znaczy, to uczą psychologowie !
Awatar użytkownika
podniebnyromantyk
zaufany użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: wt cze 06, 2023 7:48 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: podniebnyromantyk »

FreshEscape pisze: czw sie 31, 2023 1:30 pm A jakie ty masz argumenty ? W przypadku toksycznych ludzi, postawienie granicy: Mówiąc ze taki ktoś jest nikim i nic nie znaczy, to uczą psychologowie !
Napisałem kilka postów wyżej co myślę o szatanie i zesłaniu winy na diabelski. Przeczytaj jak chcesz.

Kontynuowanie niszczycielskiego spamu uznaje za zakończone.
Awatar użytkownika
pycioslawa
moderator
moderator
Posty: 3376
Rejestracja: pt cze 12, 2020 11:55 pm
Status: twój najgorszy koszmar

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: pycioslawa »

podniebnyromantyk pisze: czw sie 31, 2023 2:45 pm Kontynuowanie niszczycielskiego spamu uznaje za zakończone.
No, podziwiam.
nie dyskutuj z debilem - wpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
viewtopic.php?t=40441
Wątek Zażalenia na pycioslawę. Chcesz coś dodać? Wbijaj śmiało.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

podniebnyromantyk pisze: czw sie 31, 2023 12:39 pm
Catastrophique pisze: czw sie 31, 2023 10:32 am
podniebnyromantyk pisze: śr sie 30, 2023 6:57 pm

To ty odowodnij że je mam, nie udawania się niewinność, nie wiesz o tym? Ale tak mają ludzie co przychodzą tu tylko robić zadymę.



Mówiłem ci już coś ale do ciebie nic nie dociera, to najwyraźniej wynikać może z twojego uposledzenia emocjonalnego i psychopatycznego widzenia świata. Poprostu mało wiesz a ja ci nie powiem bo stracę dobrą zabawę

To pewne że to ty chciałes zniszczyć to forum kontami typu katastrofa i inne zbanowane już jak koszmar. Mnie nie oszukasz, od pierwszego dnia cię rozgryzłem i dla tego mnie tak nienawidzisz a mnie to dynda i lotto, a teraz się produkuj 😅
Niech Zbyszek sprawdzi czy mamy multikonta. Ciekawe co sie okaże? ;)
Nienawidzić Ciebie? Za co?
Jesteś nikim. A Twoje bajdurzenie na forum nikogo tak naprawdę nie obchodzi.
Natomiast Ty nienawidzisz mnie za to jak zupełnie różnie wyglądają nasze życia. Nie masz tutaj dobrej zabawy. Na kilometr widac, ze wkurzasz sie kazdym moim postem gdy mnie Twoje w ogóle nie obchodzą. Bo kto sie tak naprawdę przejmuje przegrywami?
hehe catastorphique i jego argumenty. Nic nie poradzisz. Tak już musi być
Nie musi.
Możesz popracować nad soba i swoim zyciem to moze kiedys dorownasz mi chociaż częściowo.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
kanapkaaaaa
bywalec
Posty: 274
Rejestracja: ndz mar 26, 2023 11:26 am

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: kanapkaaaaa »

[/quote]
Nie musi.
Możesz popracować nad soba i swoim zyciem to moze kiedys dorownasz mi chociaż częściowo.
[/quote]

Janusz przestań się slinic, każdy widział juz twoja mordę na fb, nikomu nie wmowisz że sobie radzisz
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

To jak tam szatan istnieje czy nie ? Według mnie tak i jest to bardzo nikczemna istota szkaradna z wyglądu. Nawet dorobił się syna to jest antychrysta który obecnie przebywa już na ziemi.
Awatar użytkownika
TriumfalnaTurkawka
zaufany użytkownik
Posty: 1049
Rejestracja: sob gru 16, 2017 10:21 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: TriumfalnaTurkawka »

Szatan to tylko symbol zla .bog mowi ze grzech w niebie nie kusi to jak szatan wpadl w pyche.to jest wzystko sciemnione
Z każdą przeciwnoscia mozna wygrac.
Awatar użytkownika
Dobro
zaufany użytkownik
Posty: 17858
Rejestracja: pt lut 17, 2023 4:23 pm
Status: करुणा
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: wrzesień
Lokalizacja: tu i teraz

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Dobro »

TriumfalnaTurkawka pisze: wt gru 26, 2023 5:07 pm Szatan to tylko symbol zla .bog mowi ze grzech w niebie nie kusi to jak szatan wpadl w pyche.to jest wzystko sciemnione
prawidłowo, włączyć myślenie należy
tradycja tradycją, itd, ale trzeba analizować i badać, czyli poznawać swoją religię, na pewno jest wiele do odkrycia
koniec wojen
tylko liście do zamiatania
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophigłupek »

Pumba pisze: sob sie 26, 2023 10:39 am Dla niektórych to nawet gdyby zobaczyli prawdziwy wizerunek szatana koło siebie to i tak by nie uwierzyli w jego istnienie bo by powiedzieli że to wytwór wyobraźni albo halucynacje czy inny grom
Januszek już nie jest tylko na zasiłku :icon-mrgreen:

Januszek już nie musi mieszkać w piwnicy!

Januszek jest na utrzymaniu kobiet czy to męska k! SPYTACIE? BUC 2023. KU..WA :angelic-green:
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
rozszczepionyumysl
zaufany użytkownik
Posty: 822
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:58 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: rozszczepionyumysl »

Inne pytanie trzeba zadać, czy istnieje raj? Jeżeli tak, to zło jest najlepszym dowodem, że szatan istnieje.
Awatar użytkownika
TriumfalnaTurkawka
zaufany użytkownik
Posty: 1049
Rejestracja: sob gru 16, 2017 10:21 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: TriumfalnaTurkawka »

Zlo to tylko brak dobra
Z każdą przeciwnoscia mozna wygrac.
Awatar użytkownika
herbertmarshall
bywalec
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 28, 2023 7:06 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: herbertmarshall »

rozszczepionyumysl pisze: sob sty 06, 2024 3:07 am Inne pytanie trzeba zadać, czy istnieje raj?
A jak stwierdzić istnienie raju?
Zakładając, że przynajmniej przez jakiś czas pozostaniemy tu, na Ziemi.
Awatar użytkownika
hidden92
bywalec
Posty: 361
Rejestracja: sob gru 03, 2022 4:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: hidden92 »

Wszystko o czym mówi stary i nowy testament jest niemożliwe do zaistnienia i nie da się w żaden sposób wytłumaczyć naukowo. W związku z czym nie ma nieba i piekła. Ja to nawet te książki trochę jak mitologie traktuje. Taka abstrakcja. Dziwie się że tyle ludzi w 21 wieku dałoby się wręcz zabić za wiarę... Przecież wiadomo że to pic na wodę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „przeżycia religijne”