Oddział psychiatryczny całodobowy w Białymstoku dla dorosłych

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
Awatar użytkownika
AniaNieIstnieje
zaufany użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: wt cze 12, 2007 3:59 pm

Re: Oddział psychiatryczny całodobowy w Białymstoku dla dorosłych

Post autor: AniaNieIstnieje »

Byłam na oddziale w.w półtora miesiąca. Powiem szczerze że nie rozumiem co poniektórych swoich znajomych, którzy tam byli i przekazywali mi informacje. Jak dla mnie było bardzo dobrze. Oddział pod względem leczniczym niewiele różni się od tego jak był w Choroszczy. Jest więcej możliwości aktywności dla pacjentów. We wtorki jest społeczność, codziennie to znaczy od pn. do pt. jest siłownia, tzw. relaksacja z terapeutkami zajęciowymi. Obchód jest 3 razy w tygodniu. To jest poniedziałek, środa, piątek. Dla tych co mają wolne samodzielne wyjścia odbywają się w godz. 15-17. Zazwyczaj trzeba spędzić na oddziale ok. 2 tyg. aby dostać wyjścia. Podobnie wygląda sprawa przepustek. Jedzenie jest o niebo lepsze niż w Choroszczy, proponuje brać dietę cukrzycową. Wydaje się najlepsza po za tym zawsze jest szansa że ktoś się zamieni.
Najsmutniejsza jest świadomość, że najgorsze w tym wszystkim nie jest to czego nie ma a to co jest...
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Oddział psychiatryczny całodobowy w Białymstoku dla dorosłych

Post autor: canngurro »

To nie lepiej na spokojnie we wlasnym domku sie leczyc? Lekow cala masa dla kazdego do koloru do wyboru mozna cos dobrac, do tego jeszcz co chcesz, wychodzisz kiedy chcesz, nie no nie rozumiem po co ludzie do tych szpitali sie pakuja. Wiadomo jak czlowiek nie kontaktuje i jest zagrozenie zycia to nie ma rady ale jak ktos juz wie co i jak, zjada pastylke i jest jak mlody bog, po co mieszac w to sluzbe zdrowia? Tym bardziej to sa olbrzymie koszta dla panstwa, ponoc miesieczny czy tam dwumiesieczny pobyt jednego pacjenta na oddziale kosztuje panstwa tyle co wyplacanie renty albo emerytury przez rok
ODPOWIEDZ

Wróć do „placówki służby zdrowia”