GABA na negatywy i bezsenność

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: GABA na negatywy i bezsenność

Post autor: Catastrophique »

canngurro pisze: wt gru 26, 2023 11:48 pm
Catastrophique pisze: wt gru 26, 2023 9:09 pm Ja nie muszę, ale mogę. Zapytany odpowiadam. Przecież tyle razy sie pytacie o "dowody".
Ty nie mozesz bo nie masz dowodów ani argumentów wiec na sile starasz sie odwrócić kota ogonem tak jak wyżej, zeby tylko wyjsc na swoje w tej dyskusji. Ale przecież "ja nie musze nic udowadniac" ;).
Slabo, Torbaczu.
Nigdy sie ciebie o nic nie pytalem, mnie nie interesuja twoje dowody bo nie interesujesz mnie ty, jakos tak nie jestes dla mnie ani troche ciekawy co poradzisz :D
Jakoś ten nocny wysyp Twoich postów w moim kierunku podsyconych mocna frustracją świadczy raczej o czyms innym ;).

Nic nie udostępniasz bo co miałbyś niby udostępnić. Zdjęcie burdelu w pokoju? XD
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: GABA na negatywy i bezsenność

Post autor: Catastrophique »

A nie, o burdelu to Ty przecież marzysz :think:
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: GABA na negatywy i bezsenność

Post autor: Catastrophique »

Tak, moi drodzy, jeśli chcę moge Wam tak pojechać, ze będziecie we mnie ciskać piorunami a ja to zawsze będę mial w dupie. W druga stronę to, jak widzicie, nie dziala.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 1098
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Australia Sydney
Kontakt:

Re: GABA na negatywy i bezsenność

Post autor: canngurro »

Catastrophique pisze: śr gru 27, 2023 6:21 am Jakoś ten nocny wysyp Twoich postów w moim kierunku podsyconych mocna frustracją świadczy raczej o czyms innym ;).

Nic nie udostępniasz bo co miałbyś niby udostępnić. Zdjęcie burdelu w pokoju? XD
Co ty co ty, darze cie sympatia tak samo jak akzdego na tym forum, pomimo tego ze dla wielu jestes przykry pozbawiony empatii i zwyklych ludzkich odruchow. Mnie nie masz szans zalezc za skore, nawet jakbys bardzo chcial :D
W pokoju oraz mieszkaniu mam idealny porzadek lubie sprzatac i ogolnie kocham czystosc i lad
Faktycznie jestem nocnym markiem lubie egzystowac w nocy wtedy mam najciekawasze mysli i ogolnie rewelacyjnie sie czuje zazwyczaj, wtedy zazwyczaj duzo czytam albo pisze
ODPOWIEDZ

Wróć do „metody alternatywne”