czy psychiatra może wypisać antykoncepcje?

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
milusia12
bywalec
Posty: 481
Rejestracja: sob sty 08, 2022 11:28 pm

czy psychiatra może wypisać antykoncepcje?

Post autor: milusia12 »

Byłam w aptekach w okolicy i wiecie nawet ampułek antykoncepcyjnych nie chcą mi sprzedać.
Co wg interenetu sa bez recepty. tu oczywiście zbrodnia na człowieku; ubezwłasnowolnienie lekarskie- wszystko zależy od lekarza jednakże ten nie ponosi odpowiedzialności :/:O - zgroza!!!
Po co nam wiecej burdu?? brudu i bezdomnych??? na co komu takie cierpienie ??? :::"Ludzie na mięso a nie mięso dla Ludzi:O:(!!!"
jakby zaszłości mało dowodzą o bezwzględności człowieka jeśli chodzi o dobrobyt.


Jakby Polska tu kobiety to Maryjki - bo tak będzie do tego dąży system!!!bezopamiętania.
Co porządniejsza nie będzie chciała 'dac' a będzie chciała dobrze wyglądać/kusić!!!:O
Kto poniesie odpowiedzialność za to??? kobiety z góry mówiące z orzeczeniem że niesprawne/ niezdatne ???

Mało to naukowców podszywających sie pod lekarzy co niby o dobro pacjenta chodzi - aha ja juz znam te dobra pacjenta; 20 lat leczenia i jak ide do lekarza nawet prywatnie z jakby rzeżączką to tylko słabe maści:O przepisują i nijak kogo pozwac nawet gdy infekcja doszła w szpitalu jeszcze za pozew trzeba płacić!!;(:O - ZGROZA Polskiego PAństwa!!!. - tu sie robi LAnd of prison. - a ci co zagranicą to odwalja prison break !!!.
Awatar użytkownika
hidden92
bywalec
Posty: 361
Rejestracja: sob gru 03, 2022 4:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: czy psychiatra może wypisać antykoncepcje?

Post autor: hidden92 »

Trzeba było na PIS nie głosować :-p :auto-ambulance: :angelic-green:
Awatar użytkownika
milusia12
bywalec
Posty: 481
Rejestracja: sob sty 08, 2022 11:28 pm

Re: czy psychiatra może wypisać antykoncepcje?

Post autor: milusia12 »

O przepraszam ale ja ciągle szukam pracy w zawodzie, czyli uznania mojej edukacji, a przy tym mam obawy ze będę musiała w końcu spłacić tą chwiejną rentę co to niby mi sie należy niby za chorobe a wg mnie za zniesławienie.

MARYJKOWO = POLSKA
{i pełno bezdomnych Jezusów}
Awatar użytkownika
milusia12
bywalec
Posty: 481
Rejestracja: sob sty 08, 2022 11:28 pm

Re: czy psychiatra może wypisać antykoncepcje?

Post autor: milusia12 »

!!!świat albo będzie nam wdzięczny za ofiarność jaką oferujemy; za te możliwość eksperymentów genetycznych..... albo świat będzię sie śmial jako to państwo sprzedaję się w imię rzekomego dobrobytu za cenę wolności suwerenności nie-poddaństwa!!!

:O Najbrzydszym, najbardziej chorym Państwem na świecie - normlanie wygrana plebiscytu światowego. :O
:(;(
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: czy psychiatra może wypisać antykoncepcje?

Post autor: Catastrophigłupek »

milusia12 pisze: pt lis 03, 2023 4:16 pm O przepraszam ale ja ciągle szukam pracy w zawodzie, czyli uznania mojej edukacji, a przy tym mam obawy ze będę musiała w końcu spłacić tą chwiejną rentę co to niby mi sie należy niby za chorobe a wg mnie za zniesławienie.

MARYJKOWO = POLSKA
{i pełno bezdomnych Jezusów}
Mój gey 100% Januszek K. Ciągnie druta

Mój gey 100% Januszek K. Ciągnie druta

Mój gey 100% Januszek K. Ciągnie druta

Mój gey 100%
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
ODPOWIEDZ

Wróć do „lekarze”