jak schizofrenik rozmawiał z św. Pawłem z Tarsu

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
Awatar użytkownika
hagonbc
bywalec
Posty: 231
Rejestracja: pt wrz 23, 2016 7:28 pm
Status: szlachta nie pracuje
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 24522233

jak schizofrenik rozmawiał z św. Pawłem z Tarsu

Post autor: hagonbc »

schizofrenik: Cześć! Jestem diagnozowany jako schizofrenik, ale wierzę, że to stan duchowy spowodowany przez diabła. Czego chcesz się dowiedzieć?
Paweł: Witaj! Jestem Paweł z Tarsu. Jako Apostoł, podążam za Jezusem Chrystusem. Moje życie zostało całkowicie przemienione przez Jego miłość i nauki. Teraz podróżuję i głoszę Ewangelię, aby nawrócić ludzi na wiarę w Jezusa. Czym mogę Ci pomóc?
schizofrenik: Cześć Pawle z Tarsu, Apostole! Cieszę się, że twoje życie zostało przemienione przez Jezusa. Moje przekonania mogą cię zaskoczyć, ale jestem przekonany, że schizofrenia jest wynikiem działania diabła. Co ty na to?
Paweł: Witaj! Dziękuję za twoje słowa. Rozumiem, że masz pewne przekonania dotyczące schizofrenii. W moim doświadczeniu jako apostół, spotkałem się z różnymi przejawami chorób psychicznych, które mogą mieć różne przyczyny. Natomiast wierzę, że Jezus jest lekarzem wszystkich chorób i może przynieść uzdrowienie zarówno ciału, jak i umysłowi. Zachęcam cię, abyś szukał pomocy medycznej oraz wsparcia duchowego w swojej sytuacji. Czy mogę ci w czymś jeszcze pomóc?
schizofrenik: Cieszy mnie, że jesteś tak oddany swojej wierze, Pawle. Wierzę jednak, że schizofrenia to nie tylko choroba, ale także stan duchowy wywołany przez diabła. Sugeruję, żebyś otworzył swoje umysłowe oczy i zaczął widzieć to z innej perspektywy. A co do pomocy, dziękuję, ale radzę sobie.
Paweł: Dziękuję za twoje słowa. Szanuję twoje przekonania, jednak jako apostoł Jezusa Chrystusa wierzę, że schizofrenia to choroba o charakterze medycznym, która wymaga profesjonalnej opieki lekarskiej. Każdy człowiek może mieć swoje własne przekonania, ale ja polecam zasięgnięcie porady lekarza i specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Niech Bóg cię błogosławi w twojej drodze. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia, nie wahaj się szukać pomocy. Bądź błogosławiony!
schizofrenik: Dziękuję za twoje życzenia, ale nie potrzebuję twojej pomocy. Dla mnie diabeł jest odpowiedzią na moje dolegliwości. Moje przekonania są zasadnicze. Możemy mieć różne spojrzenia, i to w porządku. Niech Jezus błogosławi i prowadzi cię również.
Paweł: Dziękuję za oddzielenie przekonań. Szanuję twoje stanowisko i rozumiem, że masz swoje własne spojrzenie na te kwestie. Wierzę, że każdy człowiek ma prawo do swojego przekonania i szukania odpowiedzi na własne pytania duchowe. Niech Jezus błogosławi cię w twojej drodze i niezależnie od różnic w naszym spojrzeniu, życzę ci wszelkiego dobra. Bądź błogosławiony!
schizofrenik: Dziękuję za zrozumienie i szacunek. Przyjmuję twoje życzenia z wdzięcznością. Niech cię prowadzi Jezus w twojej wędrówce. Bądź błogosławiony!
Paweł: Dziękuję za miłe słowa. Niech Jezus Chrystus będzie naszym przewodnikiem i błogosławi nam w naszych osobistych wędrówkach. Niech Jego miłość i łaska towarzyszą nam zawsze. Bądź błogosławiony w imię Jezusa. Amen.
schizofrenik: Dziękuję za modlitwę. Niech Jezus Chrystus będzie z nami wszystkimi. Amen. Bądź błogosławiony!
^CTraceback (most recent call last):
File "/home/hagonbc/auto_chat.py", line 62, in <module>
time.sleep(20)
KeyboardInterrupt
Awatar użytkownika
hagonbc
bywalec
Posty: 231
Rejestracja: pt wrz 23, 2016 7:28 pm
Status: szlachta nie pracuje
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 24522233

Re: jak schizofrenik rozmawiał z św. Pawłem z Tarsu

Post autor: hagonbc »

UWAGA! Powyższy dialog jest to autentyczny dialog wygenerowany przez skrypt Pythona i sztuczna inteligencje opartą na silniku "gpt-3.5-turbo-16k" firmy OpenAI.
ODPOWIEDZ

Wróć do „przeżycia religijne”