Chcę powiedzieć że...

miejsce na dowolną inną dyskusję nie dotyczącą schizofrenii

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Zaczynamy kolejny, wspaniały tydzień!
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 3639
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:24 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Digital »

Buty wyczyszczone i wypastowane? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7090
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Słonecznik1 »

catastrofa jaka to różnica . Ja mam zakaz sądowy spożywania alkoholu więc nie nie piłem ....
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7090
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Słonecznik1 »

i dodam nie bierzcie narkotyków alko też unikajcie .Pisałem i bez tego może to wam coś da by później zabrać więcej
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Jesli to nie narkotyki ani alkohol to co? Chyba nie jesteś niedorozwinięty?
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Zaraz lecim na silke.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Wspaniałe jest to uczucie, kiedy wiesz, ze mozesz wszystko, po prostu wszystko. Tylko ja moge się ograniczać, nikt i nic innego nie ma na mnie wpływu.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 3639
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:24 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Digital »

Szczególnie gdy jest to urojone uczucie, bo nie możesz zupełnie nic. Nawet porządnie poruchać.
To po prostu objaw wywindowanej sztucznie serotoniny, mający z rzeczywistym stanem rzeczy tyle wspólnego co twoja sytuacja materialna z portfelem rockefellera.
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7090
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Słonecznik1 »

robiono mi kiedyś badania na inteligencje byłem nacpany a wyszło mi nie pamiętam ile pkt około 140. Na Sobieskiego jak wyszedłem ze szpitala
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7090
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Słonecznik1 »

brak pieniędzy męczy sa jakieś potrzebne ale mierzenie się kasą mi się nie podoba . Możesz mieć firmę dużo kasy jeździć mercedesem ...z 25 % będzie ci tego zazdrościć z 50 leje na to jesteś przesuwającym się kolejnym punkcikiem .Lepiej trzymać 2 wersje
Mariii
zaufany użytkownik
Posty: 16351
Rejestracja: czw sie 19, 2010 7:24 pm

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Mariii »

na przestrzeni lat, które tu spędziłam odeszło tak wiele, bliskich mi osób. Zarówno stąd, jak i w realu. Jest ciężko.
Wasz świat nic mi nie dał, nic nie może mi zabrać
Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik
Posty: 10788
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:14 am
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: hvp2 »

Mariii pisze: czw sie 10, 2023 11:24 pm na przestrzeni lat, które tu spędziłam odeszło tak wiele, bliskich mi osób. Zarówno stąd, jak i w realu. Jest ciężko.
Masz rację! Mam podobne odczucia.
Mariii
zaufany użytkownik
Posty: 16351
Rejestracja: czw sie 19, 2010 7:24 pm

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Mariii »

chcą mnie zniszczyć, ale jestem zbyt silna.
Tylko dlaczego, ciągle, w kryzysie tutaj wracam...
Wasz świat nic mi nie dał, nic nie może mi zabrać
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Nie daj się, Marysiu.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 3639
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:24 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Digital »

Catastrophique pisze: czw sie 10, 2023 9:06 pm Ty nie możesz, ja nie jestem starym niedołężnym tetrykiem i w tych sprawach sobie radzę całkiem nieźle. BTW, jesteś chyba 60 letnim prawiczkiem :D. Przegryw do sześcianu.
A i moja sytuacja materialna jest całkiem całkiem.
Odjąłeś mi prawie z 10 latek, to miłe choć dobrze wiesz że akurat nie o tym mówiłem. Wspominałem jak wyżej o chemicznej kastracji, którą da się zauważyć także i w twoim wyglądzie oraz zachowaniu, zważywszy na znacznie powiększenie u ciebie gruczołów piersiowych w wyniku prolaktymii. Niestety ale prawie całkowita impotencja także za tym stoi. Stąd też twoja wieczna tutaj oraz prawdopodobnie także w życiu codziennym i poza forum, frustracja, toksyczność w kierunku kobiet :/

Gdybyś miał dobrą sytuację materialną, to byś nie szukał pracy w Media Ekspert po najmniejszej linii oporu i poniżej wszelkich możliwych kwalifikacji. Tam idą młodzi ludzie bez zawodu zaraz po szkołach, co nie dostali się na studia, a nie takie stare i zgrzybiałe capy jak ty. Chyba że znów nam tu sprytnie odbijesz piłeczkę do innej bramki i stwierdzisz, że to z nudów i w ramach prokreacji wychodzenia do ludzi?
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7090
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Słonecznik1 »

Marysia moim zdaniem być może powinnaś starać się o rentę . Łatwiej by ci się żyło z tym przypuszczam ,niestety raczej nie jest łatwo ją dostać .
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7090
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Słonecznik1 »

kiedyś jak byłem w szpitalu powiedziałem lekarce że nie chce renty to skreśliła coś widocznie miała zapisane na liście ...
może nie trzeba długo siedzieć ale czasem chcą obserwować albo pół roku w szpitalu jest wymagane może i nie raz ...to jest samo w sobie troche traumatyczne . W dobrym jeszcze idzie wytrzymać ale w złym to już jak na jakimś filmie grozy.
Co tu mówić powodzenie
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Digital pisze: pt sie 11, 2023 1:17 pm
Catastrophique pisze: czw sie 10, 2023 9:06 pm Ty nie możesz, ja nie jestem starym niedołężnym tetrykiem i w tych sprawach sobie radzę całkiem nieźle. BTW, jesteś chyba 60 letnim prawiczkiem :D. Przegryw do sześcianu.
A i moja sytuacja materialna jest całkiem całkiem.
Odjąłeś mi prawie z 10 latek, to miłe choć dobrze wiesz że akurat nie o tym mówiłem. Wspominałem jak wyżej o chemicznej kastracji, którą da się zauważyć także i w twoim wyglądzie oraz zachowaniu, zważywszy na znacznie powiększenie u ciebie gruczołów piersiowych w wyniku prolaktymii. Niestety ale prawie całkowita impotencja także za tym stoi. Stąd też twoja wieczna tutaj oraz prawdopodobnie także w życiu codziennym i poza forum, frustracja, toksyczność w kierunku kobiet :/

Gdybyś miał dobrą sytuację materialną, to byś nie szukał pracy w Media Ekspert po najmniejszej linii oporu i poniżej wszelkich możliwych kwalifikacji. Tam idą młodzi ludzie bez zawodu zaraz po szkołach, co nie dostali się na studia, a nie takie stare i zgrzybiałe capy jak ty. Chyba że znów nam tu sprytnie odbijesz piłeczkę do innej bramki i stwierdzisz, że to z nudów i w ramach prokreacji wychodzenia do ludzi?
Tak bys chcial aby bylo, ale nie jest.
Zal Ci dupe ściska, ze jestes juz stary i przetraciles cale zycie na chorowanie, gdy ja jestem mlody i wszystko przede mna. Zadna nawet na Ciebie nie spojrzy, a ja mam spore powodzenie i zadnych problemów w sferze seksualnej, ktore próbujesz mi wmawiac. Gdy Ty jesteś impotentem zapewne od dawna. Glownie dlatego, ze pewnie zawsze byles odludkiem i jesteś nadal. 70 lat i malo, ze impotent to do tego niesmialy. Ja pier...
Nie wmawiaj mi tez frustracji do kobiet tutaj. Prawie kazda stąd do mnie startowała (co boli Cię dodatkowo), ale ja szukalem i szukam nadal kogos zdrowego. Bo i sam w pelni czuje i zachowuje się jak zdrowy. Jeszcze co do kobiet tutaj, takie przypadki jak Meduza czy Kanapka naprawdę trudno jak dla mnie nazwać atrakcyjnymi.
Ale Ty, spoko, mozesz się ślinić do Pyci, na pewno masz spore szanse ;).
Co do sytuacji materialnej, tu też pudło. Wybralem taką prace bo uwielbiam kontakt z ludzmi, rozmowę i możliwość wykazania się fachową wiedzą, umiejętnościami sprzedażowymi oraz pomocy. Poza tym - premie za sprzedaż sa naprawdę wysokie, moge sporo dorobić do mojej działalności szkoleniowej.
Jeśli będziesz dalej insynuowal.mi bzdury w sporych ilościach, tu i w innych działach forum, przestanę w ogóle na Ciebie reagować. Masz 70 lat, dorosnąć powinieneś jakies pol wieku temu :/.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Catastrophique »

Jutro jedziemy do Wiednia! Wracamy we wtorek. Dwa pełne dni na zwiedzanie. Ale narobię fotek :D.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 3639
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:24 pm
płeć: mężczyzna

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Digital »

Catastrophique pisze: pt sie 11, 2023 9:21 pm Zal Ci dupe ściska, ze jestes juz stary i przetraciles cale zycie na chorowanie, gdy ja jestem mlody i wszystko przede mna. Zadna nawet na Ciebie nie spojrzy, a ja mam spore powodzenie i zadnych problemów w sferze seksualnej, ktore próbujesz mi wmawiac. Gdy Ty jesteś impotentem zapewne od dawna. Glownie dlatego, ze pewnie zawsze byles odludkiem i jesteś nadal. 70 lat i malo, ze impotent to do tego niesmialy. Ja pier...
Nie wmawiaj mi tez frustracji do kobiet tutaj. Prawie kazda stąd do mnie startowała (co boli Cię dodatkowo), ale ja szukalem i szukam nadal kogos zdrowego. Bo i sam w pelni czuje i zachowuje się jak zdrowy. Jeszcze co do kobiet tutaj, takie przypadki jak Meduza czy Kanapka naprawdę trudno jak dla mnie nazwać atrakcyjnymi.
Sam wiesz, że to są takie twoje urojenia, albo i nie wiesz w sumie :think:
Jakbyś nie miał problemów w sferze wiesz jakiej, to byś nie miał cyców do pasa, to raz. Dwa, z przynajmniej jedną stworzyłbyś szczęśliwy związek, skoro prawie każda z forumowiczek na ciebie leciała albo i leci :think: , jak każdy normalny facet. A ok, w sumie pisałeś że pragniesz korzystać z życia i pracować w Media Ekspert :lol: Do tego siedzieć całymi dniami na forum, szczególnie gdy jesteś taki młody i piękny :lol: Zgrzybiały paparuch 37 lat i tylko jeden jedyny związek w całej karierze casanovy. A jak sobie roi że nie wiadomo jaki amant z niego i podrywacz barmanek :eusa-violin:

Twoją frustrację widać co rusz w sposobie w jaki odzywasz się do kobiet.
Ty się nie zachowujesz jak zdrowy człowiek więc możesz sobie tylko pomarzyć o pracy z normalnymi ludźmi w normalnym sklepie.
Niestety, mało że mocno zaburzony to jeszcze nadęty i toksyczny.

Możesz sobie zwracać lub nie zwracać uwagi na kogo chcesz, co mnie to?
ODPOWIEDZ

Wróć do „inne”