Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
Storm
bywalec
Posty: 67
Rejestracja: pt lis 11, 2022 4:51 am
płeć: mężczyzna

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Storm »

Z beczki podobnej na yt przedstawiony jest materiał dość srogi odnoszący się do głośnego tematu 'skór'.
Tym razem w liczbach i na świadomym opisie przedstawia gość Winiego
https://youtu.be/Zy0QEX1JGqg

Swoją drogą w rodzinie mam ciotkę kardiolog co wyjechała z Łodzi chyba właśnie przed wyjściem tej sprawy - zastanawia mnie czasem jak głęboko proceder poznać musiała lub mogła, będąc w tamtym środowisku, że zrezygnowała z tamtych urobionych układów.. Bo trochę nie chce mi się wierzyć, że przez urok ten czy inny zapadłych miejscowości poszła po inne pieniądze musząc bujać się o dodatkowe setki kilometrów.

A odnośnie linku..
No właśnie.
Zdarza się, że z wysypką można nie wrócić z około medycznego czy medycznego czyśćca.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Catastrophique »

pingui pisze: pn lip 17, 2023 5:32 pm Oczywiście że tak, same sensowne posty. Nigdy nie byłem w żadnej psychozie, nie jestem alkoholikiem. Co najwyżej miałem parę kryzysów światopoglądowych. W żaden sposób nigdy nie odbijało się to na sensowności moich wypowiedzi czy to pisemnych czy ustnych. Co najwyżej na bardzo złym samopoczuciu ogólnym
A sa w tej bajce smoki? ;)
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Katastrofa
bywalec
Posty: 2216
Rejestracja: pn maja 08, 2023 4:43 pm

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Katastrofa »

Neuroleptyki się odstawia po czasie, gdy się wydorośleje i dojrzeje oraz wyrośnie z choroby psychicznej zwanej Schizofrenia!
Storm
bywalec
Posty: 67
Rejestracja: pt lis 11, 2022 4:51 am
płeć: mężczyzna

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Storm »

Katastrofa pisze: pn lip 17, 2023 7:14 pm Neuroleptyki się odstawia po czasie, gdy się wydorośleje i dojrzeje oraz wyrośnie z choroby psychicznej zwanej Schizofrenia!
Słusznie.
I oby do tej samej rzeki wchodzić nie trzeba było.
Utrzymywać się szukając równowagi dla siebie jak poddawać innym pomysły na zastępstwo tego często jedynego kierunku jaki znają do polecania. Dzięki za wpis.
Awatar użytkownika
pingui
bywalec
Posty: 652
Rejestracja: pn cze 15, 2020 6:16 pm
Status: Guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: pingui »

Catastrophique pisze: pn lip 17, 2023 7:11 pm A sa w tej bajce smoki? ;)
Smoka to Ty masz w dupie, patrząc na to jak chodzisz w tych czerwonych łapciach :lol: Chyba że to hemoroidy? :think:
Awatar użytkownika
Katastrofa
bywalec
Posty: 2216
Rejestracja: pn maja 08, 2023 4:43 pm

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Katastrofa »

Tak naprawdę to tylko myślę by jakąś seksowną kobietę młodą wyr00chać!
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Catastrophique »

Co sie dzieje z tym forum? Odzywki jak na jakims dresiarskim podworku. Jeden lepszy od drugiego :/.
Odechciewa sie tu w ogole wchodzic.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Meduzola »

Catastrophique pisze: sob lip 15, 2023 12:43 pm Gdyby nie lekarze i leki nie bylibyscie w stanie jednego posta napisac.
Nie ustosunkujesz się do treści wstawionego artykułu, który mówi o zgonie sześciu osób, czy to z powodu zastosowania przymusu bezpośredniego czy nieodpowiedniej dawki leków? W dyskursie o schizofrenii nadal jest tak, że liczba epizodycznie lub regularnie halucynujących to pilnie strzeżona tajemnica, informacja nie odnalezienia, więc paradygmat o konieczności środków farmaceutycznych jest zastygłą skamieliną. Prawda jest taka, że leki psychotropowe nie likwidują "głosów", podobno człowiek słyszy je jakby bardziej z oddali, przytłumione. Gdyby nie było leków, stosowano by neuromasaż, leczniczy masaż stóp, i refundowanoby metodę rTMS, która pobudza uśpione części mózgu lub wycisza te nadaktywne, zamiast elektrowstrząsów, które mijają się z celem, a piszę to, bo miałam ich dwadzieścia razy.
Storm
bywalec
Posty: 67
Rejestracja: pt lis 11, 2022 4:51 am
płeć: mężczyzna

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Storm »

Meduzola pisze: wt lip 25, 2023 4:20 pm , bo miałam ich dwadzieścia razy.
Witaj. Gdzieś na forum opisywałaś te przeżycia związane z elektrowstrząsami? Bo jest to dla mnie mega nie do wyobrażenia, że w tych czasach to jeszcze może funkcjonować.. Zarazem zawsze wyobrażałem sobie, że po tych zabiegach to człowieka bardziej stępić można a wypowiedź masz logicznie złożoną.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Meduzola »

Storm pisze: wt lip 25, 2023 4:32 pm Witaj. Gdzieś na forum opisywałaś te przeżycia związane z elektrowstrząsami? Bo jest to dla mnie mega nie do wyobrażenia, że w tych czasach to jeszcze może funkcjonować.. Zarazem zawsze wyobrażałem sobie, że po tych zabiegach to człowieka bardziej stępić można a wypowiedź masz logicznie złożoną.
Odniosę się do tego w podanym linku .. viewtopic.php?t=30227#p703418
Awatar użytkownika
Katastrofa
bywalec
Posty: 2216
Rejestracja: pn maja 08, 2023 4:43 pm

Re: Ludzie w dobrym stanie poszli do psychiatryka i UMARLI

Post autor: Katastrofa »

Kod: Zaznacz cały

ed2k://|file|Island.Fever.(2001).Koło Ferrari.,Marlena.Porsche.by.judgementcrematorium.avi|527093760|945042264C2750A9DC3E5C5D18D21C03|/
To jest lek najlepszy na wszystko!

Fiat versus Polonez?

Leki, które leczą!
ODPOWIEDZ

Wróć do „placówki służby zdrowia”