leki a głupota

risperidon

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Amannn
zaufany użytkownik
Posty: 4627
Rejestracja: pn sie 17, 2020 3:54 pm

Re: leki a głupota

Post autor: Amannn »

bartek29 pisze: sob lis 09, 2019 3:44 pm Witam!
Przyjmowanie leków pogłebiło moją głupote,także najbliższe określenia to debil, idiota .Z osoby która studiowała fizyke stałem się osobą, która musi wykonywać drobne prace ręczne.Dodatkowo utraciłem zdolność zapamietywanie i duzo rzeczy zapomniałem.Poziom rozmowy jaki prowadze nie mozna nazwać inteligętnym bo na dużo rzeczy się nie znam.Mam poczucie że nie ucze się nic nowego jakbym utracił zdolność uczenia się.No i lenistwo i święty spokój nie zmusza do działania.Jakie są wasze wrażenia objawy i intelekt po zażywaniu leków?
Leki otępiaja i przymulają. Można powiedzieć ze obniżają zdolności intelektualne.
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik
Posty: 6026
Rejestracja: śr lut 06, 2013 6:20 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Hiszpania

Re: leki a głupota

Post autor: amigo »

Zgadzam się do leków. Ale nie do końca...
Jak ktoś wcześniej był leniwy, olewał sprawy, skupiał się na prostocie także psychotropy dodają swoje.

Schizofrenia też powoduję ubytku w funkcjach poznawczych. Głownie poprzez przebyte psychozy.
einsam
zaufany użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: sob lut 08, 2014 4:10 pm
płeć: mężczyzna

Re: leki a głupota

Post autor: einsam »

Leki są super,byle nie benzo.Na nich trzeba skupiać się na świecie zewnętrznym.Czytać odrobinę wikipedi na temat budowy chemicznej otaczajacego nas świata.Przypominać sobie pojęcia z fizyki ,matematyki,chemii.Nie w takiej ilości żeby zdawać maturę,tylko o wiele mniej,tak z nudów,odrobinę i z dnia na dzień,po trochu.
Awatar użytkownika
Amannn
zaufany użytkownik
Posty: 4627
Rejestracja: pn sie 17, 2020 3:54 pm

Re: leki a głupota

Post autor: Amannn »

amigo pisze: śr gru 22, 2021 2:49 pm Zgadzam się do leków. Ale nie do końca...
Jak ktoś wcześniej był leniwy, olewał sprawy, skupiał się na prostocie także psychotropy dodają swoje.

Schizofrenia też powoduję ubytku w funkcjach poznawczych. Głownie poprzez przebyte psychozy.
Tylko że to jest taka prawda powtarzana przez lekarzy Jung miał ciągle psychozy a jakoś funkcjipoznawczych mu nie obniżyły. Leków nie brał wcale.
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik
Posty: 6026
Rejestracja: śr lut 06, 2013 6:20 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Hiszpania

Re: leki a głupota

Post autor: amigo »

Głupota jest wrodzona. "Z pustego I Salomon nie naleje".
Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 3639
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:24 pm
płeć: mężczyzna

Re: leki a głupota

Post autor: Digital »

Porównywanie się do największych geniuszy w dziejach ludzkości nie wiem czy jest do końca na miejscu.
Lekarstwa może nie tyle otępiają co zamulają i spowalniają oraz usypiają w dużych dawkach. Choroba znowuż potrafi tak zajmować myśli i świat chorego, że może wydawać się wycofany nieobecny czy otępiały właśnie, a tak naprawdę żyje on po prostu w swoim świecie.
Awatar użytkownika
Dobro
zaufany użytkownik
Posty: 18031
Rejestracja: pt lut 17, 2023 4:23 pm
Status: करुणा
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: wrzesień
Lokalizacja: tu i teraz

Re: leki a głupota

Post autor: Dobro »

Leki są na głupotę.
każdy dzień to nowy początek
ODPOWIEDZ

Wróć do „rispolept”