Niech Maksi wróci :)

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Trickster
bywalec
Posty: 4118
Rejestracja: wt lip 30, 2019 8:03 am
płeć: mężczyzna

Niech Maksi wróci :)

Post autor: Trickster »

Fajnie było, gdy Maksi była znowu moderatorką. Wszystko było uporządkowane i nie było takiego wysypu "świrów" na czacie i wątkach forum... Teraz to tylko piszą ludzie, którym wiele brakuje do normalności ;) szkoda :(
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Catastrophique »

Maksi tez, i wielu innych.

Odeszli, bo forum zrobilo sie mekką dziwakow, trolli i przegrancow.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 8028
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Status: webmaster
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: zbyszek »

A czy Wy sami nie możecie zwracać uwagi na poziom wypowiedzi na czacie ?
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Catastrophique »

Szkoda czasu do tego pewnie czesto konczy sie to wyzwiskami. Czyli efekt odwrotny od zamierzonego.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3099
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Meduzola »

Psy szczekają, karawana idzie dalej. Schizofreniczki są "łechtaczkowe", gdy do tego dojdzie brak ojca w wychowaniu, to może to rezultować nimfomanią. W Polsce mamy mało seksuologów i terapeutów, którzy BY pomogli rozsupłac źródło tej skazy. Dziś liczy sie szybki efekt, jeśli chodzi o terapie, a nie walka z wieloglową hydrą, czyli nawarstwionymi problemami.
Awatar użytkownika
Trickster
bywalec
Posty: 4118
Rejestracja: wt lip 30, 2019 8:03 am
płeć: mężczyzna

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Trickster »

zbyszek pisze: pt paź 23, 2020 12:06 am A czy Wy sami nie możecie zwracać uwagi na poziom wypowiedzi na czacie ?
Jak zwracałem uwagę, to dostałem ostrzeżenie za hejt..... Jak mówię prawdę, bądź wyśmiewam debilne teorie to mnie degradują... I to wszystko ty mi zrobiłeś WODZU, bo zwracam uwagę.... Teraz pisze tylko w wątkach neutralnych i to jest śmieszne :lol:
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Catastrophique »

Ja zostalem zdegradowany, bo krytykowalem i smialem sie z antypsychiatrii i osob, ktore ja popierają. I bede to robil dalej, wiedzac jak szkodliwa moze byc.
Tak, jest to niesprawiedliwe, ale lata mi to. Tak naprawde, nie ma tu dla kogo sie starac. Forum stalo sie nie tylko mekka, ale i enklawa osob, ktore powaznie powinny sie nad soba zastanowic i nie tlumaczyc swojej glupoty choroba, bo ilez mozna.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 8028
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Status: webmaster
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: zbyszek »

Catastrophique pisze: pt paź 23, 2020 12:29 am Ja zostalem zdegradowany, bo krytykowalem i smialem sie z antypsychiatrii i osob, ktore ja popierają.
Widzisz, na tym forum zasadniczo nie ma cenzury. Każdy może pisać, co chce i nie wolno Ci się z nikogo śmiać. Jedyne, co możesz, to przedstawić swój punkt widzenia - inny niż tego kogoś popierającego antypsychiatrię. Na końcu zwycięża argument, a nie ten, kto przydławi innych, żeby nie pisali bzdur. To jest kwestia pewnej kultury w komunikowaniu się z innymi ludźmi. Zostałeś zdegradowany nie za poglądy, lecz za nieprzyzwoity sposób wywierania presji na innych. Odróżnij proszę ten fakt, odróżnij treść od formy.

To forum nie zwalcza niczyich poglądów metodami pozamerytorycznymi. Spójrz tu: viewtopic.php?f=6&t=5244 na punkt 2.2. Nie martw się o to, że ktoś myśli, to co myśli, bo każdemu to wolno. Mamy wolność przekonań. Jedyne, co możesz, to przekonywać.

Maksymiliana, która miała także kłopoty ze zrozumieniem i respekowaniem tego regulaminu, np. pkt 5.1 lub 6.1 popełniała poważne błędy - kasowała niektóre posty. Tego jej czynić nie było wolno.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Catastrophique »

Antypsychiatria jest bardzo szkodliwa i jak najbardziej, powinna byc cenzurowana. Rowniez ponosisz odpowiedzialnosc za osoby, ktore posluchaly sie jej zwolennikow i przestaly brac leki, czego konsekwencje na pewno sa Ci znane. Nie sa to jedyne jej negatywne skutki. Nie obchodzi Cie co dzieje sie z tymi ludzmi?
Uciekasz od odpowiedzialnosci za pomoca polityki "wolnego slowa", degradujac mnie za to, ze staram sie tepic ludzka złośliwość i skrajna glupote.
Kultura - swoja droga, nie zawsze metody merytoryczne wystarczaja, ludzie bywaja uparci do granic mozliwosci i masz racje - nie ja powinienem ich zwalczac poprzez wysmiewanie, lecz Ty jako admin i moderatorzy powinni wziac sie wreszcie za to co do Was nalezy, a nie tak jak Pycioslawa - kasowac posty z niewygodnym info na swoj temat. Dobrze, ze chociaz teraz już nie moze tego robic, ale wczesniej swojej wladzy zdecydowanie nadużywala.
Uwazasz, ze nie mam racji?
Zobacz co sie zrobiło z tego forum.
Zobacz kto pisze posty i jakie to sa posty. Co dzieje sie na czacie.
Brak nowych osob, ciagle ta sama ekipa i rynsztok slowny.
Forum odstrasza nowe osoby, a Ty piszesz o dbaniu o kulture slowa.
Zenada.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Trickster
bywalec
Posty: 4118
Rejestracja: wt lip 30, 2019 8:03 am
płeć: mężczyzna

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Trickster »

U mnie było podobnie... To jest śmieszne, że piszesz o wolności słowa i wypowiedzi, a degradujesz mnie bo nie pisze na temat nie brania leków w sposób pochlebny, tylko wyśmiewam i porównuje do płaskoziemców. Powołujesz się na to by były treści potrzebne innym, a tu w 99% procentach jest stek bzdur pisany przez ludzi w psychozie, lub "ozdrowieńców" potrzebujących dobrej psychoterapii... A tym czasem "normalni", którzy mogą pomóc innym chorym odchodzą ..
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 8028
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Status: webmaster
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: zbyszek »

Catastrophique pisze: pt paź 23, 2020 6:27 am Antypsychiatria jest bardzo szkodliwa i jak najbardziej, powinna byc cenzurowana.
Z pierwszym się zgodzę, z drugim nie. Mamy przecież system "niechcianych postów". To jest swojego rodzaju "kubeł na śmiecie" z nieznikającą zawartością. Te posty nie giną, lecz kto nie chce nie musi w nich grzebać, ani ich czytać. Podaj konkretny przykład, w którym ten system nie działa.
Catastrophique pisze: pt paź 23, 2020 6:27 am Rowniez ponosisz odpowiedzialnosc za osoby, ktore posluchaly sie jej zwolennikow i przestaly brac leki
Masz wrażenie, że forum PROPAGUJE antypsychiatrię ? Tu powinien chwytać pkt.6.6 regulaminu. Podaj linki, w których ma miejsce propaganda, a nie same przekonania. Wiem, że rozróżnienie jest nieraz trudne. Był wątek poświęcony temu tematowi.
Catastrophique pisze: pt paź 23, 2020 6:27 amForum odstrasza nowe osoby, a Ty piszesz o dbaniu o kulture slowa.
Jest mi przykro. Nie siedzę cały czas nad forum. Mam inne poważne zajęcia. Działanie forum jest zależne od dobrej woli jego użytkowników. Jeśli tylko ktoś skarży się na konkretny post zawsze możemy i powinniśmy zaregować. Zdaję sobie sprawę, że były i są podejmowane próby celowego przytrucia forum.

Owszem, niech wróci Maksymiliana. Im więcej moderatorów tym łatwiej, bo uzupełniają się nawzajem. Lecz o ile wiem ona obraziła się, bo pozbawiłem ją niektórych praw. Początkowo miała bardzo duży zakres możliwości, lecz zaczęły znikać posty, a sam system praw dostępu zostały pokiereszowane.

Forum działa prawidłowo tylko przy dobrej woli jego użytkowników. Jeśli ktoś został celowo przegoniony za swoje poglądy przez osoby trujące forum, proszę o informację. Tylko wspólnymi siłami da się to obronić.

Pozdrawiam
Zbyszek
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 8028
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Status: webmaster
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: zbyszek »

Catastrophique pisze: pt paź 23, 2020 12:12 am Szkoda czasu do tego pewnie czesto konczy sie to wyzwiskami. Czyli efekt odwrotny od zamierzonego.
Jest mi przykro, lecz to Ty rezygnujesz, nie ja. Poskarż się na takiego kogoś, od kogo spotkałeś się z wyzwiskami. Na pewno zareagujemy, jeśli nie Pycioslawa to ja.
Awatar użytkownika
Trickster
bywalec
Posty: 4118
Rejestracja: wt lip 30, 2019 8:03 am
płeć: mężczyzna

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Trickster »

Czyli jak będę pisał ludziom w sposób składny, by nie brali leków i namawiał do skoku z wieżowca, to będzie w porządku, byle bym ich np. nie porównał do głównych bohaterów filmu pt."głupi i głupszy" to będzie w porządku i zgodne z regulaminem forum tak Zbyszku ? XD
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 8028
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Status: webmaster
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: zbyszek »

Forum żyje z wielu użytkowników. Możesz napisać, ale inni powinni mu od razu zaprzeczyć. Jeśli będą poważniejsze namawiania do samobójstwa to jest niezgodne z prawem - będziemy reagować odpowiednio, lecz jak pisałem ktoś musi mi zwrócić na to uwagę.
Antypsychiatrzy mają swój dział i piszą tam różne brednie - między innymi po to, żeby każdy mógł zajrzeć i przekonać się, że to brednie.
Spójrz, są ludzie, którzy widzieli na własne oczy, że po rynnie w domo na przeciwko chodziły dziś rano diabły w szeregu. Nie możemy takich postów ludziom zabraniać. To jest ogólna zasada.

Wiem, że antypsychiatia jest przemyślanie agresywna, ma misję, żeby niszczyć oficjalną medycyną. Lecz jedyna droga to moim zdaniem ukazanie tego faktu innym, a nie żadna cenzura.
Podaj linka do postu, który jest dobrym przykładem na problem, który poruszyłeś.
Możemy też porozmawiać w dziale antypsychiatrii na temat tego, czy należy ją ocenzurować na tym forum, czy nie.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Catastrophique »

Nie mam czasu i chęci na dłuższe dyskusje. Co się dzieje z forum każdy widzi.
zbyszek pisze: pt paź 23, 2020 8:04 am
Catastrophique pisze: pt paź 23, 2020 12:12 am Szkoda czasu do tego pewnie czesto konczy sie to wyzwiskami. Czyli efekt odwrotny od zamierzonego.
Jest mi przykro, lecz to Ty rezygnujesz, nie ja. Poskarż się na takiego kogoś, od kogo spotkałeś się z wyzwiskami. Na pewno zareagujemy, jeśli nie Pycioslawa to ja.
Oczywiście, ze rezygnuje. Nie lubie klocic sie w nieskonczonosc. Od reagowania w takich sytuacjach powinni byc moderatorzy.
Antypsychiatrzy mają swój dział i piszą tam różne brednie - między innymi po to, żeby każdy mógł zajrzeć i przekonać się, że to brednie.
Nie kazdy ma wystarczajaca wiedze i jest krytyczny, aby potraktowac to jak brednie.
Badz w koncu odpowiedzialny.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Hipis
zaufany użytkownik
Posty: 2764
Rejestracja: pt lip 24, 2020 2:07 pm
płeć: mężczyzna

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Hipis »

Ja się dzięki antypsychiatrii dowiedziałem że są dostępne już na rynku słuchawki przewodnictwa kostnego, slyszłem o tym kilka lat temu ale nie wiedziałem że już są na rynku.

Z fajnych gadżetów czekam jeszcze na opaskę ultradźwiękową do sterowania nastrojem.
E ?= m + (*c²)
Awatar użytkownika
Hipis
zaufany użytkownik
Posty: 2764
Rejestracja: pt lip 24, 2020 2:07 pm
płeć: mężczyzna

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Hipis »

Sytuacja z Maksymilianą nie była fajna, kasowała posty, flodowała czat rozganiając dyskusje takimi literami:
A
Była bardzo kłótliwa i opsyskliwa.

Miała swoich dwóch wiernych hejterów Trickstera i Catastrophiqua, przez których nie dało się rozmawiać inaczej niż broniąc się na czacie przed atakami.
Ci hejterzy mieli od niej zielone światło w rozwalaniu wątków na forum.

Teraz jest dużo lepiej, jest swoboda wypowiedzi na forum.
E ?= m + (*c²)
to_ja
zaufany użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: wt mar 29, 2016 10:40 pm

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: to_ja »

Xiantotikui - wypowiem się, chociaż mi niezręcznie. Wypowiem się w punktach:

1. to Ty mi napisałeś kiedyś "ale babsztyl hahahaha" (czy coś w tym stylu) na czacie, po tym jak wkleiłam swoje zdjęcie. Nikt inny wtedy nie był wobec mnie nieuprzejmy a zdaje się, że wymienieni przez Ciebie "hejterzy" wtedy rozmawiali na czacie i moim subiektywnym zdaniem rozmowa była na poziomie (nie licząc wspomnianego wtrętu i przerywników w postaci słowa "gastrofaza" co jakiś czas)

2. Jesteś przekonany, że jesteś obiektywny? I twój związek z obecną moderatorką nie rzutuje na Twój stosunek do ludzi na czacie czy forum?
Tak tylko pytam, z ciekawości...
Awatar użytkownika
Hipis
zaufany użytkownik
Posty: 2764
Rejestracja: pt lip 24, 2020 2:07 pm
płeć: mężczyzna

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: Hipis »

1. Nie dało się inaczej rozmawiać wśród hejtu. Za co przepraszam.
2. Nie wiem czy jestem obiektywny, w każdym bądź razie jest lepiej.
E ?= m + (*c²)
Awatar użytkownika
pycioslawa
moderator
moderator
Posty: 3376
Rejestracja: pt cze 12, 2020 11:55 pm
Status: twój najgorszy koszmar

Re: Niech Maksi wróci :)

Post autor: pycioslawa »

typasek pisze: pt paź 23, 2020 10:58 am 2. Jesteś przekonany, że jesteś obiektywny? I twój związek z obecną moderatorką nie rzutuje na Twój stosunek do ludzi na czacie czy forum?
Tak tylko pytam, z ciekawości...
Oj mogłabym się z nim kłócić jeśli chodzi o stosunek do ludzi na czacie czy forum, ale po co?
nie dyskutuj z debilem - wpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
viewtopic.php?t=40441
Wątek Zażalenia na pycioslawę. Chcesz coś dodać? Wbijaj śmiało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „o tym forum”