Rispolept według wywiadów od pacjentów

risperidon

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Chwast
zaufany użytkownik
Posty: 1180
Rejestracja: ndz kwie 24, 2016 5:20 pm
Status: Mój kotunio filemon
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Twój Friendzone

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: Chwast »

Czy to możliwe, że rispolept indukuje schizy? Wydaje mi się nagle, że wszyscy mają do mnie jakiś problem, nagle słowa mają inne znaczenia i wszystkie mnie obrażają. Tak się czuje po rispolepcie. Dodam że biorę od środy dopiero. Czy ktoś miał podobnie i mu przeszło po tych trzech-czterech tygodniach?
blablabla
Awatar użytkownika
ZDROWIE WYZDROWIENIE
bywalec
Posty: 1924
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 7:56 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: ZDROWIE WYZDROWIENIE »

Rispolept to najlepszy lek :D :D :D Nawet nie ma przy nim skutków ubocznych. Tyko trzeba go brać przynajmniej te 5 lat, a nie po paru dniach oceniać.
Awatar użytkownika
Chwast
zaufany użytkownik
Posty: 1180
Rejestracja: ndz kwie 24, 2016 5:20 pm
Status: Mój kotunio filemon
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Twój Friendzone

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: Chwast »

Cały czas biorę tylko się pytam czy komuś kto miał na początku takie skutki uboczne przeszło po stosowaniu tego leku po kilku tygodniach. Czy nie.
blablabla
Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik
Posty: 10794
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:14 am
płeć: mężczyzna

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: hvp2 »

Chwast pisze:Czy to możliwe, że rispolept indukuje schizy? Wydaje mi się nagle, że wszyscy mają do mnie jakiś problem, nagle słowa mają inne znaczenia i wszystkie mnie obrażają. Tak się czuje po rispolepcie. Dodam że biorę od środy dopiero. Czy ktoś miał podobnie i mu przeszło po tych trzech-czterech tygodniach?
"Rispolept" na pewno nie indukuje schiz :!:

Masz swoje własne schizy, a "Rispolept" po prostu nie zaczął jeszcze działać i tyle.

Odczekaj tak z miesiąc (cierpliwie dzień po dniu biorąc "Rispolept") i dopiero wtedy oceniaj :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Chwast
zaufany użytkownik
Posty: 1180
Rejestracja: ndz kwie 24, 2016 5:20 pm
Status: Mój kotunio filemon
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Twój Friendzone

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: Chwast »

Na pw dostałem inne recenzje. Ale pytałem w sumie o co innego czy ktoś miał podobnie i mu przeszło po paru tygodniach. W sumie bez znaczenia. Rispolept nie tylko indukuje u mnie uczucie bycia prześladowanym, bycia obserwowanym itd. ale przyspiesza bicie serca i to jest dość uciążliwe. O ile do schiz jestem przyzwyczajony o tyle zastanawiam się czy nie zrezygnować z niego ze względu właśnie nie na schizy ale na przyspieszone tętno/ból serca.

Edit: Ewentualnie HVP możesz mieć rację, nie doczytałem. I to serce też może bić szybciej od schizy, sam nie wiem jeszcze mam trochę czasu na zastanowienie.
blablabla
Awatar użytkownika
ZDROWIE WYZDROWIENIE
bywalec
Posty: 1924
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 7:56 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: ZDROWIE WYZDROWIENIE »

A co ty sobie sam ten Rispolept przepisujesz ? Idź do lekarza, powiedz mu jak jest i powinien ci dobrać odpowiednią dawkę.
markus88
bywalec
Posty: 45
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 8:01 pm
płeć: mężczyzna

Re: Rispolept według wywiadów od pacjentów

Post autor: markus88 »

Jak wyglądają wasze emocje podczas terapii ? Czy wszystko powróciło.do.normy po zakończeniu ? Libido też wraca ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „rispolept”