Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku

Moderator: moderatorzy

cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Jak się dziewucha zakocha, to sama będzie latać za mężczyzną. Poleci za nim na koniec świata i nikt inny nie będzie się dla niej liczył. Jeżeli nie, to nie warto nawet palcem kiwnąć, nie mówiąc o inwestowaniu w uczucia czy wspólne dobra materialne.
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Każdy rodzaj azjatyckiej kobiecej urody ma swój niepowtarzalny urok. Myślę, że najbardziej smakowite są niektóre Japonki, takie o specyficznych i subtelnych twarzyczkach i kruczoczarnych lśniących włosach, ale i inne Azjatki są fajne. Koreanki mają trochę zbyt lalkowate twarze, jak laleczki z porcelany i trochę tak jakby zmarszczony wyraz twarzy, Tajki z kolei znowu rysy twarzy zbyt okrągłe i mdłe czasem, Chinki różnie - niektóre wyraziste, ostre i ponętne, inne zbyt ciemne już, zbyt egzotyczne.
Filipinki też już bardziej podchodzą pod ludy Oceanii, strefy równikowej, z mniejszym natężeniem smaku urody skośnookich, ale ten typ urody jest też wyjątkowy.



https://www.zeberka.pl/moda/100-lat-pie ... filipinki/


Ale za to sytuacja społeczna i polityczna na Filipinach jest od lat niewesoła:


https://www.tvp.info/33990900/tysiac-mo ... a-przemocy
https://www.planeteplus.pl/dokument-fil ... ajka_35425
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Awatar użytkownika
alf
zaufany użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: pn lis 21, 2016 6:54 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: alf »

Bez przesady, aż tylu jest tam dilerów narkotykowych?
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Jakieś polityczne cele pewnie są ważne, nie znam się na polityce.
Łukaszek
zarejestrowany użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn kwie 13, 2020 9:09 pm

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Łukaszek »

Pali się na ośkach osiedlowa hemia piątkowa gorączka i grypsy na widzeniach 😨
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Nie tylko dilerów się tam gania, ale po prostu "zażywających" narkotyki. Te trzy czy cztery miliony to narkomani a nie dilerzy. Ale w sumie nie wiadomo, to skomplikowane jest pewnie.

"Amnesty International chce przyjrzeć się Filipinom

Rząd Filipin wielokrotnie odrzucał oskarżenia pod adresem policji o dokonywanie egzekucji osób zażywających narkotyki i dilerów i przypominał, że rodziny ofiar mogą wytaczać sprawy sądowe przeciwko policji.

AI twierdzi, że władze stosowały "celowe zaciemnianie sytuacji i dezinformację", aby uniemożliwić zbadanie zabójstw, które głównie dotyczyły biednych i zmarginalizowanych społeczności, nie mających ani środków finansowych, ani wsparcia, by wystąpić na drodze prawnej przeciwko policji"

"Sporządzony w kwietniu raport AI skupił się na filipińskiej prowincji Bulacan, badając 27 zabójstw podczas 18 oficjalnych operacji policyjnych. W trzech czwartych przypadków zabici znajdowali się na tzw. listach obserwacyjnych w społecznościach podejrzewanych o zażywanie lub sprzedaż narkotyków.

AI uważa, w oparciu o relacje świadków i inne informacje, że połowa zabójstw to egzekucje pozasądowe. Uznała, że narracja policji, jakoby jej agenci w cywilu podający się za osoby kupujące narkotyki zabijali w samoobronie, "nie spełnia najniższych standardów wiarygodności" ".



"Duterte wielokrotnie podkreślał, że na Filipinach jest 4 mln osób uzależnionych od narkotyków, a walka z handlarzami tych nielegalnych substancji jest jego obowiązkiem jako prezydenta. Mimo ostrego języka i brutalnych metod prezydent cieszy się szerokim poparciem, a jego zwolennicy podkreślają, że kampania antynarkotykowa wydatnie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w kraju".


https://tvn24.pl/swiat/filipiny-amnesty ... 46-2306865
Awatar użytkownika
alf
zaufany użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: pn lis 21, 2016 6:54 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: alf »

Rozumiem że handlarzy, ale po co zażywających?
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

alf pisze: śr kwie 22, 2020 9:44 pm Rozumiem że handlarzy, ale po co zażywających?
Właśnie. Dziki kraj to jest pewnie. :mrgreen:
A może chodzi o to, co w artykule jest napisane, że narkomani mają tak zmienioną świadomość, że stanowią zagrożenie bezpieczeństwa publicznego. A może o to, że zechcą dzielić się z bliskimi swoim odurzeniem, z koleżankami, z kolegami itd.
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

W Singapurze do niedawna za posiadanie narkotyków groziła kara śmierci. Teraz, od 2013r. - tylko dożywocie.


"W Singapurze, jeśli mamy przy sobie narkotyki powyżej ustawowych limitów (np. 30 g kokainy czy 500 g marihuany), prawo zakłada, że nimi handlujemy. A za to grozi kara śmierci. Od 1991 r. wykonano ją 326 razy. W ostatnich latach Singapur zaprzestał wykonywania wyroków, ale kara pozostała w kodeksie. Z kolei w Wietnamie w 2011 r. w związku z narkotykami skazano na karę śmierci co najmniej 27 osób. W Malezji w 2011 r. za przemyt narkotyków aresztowano 3845 osób. Wykonano 83 wyroki śmierci, w tym 22 na obcokrajowcach".
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... eniem.html
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Dziewuchy są ładne w Singapurze :)


Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 6456
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Słonecznik1 »

Cezary uspokój się ja pierd , podobno masz 150 cm i jestes brzdki jak słyszałem może zacznij mowic po ludzku to ci pomoze pocwicz troche rusz dupe
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 6456
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Słonecznik1 »

przepraszam ale zastanów sie co ty robisz
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Słonecznik1 pisze: śr kwie 22, 2020 10:45 pm Cezary uspokój się ja pierd , podobno masz 150 cm i jestes brzdki jak słyszałem może zacznij mowic po ludzku to ci pomoze pocwicz troche rusz dupe
Nie przejmuj się, dziewuchy z Azji są zwykle niskiego wzrostu, a lecą na mnie jak trzeba :mrgreen:
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Catastrophique »

Bogata wyobraźnia, Cezary ;).
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

A kto by się wysilał dla dziewuch :lol:
Dla siebie, żeby to mi było dobrze i bogato i wygodnie, a nie żeby jakaś wściekła samica rozdrapała mi majątek i życie, a potem puściła się z następnymi i miała kogoś w ..., jak to niejednego tu i na świecie. A ktoś tak się dla niej poświęcał, taki zakochany, życie by dla niej oddał...
Przerabiałem to.

Dziewuchy same przyjdą i jeszcze podziękują za to, że chcę się nimi interesować.


Obrazek

Malajka jest niezła i Filipinka :)
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Catastrophique »

cezary123 pisze: czw kwie 23, 2020 10:21 am Dziewuchy same przyjdą i jeszcze podziękują za to, że chcę się nimi interesować.
To tak nie działa.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: cezary123 »

Catastrophique pisze: czw kwie 23, 2020 1:52 pm
To tak nie działa.
Ja swoje widziałem. Dziewuchy potrafią być naprawdę mocno zdeterminowane, jeżeli na kogoś lecą. Knują intrygi, wykorzystują kontakty, znajomych, potrafią nawet zrobić barana z najlepszego kolegi owego swojego wybrańca i udać zainteresowanie nim, przeprowadzić markowaną znajomość i współpracę majątkowo-osobistą po to tylko, żeby dostać się wreszcie do swojego byka.
A byk, jak to byk, może łaskawie pozwolić się adorować samiczce, a może kopnąć ją w.. i wybrać ładniejszą.
Bo przecież może mieć jaką chce. :angelic-cyan:

Najgorzej mają naiwniacy szukający miłości. Ona na niego sra, gardzi nim najmocniej, a on liże jej ...
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Catastrophique »

Nic nie widziałeś. Nie poznajesz ich, nie rozmawiasz z nimi o czym sam pisałeś. Siedzisz samotnie w domu. Twoje powyższe teoryjki mają się nijak do rzeczywistości i są bardzo mocno tendencyjne.
Nie ma z kim i o czym gadać.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Trickster
bywalec
Posty: 4118
Rejestracja: wt lip 30, 2019 8:03 am
płeć: mężczyzna

Re: Jest pewien kraj, gdzie pewnie bez problemu znaleźlibyście sobie dziewczynę

Post autor: Trickster »

cezary123 pisze: śr kwie 22, 2020 10:49 pm
Słonecznik1 pisze: śr kwie 22, 2020 10:45 pm Cezary uspokój się ja pierd , podobno masz 150 cm i jestes brzdki jak słyszałem może zacznij mowic po ludzku to ci pomoze pocwicz troche rusz dupe
Nie przejmuj się, dziewuchy z Azji są zwykle niskiego wzrostu, a lecą na mnie jak trzeba :mrgreen:
Lecą to do chin, bo tam corona-sars- covid czy jakoś tam nie panuje, a nie żeby zobaczyć ciebie.. facet ogarnij się, przecież żyjemy w prawdziwym świecie, a kobiety to nie waifu z mangi- nie mają ogonów i szpiczastych uszu i nie będą cię adorować w zamian za przekąskę dla kotów:P Lepiej wyjdź do ludzi ( no może nie teraz, bo wypijesz koronę light z wirusem) i zagadaj do jakieś przedstawicielki płci przeciwnej- dobrze ci zrobi na psychikę :lol:
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?
ODPOWIEDZ

Wróć do „miłość, seksualność, partnerstwo”