Styczeń - luty - choroba stomatologiczna, ale uleczalna

z wyjątkiem spraw dotyczących schizofrenii
Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik

Styczeń - luty - choroba stomatologiczna, ale uleczalna

Post autor: Eden »

Co mnie spotkało, w sobotę tydzień temu spuchł mi ząb. Taki, co mimo leczenia, co 2 - 3 lata puchnie. Stomatolog powiedziała, nawet nie podajemy antybiotyku, tylko od razu wyrywamy ze spuchniętego dziąsła. A teraz wyłazi odłamek kości dziąsła. Nie można tego usunąć, dopóki rozwalone dziąsło się nie zagoi. Na pewno mnie wyleczą, ale to potrwa. Jeszcze stomatolog powiedziała żart, jeśli ona się tego nie podejmie, napisze skierowanie do chirurga - a na razie będziemy obserwować.
Jezus Chrystus zawsze ten sam, wczoraj, dziś i na wieki. (do Hebrajczyków 13,8).

karuna
zaufany użytkownik
Status: student
Gadu-Gadu: nie mam

Re: Styczeń - luty - choroba stomatologiczna, ale uleczalna

Post autor: karuna »

Trzymaj się, zęby to poważna sprawa. ..
w gąszczu traw
w cieniu drzew
słychać ptasi śpiew

Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik

Stomatolog powiedział dzisiaj, nie umiem Panu pomóc, niech Pan pilnie jedzie to Tarnobrzega, szuka możliwie szybko chirurga stomatologa, do stomatologa się Pan zgłosi leczyć zęby, jak ta kość dziąsła nie będzie na wierzchu.
Jezus Chrystus zawsze ten sam, wczoraj, dziś i na wieki. (do Hebrajczyków 13,8).

Awatar użytkownika
AdamSchibi
zaufany użytkownik

Post autor: AdamSchibi »

ja mam tak zniszczone zeby ze szkoda gadac, poza tym chyba 4 zebow niemam, 1 mam protetycznie zrobiony i raz juz mi koronka spadla i musialem ponownie cementowac, a na implanty mnie nie stac, jeden implant 6 tys. zl

Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik

Nie była to żadna kość dziąsła - blaszka dziąsła bardzo łatwa do usunięcia.
Jeszcze mam kilka zębów do plombowania.

Życzę wszystkim zdrowia.

Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik

Dwa tygodnie temu byłem u mojej stomatolog:
- Halo, dzwoni Mesjasz Roman U. , naprawdę potrzebuję prywatnie ząb 7-mkę usunąć.
- Karetka, najwcześniej mogę Pana przyjąć dopiero po 18 - tej.
W gabinecie po godzinie 18 - tej:
- Plomba odpadła, jak Pani sądzi, co lepiej, usunąć i ten ząb odrośnie, czy zaplombować i plomba zniknie?
- Ale dlaczego Pan uważa, że odrośnie, tego nie wiemy. Oczywiście, że najlepiej usunę i odrośnie. Ale w jaki sposób ten ząb miałby odrosnąć?
- Rok modlitwy o to do Ducha świętego, w imię Chrystusa - a plomby znikają, zęby odrastają. Otrzymacie każdy ratunek, o jaki z wiarą Chrystusa poprosicie. A dokona tego Duch święty.
- Proszę Pana my naprawdę nie wiemy, czy Panu zęby odrosną, czy Pan będzie miał dwóch synów i córkę, teksty piosenek w dziale Muzyka Metal na forum nie są żadnym dowodem kto jest Mesjaszem, naprawdę nie wiemy, czy Panu zęby odrosną, a w Lotto to Pan gra już 20 lat. Ale dobrze by było, żeby Panu te plomby poznikały. Kto jest Mesjaszem nie wiemy. Jeśli Pan wyzdrowieje i nadal będzie tak twierdzić, pokaże zdrowe zęby, konto bankowe, dzieci, to zobaczymy. Na razie Pan opowiada tylko o heavy metalu dla Mesjasza - a nikt nie rozumie, kto te teksty pisze. Z zębami ma Pan niewesoło. Wysiadają od leczenia psychiatrycznego, a mojemu mężowi poleciały od leków na cukrzycę. Sporo zębów Panu brakuje.

Wróć do „zdrowie”