Chorzy rodzice chcą mieć dziecko

relacje rodzinne i ogólnie interpersonalne

Moderatorzy: Maksymiliana, Moderatorzy zwykli

F20
bywalec
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Re: Chorzy rodzice chcą mieć dziecko

Post autor: F20 » sob maja 04, 2019 10:13 am

Catastrophique pisze:
sob maja 04, 2019 9:52 am
A to zdjecie i Twoj komentarz do niego w moja strone to komplementy? Mialem Ci kwiatkami na fekalia odpowiedziec? Co do mojego nicka, spojrz na swoje posty m.in. we wspomnianym temacie i pomysl jeszcze raz do kogo to bardziej pasuje.

Nie przyciagaja mnie patologie, ale je dostrzegam i nie waham sie komentowac, choc nie zawsze. Nie jestem oczytany w Twoim blogu. Od czasu do czasu zerkam i zawsze tam gorzkie zale i placze. Ja pier...chyba ponad 100 podstron narzekan. I to mi sugerujesz spaczenie? Idealem nie jestem, ale przyganial kociol garnkowi.
Pięknie niby nie przyciąga Cię ale wiesz że na 100 stronach jest tam narzekanie ;D. heh.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » sob maja 04, 2019 10:37 am

Interpretuj to jak chcesz. Pouczania akurat potrzebujesz, bo Twoje zachowanie bardzo czesto, takze teraz, jest fatalne. Choc nie licze na pokorę, to nie w Twoim stylu. Potrafisz odpowiadać jedynie infantylnym obrazaniem i insynuacjami, a to nie ja reprezentuje soba psychiczny i emocjonalny rynsztok, ktory takze udziela sie innym.
Co nazywasz zabawa? Wyzywanie sie na innych, bo sobie nie radzisz ze soba i wlasnym zyciem? Czesto bedziesz jeszcze za to krytykowany, niekoniecznie przeze mnie.

Nie przyciaga, ale wiem czego sie mozna po Tobie spodziewac. I caly czas udowadniasz, ze mam racje.
Face the true.

F20
bywalec

Post autor: F20 » sob maja 04, 2019 12:17 pm

Catastrophique pisze:
sob maja 04, 2019 9:52 am
...Nie jestem oczytany w Twoim blogu. Od czasu do czasu zerkam i zawsze tam gorzkie zale i placze. Ja pier...chyba ponad 100 podstron narzekan...
Oworzyłem ten wątek ten wątek "super tajny blog" właśnie po to żebym mógł się tam wyżalać dawać upust emocją związanym na to co mnie w życiu spotkało. Ty czynisz mi z tego zarzuty ?.
Jesteś dupkiem katastrofo! i chodźby nie wiem jak by ci to jasno klarować nigdy tego nie dostrzeżesz.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » sob maja 04, 2019 12:46 pm

A ty czynisz mi zarzuty, ze jestem spaczony i psuje Ci zabawe w szkodzeniu innym? Nie zarzucam, wskazuje w odniesieniu do Twoich zarzutow w moja strone. Jak zes nie aniol, to nie spodziewaj sie gloryfikacji. Zreszta, czy wypełnianie ponad trzystu podstron na forum narzekaniam w niemal jednym ciaglym schemacie w czyms Ci pomoze? Czy to cos normalnego? Rozumiem gdybys tylko tam dawal upust emocjom, ale Ty sie tez wyzywasz na innych. Cala ta klotnia rozpoczęła sie od Twojego prymitywnego ataku na moja osobe. Nie po raz pierwszy. Nie odwracaj teraz kota ogonem i nie rob z siebie ofiary, a ze mnie kogos kto Ci szkodzi. Hipokryzja bardzo czesto u Ciebie wystepuje, a takie manipulacyjki zostaw dla kogos na swoim poziomie.
Jesli ja jestem dupkiem, to jak Ciebie nazwac? Szczera opinie powinienes potraktowac jako cos przydatnego i należałoby sie chociaz chwilke nad soba zastanowic, bo to nie ja tu reprezentuje poziom kloaki. Jesli nie zrezygnujesz z upartego insynuowania mi bzdur, zostaniesz sam w tej dyskusji.
Face the true.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob maja 04, 2019 2:30 pm

F20 narzeka bo potrzebuje żeby go ktoś pogłaskał i pocieszył. Jest niezwykłym, nieprzeciętnym, dosyć skomplikowanym, bardzo inteligentnym i rzadko spotykanym rodzajem trolla masochisty. Prowokuje i atakuje bo lubi być poniżany. Wtedy może tym mocniej użalać się nad sobą i mieć kolejne powody do wzbudzania litości u innych. To daje mu rodzaj satysfakcji. Jest to pewien schemat zachowań i typ osobowości znany w psychologii i mający swoje źródło w traumach z dzieciństwa. A co to za tajny blog i gdzie mogę to przeczytać?

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » sob maja 04, 2019 2:35 pm

Ciekawa teoria.
W dziale dla Zaufanych. Niedlugo pewnie awansujesz to poczytasz sobie.
Face the true.

F20
bywalec

Post autor: F20 » sob maja 04, 2019 5:45 pm

Catastrophique pisze:
sob maja 04, 2019 2:35 pm
Ciekawa teoria.
W dziale dla Zaufanych. Niedlugo pewnie awansujesz to poczytasz sobie.
Widzę że twój przydupas digital włącza jak zawsze się do akcji. A może on i ty to jedno ?.
Jesteś z tych co to uważają że to cały świat się myli nie ty. W dodatku nie potrafisz przestać dupki tak mają. Ktoś musi być mądrzejszy i przestać.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » sob maja 04, 2019 5:53 pm

Jestes calym swiatem? ;)
Otoz to, dlatego i znowu przez insynuacje, koncze ze swojej strony.
Face the true.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob maja 04, 2019 6:17 pm

Tak jesteśmy jednym, jedną zwartą całością czyli użytkownikami forum psychiatrycznego. Powinieneś o tym wiedzieć użytkowniku F20 gdyż sam jesteś częścią tej hermetycznej całości czy tego chcesz czy nie.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob maja 04, 2019 6:23 pm

Nie mogę się już doczekać ujrzenia tej niezwykłej i tajemniczej zawartości będącej domeną wybranych. Aż boje się co tam jest po tamtej stronie. Może jednak nie będę nigdy godzien zaufania i tego nie ujrzę? Kto mi zaufa jak sam sobie czasem nie ufam? Tym bardziej, że nie istnieję, nie ma mnie. Jestem tylko zbiorem, szeregiem liczb w kodzie internetowym.
[youtube]9Q634rbsypE[/youtube]

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » sob maja 04, 2019 6:58 pm

Ja sie wlasnie niedawno wstawialem za Toba, abys dostal Zaufanego. Zreszta, nie tylko ja. Mamy tam taki temacik, gdzie sie proponuje osoby do tego statusu. Zbyszek w koncu zadziala. Jeszcze PW mu wysle.
Face the true.

F20
bywalec

Post autor: F20 » sob maja 04, 2019 7:09 pm

Catastrophique pisze:
sob maja 04, 2019 6:58 pm
Ja sie wlasnie niedawno wstawialem za Toba, abys dostal Zaufanego. Zreszta, nie tylko ja. Mamy tam taki temacik, gdzie sie proponuje osoby do tego statusu. Zbyszek w koncu zadziala. Jeszcze PW mu wysle.
Tak z innej beczki. Zawsze działacie w duecie ty katastrofo i digital. Wchodzisz z kimś w "w zwarcie", a następie się pojawia digital i razem potem szczekacie na człowieka.
Moim zadaniem było ci tylko uzmysłowić, że rozwalacie ludziom tutaj wątki. Ktoś kto pisze tutaj swojego w cudzysłowie bloga wyrzucając z siebie to co tak go mocno boli i ciągnie w dół nagle podlega waszej szyderczej krytyce, że to robi. Można się poprztykać na forum no cóż ludzka rzecz ale uciekając się do takich rzeczy to chamskie.
Do wątków zaufanych mają tylko zaufanii czyli osoby, kore takim chamstwem nie powinny się posługiwać to własnie dlatego to tam piszę taki wątek w którym wylewam te "swoje gorzkie żale" żeby jak ktoś to czyta to był to użytkownik "zaufany".

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob maja 04, 2019 8:21 pm

Szkoda, poczytałbym więcej o twoim szczególnym przypadku F20.
Catastrophique pisze:
Dziękuję serdecznie, jest to bardzo miłe z twojej strony. Wspomnijcie jeśli mogę prosić w tym tajnym wątku i dziewczęciu Pyciosławą zwanym, świetna to i nieprzeciętna dziewczyna, zasługuje by czuć się tu jak u siebie. Byłoby to z korzyścią dla nas wszystkich.

F20
bywalec

Post autor: F20 » sob maja 04, 2019 8:53 pm

Digital pisze:
sob maja 04, 2019 8:21 pm
Szkoda, poczytałbym więcej o twoim szczególnym przypadku F20.
Catastrophique pisze:
Dziękuję serdecznie, jest to bardzo miłe z twojej strony. Wspomnijcie jeśli mogę prosić w tym tajnym wątku i dziewczęciu Pyciosławą zwanym, świetna to i nieprzeciętna dziewczyna, zasługuje by czuć się tu jak u siebie. Byłoby to z korzyścią dla nas wszystkich.
Taka polemika miedzy wami uwiarygadnia was, że digital i katastrofa to nie jedno. Nadal wiarygodnie razzem będziecie mogli dalej ujadać na innych forumowiczów.

F20
bywalec

Post autor: F20 » sob maja 04, 2019 8:57 pm

Catastrophique pisze:
Katastrofo postanowiłem Cię wiecznie nie upokarzać bo widzę jak to działa na Ciebie. Dlatego teraz napiszę inaczej.
Stary ty jesteś siedliskiem prawdy!

Wróć do „rodzina i otoczenie”