Wspolczesna UBecja

Iwanka
zarejestrowany użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 30, 2017 6:41 pm
Status: Ksiegowa

Wspolczesna UBecja

Post autor: Iwanka »

Psychiatria to taka wspolczesna UBecja. Prowadza kartoteki zwane dokumentacja medyczna i moga wpisac dokladnie wszystko co chca , spod malego palca ,i tak robia. Zmyslaja na potege, przykrywajac to tylko pseudonaukowm zargonem, w ogole nie uwzgledniajac jak to moze zawarzyc na realnym zyciu pacjenta. Wzorem UBecji powinni w tych kartotekach zamiast pacjent uzywac wyrazenia figurant.

Unknown
zaufany użytkownik
Posty: 5448
Rejestracja: ndz wrz 27, 2015 3:20 pm
Status: Schizo
Lokalizacja: Void

Re: Wspolczesna UBecja

Post autor: Unknown »

W moich dokumentacjach opisywali fakty dotyczące moich wrogów i ich przestępczej działalności, która tuszowali diagnozą, to wszystko co pisali według nich jest urojeniami, potrafią patologizowac wszystko co im się powie i nie są w stanie udowodnić niczego. Banda pseudomedyków, psychopaci, sadyści i idioci.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik
Posty: 10075
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 4:14 am
płeć: mężczyzna

Re: Wspolczesna UBecja

Post autor: hvp2 »

W mojej dokumentacji lekarka psychiatra sprzed lat np. pomijała istotne fakty, np. nie utrwaliła w dokumenacji ile mi przepisywała benzo przez całe lata.

Z drugiej strony jak było kiedyś u mnie pogotowie to ta sama lekarka źle opisała tamte wydarzenia, totalnie prxeinaczając fakty.

Tego typu przykłady mogłbym dużo mnożyć...

Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 1748
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 6:44 pm

Re: Wspolczesna UBecja

Post autor: Meduzola »

Leży teraz na szpitalnej pryczy obok mojej pryczy "sąsiadka nr 3". Nic o sobie nie mówi, nie znam przyczyny hospitalizacji, nie znam stanu cywilnego, nie wiem, do którego powiatu przynależy. Jak mi zależy, to umiem kogoś przyszpilić, ale nie warto, skoro słoma z butów wyłazi. Komuna to kolos na glinianych nogach, Gierek chyba też to wiedział, bo czytałam ostatni wywiad z nim.

Wróć do „antypsychiatria”