Kupno mieszkania na kredyt

Tu można umieszczać także odnośniki do swoich ofert na innych serwisach, np. allegro.pl lub tablica.pl

Moderator: moderatorzy

to_ja
zaufany użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: wt mar 29, 2016 10:40 pm

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: to_ja »

Odłożyłam nadwyżke z konta, czyli 2 tysiace.
Zostało mi 1300zł na miesiac na życie. Moje koszty:
1/ czynsz 450zł
2/ media 100zł
3/ telefon 50zł
4/ bilet miesieczny 50zł
5/ bilety na dojazdy do domu rodzinnego co 2 tydzień: 2x3x11=66zł
Razem 716zł.
Opłaty bankowe za prowadzenie konta: 11zł (plus, minus)
Zostaje na jedzenie, środki czystości i ubrania: 573zł.
Luty jest krótki (4 tygodnie) i nie planuje zakupów ubrań, licząc po 100zł na jedzenie zostaje mi 173zł naśrodki czystości (płyn do prania, płyn do płukania, mleczko do czyszczenia łazienki, odkamieniacz, szampon, krem). Myślę, że się zmieszczę w budżecie. Zaraz ide na zakupy kupić te środki czystości, zobaczymy ile wydam ;)
Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik
Posty: 12026
Rejestracja: wt kwie 12, 2011 2:37 am
płeć: mężczyzna

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: Walet Pikowy »

typasek pisze: pn lut 13, 2017 2:38 pm Odłożyłam nadwyżke z konta, czyli 2 tysiace.
Zostało mi 1300zł na miesiac na życie. Moje koszty:
1/ czynsz 450zł
2/ media 100zł
3/ telefon 50zł
4/ bilet miesieczny 50zł
5/ bilety na dojazdy do domu rodzinnego co 2 tydzień: 2x3x11=66zł
Razem 716zł.
Opłaty bankowe za prowadzenie konta: 11zł (plus, minus)
Zostaje na jedzenie, środki czystości i ubrania: 573zł.
Luty jest krótki (4 tygodnie) i nie planuje zakupów ubrań, licząc po 100zł na jedzenie zostaje mi 173zł naśrodki czystości (płyn do prania, płyn do płukania, mleczko do czyszczenia łazienki, odkamieniacz, szampon, krem). Myślę, że się zmieszczę w budżecie. Zaraz ide na zakupy kupić te środki czystości, zobaczymy ile wydam ;)
Powiem jak u mnie to wygląda. 1/ czynsz to 370zł
2. media 30zł
3.telefon 35 zł
4.Po mieście nie jezdze mks,nogi lub rower.
5.Mieszkam w domu rodzinnym.
6.Opłata za prowadzenie konta 1zł.
Czasem wyślę siostra środki czystości,ale sam też tylko ja kupuje.
U mnie dochodzi utrzymanie psa i trochę na to idzie.
Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Posty: 15558
Rejestracja: pn lip 30, 2018 8:52 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: Niemamnie »

Przy schizofrenii nie można brać kredytów bez co najmniej 10 letniego stażu chorowania czyli wypada to przeważnie po trzydziestce, ponieważ należy znać swój organizm i panować nad nawrotami.
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.
to_ja
zaufany użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: wt mar 29, 2016 10:40 pm

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: to_ja »

typasek pisze: pn lut 13, 2017 2:38 pm (...)zostaje mi 173zł naśrodki czystości (płyn do prania, płyn do płukania, mleczko do czyszczenia łazienki, odkamieniacz, szampon, krem). Myślę, że się zmieszczę w budżecie. Zaraz ide na zakupy kupić te środki czystości, zobaczymy ile wydam ;)
Wydałam 91zł. Na środki czystości. Nie bede rozpisywać dokładnie na co, ale kupiłam dwa płyny do prania - jeden do delikatnych, drugi do czarnego, płyn do płukania 2 litrowy, spray na kamień (żeby doczyścić kuchnie i łazienke), mleczko do czyszczenia (podobnie), krem do twarzy, mydło w płynie (zapas) i worki na śmieci.
Czyli mam jeszcze 80zł zapasu na miesiąc. Niby nie dużo, ale może styknie ;) Plus, muszę wziąć pod uwagę, że takie zapasy środków czystości, jak dzisiaj zrobiłam, powinny spokojnie starczyć na kwartał :D Więc następne dwa miesiące będą lżejsze mam nadzieję ;)
schizek
zaufany użytkownik
Posty: 1252
Rejestracja: wt lis 03, 2009 3:30 pm

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: schizek »

W UK sie za darmo dostaje mieszkanie, moj brat dostal co prawda cale do remontu no ale tam stac czlowieka na to w pol roku odje.al tak mieszkanie ze szkoda gadac
to_ja
zaufany użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: wt mar 29, 2016 10:40 pm

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: to_ja »

jeszcze sobie uświadomiłam, ze w lutym pewnie wypłata przyjdzie mniejsza, bo miesiąc krótszy - oni jakoś to przeliczają, ze nigdy nie wychodzi tyle samo.
No i doszedł kolejny wydatek - zgubiłam klapki pod prysznic i musze kupić nowe japonki...
schizek
zaufany użytkownik
Posty: 1252
Rejestracja: wt lis 03, 2009 3:30 pm

Re: Kupno mieszkania na kredyt

Post autor: schizek »

Ja mam wanne wiec klapki mi nie sa potrzebne :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „sprzedam, kupię, zamienię, oddam”