Zoloft

Seronil, Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik
Posty: 1570
Rejestracja: pt lut 25, 2011 5:33 pm
płeć: mężczyzna

Zoloft

Post autor: lemro »

Witam, mam pytanie wczoraj mój lekarz psychiatra dołożył mi do Klozapolu i Zeldoxu, nowy dla mnie lek Zoloft 50mg który mam brać 1 tabletkę rano. Zoloft ma mi pomóc na nerwice natręctw. Czy ktoś z Was brał ten lek i jak go tolerwował ( skutki uboczne i czy też na jakikolwiek efekt jego działania czeba czekać co najmniej 3-4 tygodnie ). Gdy pytałem swojego lekarza ten odparł mi, że może mi pomóc ale może też nie zadziałać. Pozdr.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....
Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik
Posty: 1570
Rejestracja: pt lut 25, 2011 5:33 pm
płeć: mężczyzna

Re: Zoloft

Post autor: lemro »

Niestety biorę juz 2 miesiące i nie ma żadnej poprawy. Skutków ubocznych nie miałem żadnych. Wogóle nie odczułem abym zażywał ten lek.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....
Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik
Posty: 11824
Rejestracja: sob maja 14, 2011 6:23 pm
płeć: mężczyzna

Re: Zoloft

Post autor: Ralf »

A Zoloft jest to coś na bazie fluoxetyny????

Ja biore fluoxetyne i mi pomaga... ale nie na nerwice natrectw tylko na depresje...

Pozdr. :!:
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"
Vladek
bywalec
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 10:57 pm

Re: Zoloft

Post autor: Vladek »

Zoloft jest na bazie sertraliny. Dla mnie ten lek, jeśli chodzi o zniesienie depresji nie był skuteczny. Inaczej się ma sprawa z paroksetyną (Paxtin). Tu jest dużo lepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „prozac”