Zapach kobiety

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku
redaktor
zaufany użytkownik

Zapach kobiety

Post autor: redaktor »

Koledzy.

Lubi ktoś z Was zapach seksownych damskich perfum i generalnie zapach kobiety ?. Ja lubię i to bardzo.

Awatar użytkownika
Trickster
bywalec

Re: Zapach kobiety

Post autor: Trickster »

To jest normalne, tak samo kobietą podoba się męski zapach, oczywiście jak facet nie śmierdzi;)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you ! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Chwast
zaufany użytkownik

Post autor: Chwast »

Uwielbiam w ujj...
Kocham nos do szyi takiej pani przykładać.
Life is a stage, and when the curtain falls upon an act, it is finished and forgotten. The emptiness of such a life is beyond imagination.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

A kto nie lubi?
Can Delight

redaktor
zaufany użytkownik

Post autor: redaktor »

Heh… moja lekarka na oddziale dziennym tak zmysłowo pachniała, że uwielbiałem do niej przychodzić...

Awatar użytkownika
Xiantotikui
zaufany użytkownik

Post autor: Xiantotikui »

https://www.filmweb.pl/film/Pachnid%C5% ... 006-118442

Mało ludzi potrafi wyczuć feromony świadomie.
zgodnie z Hipotezą Gai każda planeta zdolna podtrzymać życie ma życie którą ją ukształtowało, czy Maryja była heteroseksualna jeżeli współżyła z aniołem?, covid stał się religią jego wyznawcy wierzą w testy a cwaniaki zarabiają na testach dla idiotów ...

Ronaldinho
bywalec

Post autor: Ronaldinho »

Oglądałem to

Ronaldinho
bywalec

I też lubię zapach kobiety, był taki film, z Alem Pacino właśnie, zapach kobiety

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek »

Nie wiem o specyficznym zapachu kobiety związanym z innymi częściami ciała niż uważane za cuchnące (stopy, pachy, genitalia, okolica pośladkowa).

Poniżej (w spoilerze) o istniejących od ponad 20 lat upodobaniach mojej nienormalnej natury dotyczących zapachu osób dla niej atrakcyjnych seksualnie:
Spoiler!
Od dziecka mocno erotycznie pociągał mnie zapach rzyci ładnych osób płci przeciwnej i tego, co z podpleczy takich osób się wydobywało. Chodziło zwłaszcza o zapach otworu w rzyci i szczeliny między jej połówkami.

Ronaldinho
bywalec

kotek pisze:
pn lip 27, 2020 11:00 pm
Nie wiem o specyficznym zapachu kobiety związanym z innymi częściami ciała niż uważane za cuchnące (stopy, pachy, genitalia, okolica pośladkowa).

Poniżej (w spoilerze) o istniejących od ponad 20 lat upodobaniach mojej nienormalnej natury dotyczących zapachu osób dla niej atrakcyjnych seksualnie:
Spoiler!
Od dziecka mocno erotycznie pociągał mnie zapach rzyci ładnych osób płci przeciwnej i tego, co z podpleczy takich osób się wydobywało. Chodziło zwłaszcza o zapach otworu w rzyci i szczeliny między jej połówkami.
xD

Awatar użytkownika
Xiantotikui
zaufany użytkownik

Post autor: Xiantotikui »

Kotek psuje zabawę.
zgodnie z Hipotezą Gai każda planeta zdolna podtrzymać życie ma życie którą ją ukształtowało, czy Maryja była heteroseksualna jeżeli współżyła z aniołem?, covid stał się religią jego wyznawcy wierzą w testy a cwaniaki zarabiają na testach dla idiotów ...

Wróć do „miłość, seksualność, partnerstwo”