Kobiety chcą miłości, mężczyźni chcą seksu

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku

Moderator: Moderatorzy zwykli

cezary123
zaufany użytkownik

Re: Kobiety chcą miłości, mężczyźni chcą seksu

Post autor: cezary123 » ndz sty 13, 2019 11:32 pm

nemezis pisze: Więc Cezary nie zgodzę się, że miłość rozpoznaje, miłość właśnie jest ślepa, zwłaszcza na początku. Do tego każdy sądzi po sobie i mi do głowy w życiu by nie przyszły zachowania, jakie stosowali wobec mnie znani mi panowie. Potwierdzam, faceci chcą seksu, kobiety miłości.
Miłość rozpoznaje, kiedy zaczyna się cierpieć. Jej nie da się oszukać. Można tylko samooszukiwać się i naiwnie liczyć, że ktoś kocha.

Najgorzej, jak niektóre osoby chcą seksu pod nazwą miłości albo na odwrót - miłości, która ma wynikać z seksu. Każdy chce miłości, tylko co innego atrakcyjnego ukrywa się dla niego pod tym pojęciem. Najczęściej odpowiednia postać kodu żywego pełnego człowieka reagującego nieziemsko z kodem naszej postaci psychofizycznej, który błyskawicznie testujemy zmysłami i umysłem, kiedy osoba pojawia się w naszej przestrzeni fizyczno-mentalnej. Nie ma obiektywnego wzorca tej postaci, na każdego działa zupełnie inna postać życia, inny klucz DNA. To on powoduje maksymalizację wzniosłych i nieziemskich marzeń i wrażeń. Prawdopodobnie są to przekształcone w subiektywne, możliwe dla nas odczucia i emocje jakieś ewolucyjne nadludzkie cele związane z "przewidywaniem" przez naturę reakcji nas, po połączeniu, z rzeczywistością. To znaczy maksymalizację efektu tego spotkania zbiorów atomów, związanego z rozwojem i stopniem reakcji materii. Im atrakcyjniejsze połączenia, wym większa siła przyciągania i bardziej skomplikowany efekt.
Ciekawe, że przy okazji wynika stąd tak wielki i dobry cel świadomości jednostkowych tych fragmentów rzeczywistości spotykających się ze sobą w miłości czyli nas.
Ostatnio przyszło mi do głowy, że pragnąc miłości, po prostu pragnąłem czyjegoś piękna i dobra i obecności uszczęśliwiającej. Harmonii z moim istnieniem, celami, dążeniami i przyszłością. Nie seksu, ale to też jeszcze prawdopodobnie nie miłość. Nie wiem jeszcze co to miłość.

Faceci chcą seksu?
Mi też do głowy by nie przyszły zachowania i postawy znanych mi kobiet. Ale pomyślmy rozsądnie. Zależy z kim się zadajemy. Załóżmy, że zapoznam takie dziewczyny: obecną Miss World, jakąś córkę gangstera, bogatą lekarkę albo panią prokurator, bezdomną narkomankę i potem na podstawie swoich doświadczeń będę narzekał, że albo błyskawicznie odrzuciła nie wiadomo dlaczego, razem z całą moją miłością, albo podstępnie wykorzystała jako jednego z wielu, albo pobawiła się i zniknęła, albo chciała wciągnąć w jakąś dziwną rzeczywistość na całe życie.
Jaka jest rzeczywistość miłości? Czy to nie zależy też od odpowiedniego człowieka i wcale nie musi występować przy każdej osobie na tym świecie? Naiwne jest myślenie, że wystarczy połączyć dwie atrakcyjne wzajemnie dowolne osoby ze sobą, które potrafią w ogóle kochać i mają szczere chęci. Trzeba się dobrze dobrać. Może powinienem poszukać sobie prostej, dobrej dziewczyny, jakiejś ekspedientki, przedszkolanki...

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Dla atrakcyjnych dziewczyn liczy się bardzo atrakcyjność facetów

Post autor: 44 » wt lip 30, 2019 8:17 pm

Dla atrakcyjnych dziewczyn atrakcyjność fizyczna facetów liczy się bardzo. Atrakcyjne dziewczyny najpierw patrzą na wygląd, a potem musi być reszta, kasa, charakter etc.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » wt lip 30, 2019 8:56 pm

Jest mnostwo zwiazkow gdzie facet jest malo urodziwy, a kobieta piekna oraz vice versa. Widocznie maja w glowie cos wiecej niz stereotypy..
Noc się kiedyś skończy, więc chodźmy zanim znajdą nas.

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » wt lip 30, 2019 9:31 pm

To że atrakcyjne dziewczyny są z mniej atrakcyjnymi facetami, wcale nie oznacza, że wygląd się dla nich nie liczy. Liczy się bardzo, tylko czasami inne rzeczy bardziej.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » wt lip 30, 2019 9:58 pm

Gdyby liczyl sie bardzo, w ogole by ze soba nie byli. Logika off?

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » wt lip 30, 2019 10:18 pm

Jak to często w życiu bywa, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » wt lip 30, 2019 10:27 pm

Jesli mowa o rzeczach - tak, ale tu jest mowa o miłości, nie lubieniu. Wykracza to daleko poza powierzchownosc. Takie "nie lubienie" nie zdaloby egzaminu w powaznym zwiazku partnerskim, ktorych wsrod takich osob jest calkiem sporo.

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » śr lip 31, 2019 2:10 pm

Nie znasz życia, nie jesteś bystrym obserwatorem, nie znasz badań psychologicznych, socjologicznych.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » śr lip 31, 2019 2:15 pm

Ja znam, bo jestem kobietą i generalnie 44 masz trochę racji, jednak potem wygląd przestaje być taki ważny a to, czy facet ma dobrze w głowie poukładane. A to jest najważniejsze, czy bedzie dobrym mężem, czy będzie dobrym ojcem, a nie będzie się szlajał z kurwami po barach... To dość szybko z faceta wychodzi jaki naprawdę jest.

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » śr lip 31, 2019 4:28 pm

W Polsce na 10 atrakcyjnych kobiet przypada 1 atrakcyjny mężczyzna. Czyli 9 atrakcyjnych kobiet na 10, albo musi związać się nieatrakcyjnymi mężczyznami, albo wyjechać zagranicę w poszukiwaniu, albo zostać singielką.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » śr lip 31, 2019 4:34 pm

Podaj źródło tej informacji, a nie wypisujesz jakieś informacje w eter. I przede wszystkim NIE przeczytałeś tego co napisałam wyżej...

Poza tym masz jakieś dziwne uprzedzenie do kobiet... Ale ja twojego toku rozumowania nie zmienie. Ja widzę te sytuacje zupełnie inaczej niż Ty.

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » śr lip 31, 2019 4:41 pm

Ale ja się nie odnoszę do tego co napisałaś, Maxi.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana » śr lip 31, 2019 4:41 pm

No to błąd, bo nie odnosisz się do dyskusji, tylko wypisujesz jakieś bajdury nie poparte NICZYM.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » śr lip 31, 2019 4:50 pm

44 pisze:
śr lip 31, 2019 2:10 pm
Nie znasz życia, nie jesteś bystrym obserwatorem, nie znasz badań psychologicznych, socjologicznych.
Skad mozesz wiedziec czy znam badz nie znam zycia? Wystarczy obserwowac ludzi na co dzien oraz znac nature czlowieka aby dojsc do takich wnioskow co moje. Co do badań psychologicznych, podaj link do takich, ktore neguja to co napisalem.

Maniuś
zarejestrowany użytkownik
Status: -
Gadu-Gadu: -

Post autor: Maniuś » czw sie 01, 2019 9:34 am

co wy wiecie o związkach jak nawet wiekszosc w nich nie byliście ja byłem może w 10 związkach. To zależy na jaka kobiete trafisz jedna jest dobra kochajaca nie patrzaca na pieniądze a druga materialistka, ale to samo tyczy facetow sa hu... i prawdziwi którzy zrobia wszystko dla swojej kobiety sami nie zjedza a jej oddadzą.

Wróć do „miłość, seksualność, partnerstwo”