Dla kobiet najważniejsze są pieniądze. Kropka!

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Re: Dla kobiet najważniejsze są pieniądze. Kropka!

Post autor: Catastrophique » pn mar 18, 2019 6:00 pm

Digital pisze:
pn mar 18, 2019 5:26 pm
Proszę cię, kogo pozna siedemdziesięciolatek? W dodatku do sexu? Kobietę sześćdziesiąt parę lat? Której sex dawno nie jest w głowie. A jurny siedemdziesięciolatek chętnie jeszcze sobie poużywa, nie rozumiem co w tym złego. Owszem dla dwudziestolatków takie panie nie mają sensu, bo to najlepszy okres by łączyć się w pary i faktycznie nie ma z tym problemu, ale dla starszych panów czasem nie ma innego wyjścia.
Wygladalo na to, ze piszesz ogolnie, nie o 70latkach. Nie wiem czy nie odwracasz teraz kota ogonem.
Nie wiem jak dokladnie jest, ale starszy pan w domu publicznym to raczej rzadki widok. Seks ich juz raczej nie interesuje.
Noc się kiedyś skończy, więc chodźmy zanim znajdą nas.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 » pn mar 18, 2019 6:01 pm

Rozmawiałem kiedyś z pewną kobietą i pół dnia tłumaczyła mi, że jest pierwszą kobietą swojego męża a on pierwszym jej mężczyzną. I jak to dobrze jest tak żyć i wiedzieć, że nikt się nie puszczał przed znalezieniem swojej wielkiej miłości, że są sprawy ważniejsze od seksu a nawet zakochania, że serce jest zdradliwsze niż wszystko inne, nie mówiąc już o narządach płciowych, a sukces w związku zależy od wzajemnej wierności, zaufania i podążania według zasad, które Stwórca stworzeniom swoim dał, żebyśmy byli szczęśliwi.
Wbrew pozorom, takich ludzi, kobiet jest bardzo wiele. Dosyć to ciekawe. :)

Jeżeli nie akceptuję kobiet, które miały wielu partnerów, to jest to moje prawo.
Nie zamierzam odbierać ich ich samcom najpierw przecież, a z drugiej strony później pozwalać je sobie komuś odebrać. Kobieta przyzwyczajona do szukania w seksie coraz to nowych spełnień i tak będzie latała i puszczała się i związku szczęśliwego nie będzie.
Nic nie tracę w ten sposób.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » pn mar 18, 2019 6:02 pm

cezary123 pisze:
pn mar 18, 2019 5:26 pm
Digital pisze: O miłości można mówić po miesiącach związku zazwyczaj. Po przespanych wspólnie nocach, po poznaniu się wzajemnym.
Trzymam się wiernie nakazu Boga Wszechmogącego, że seks jest dopuszczalny po ślubie.
Najpierw miłość.
:angelic-cyan:
Upadniesz dzis, o Cezarze, z takimi pogladami.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 » pn mar 18, 2019 6:03 pm

Catastrophique pisze:
pn mar 18, 2019 6:02 pm

Upadniesz dzis, o Cezarze, z takimi pogladami.
Albo znajdę słodką dziewicę :D

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 » pn mar 18, 2019 6:11 pm

I wierną miłość opartą na wartościach wyższych niż seks.
I tak jestem prawie aseksualny.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » pn mar 18, 2019 9:39 pm

Catastrophique pisze:
pn mar 18, 2019 6:00 pm
Wygladalo na to, ze piszesz ogolnie, nie o 70latkach. Nie wiem czy nie odwracasz teraz kota ogonem.
Nie wiem jak dokladnie jest, ale starszy pan w domu publicznym to raczej rzadki widok. Seks ich juz raczej nie interesuje.
Dlaczego tak uważasz? Co najmniej dziesięciu moich znajomych dziadków w moim wieku korzysta regularnie z usług panienek do towarzystwa. Domów publicznych jako takich obecnie prawie już niema. Dziś jest tak że dzwonisz i po pól godziny panienka staje w twoim progu. Niektóre mają przytulne gniazdka gdzie przyjmują interesantów. Jest zawsze miło i przytulnie.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » pn mar 18, 2019 9:44 pm

cezary123 pisze:
pn mar 18, 2019 6:01 pm
Rozmawiałem kiedyś z pewną kobietą i pół dnia tłumaczyła mi, że jest pierwszą kobietą swojego męża a on pierwszym jej mężczyzną. I jak to dobrze jest tak żyć i wiedzieć, że nikt się nie puszczał przed znalezieniem swojej wielkiej miłości, że są sprawy ważniejsze od seksu a nawet zakochania, że serce jest zdradliwsze niż wszystko inne, nie mówiąc już o narządach płciowych, a sukces w związku zależy od wzajemnej wierności, zaufania i podążania według zasad, które Stwórca stworzeniom swoim dał, żebyśmy byli szczęśliwi.
Wbrew pozorom, takich ludzi, kobiet jest bardzo wiele. Dosyć to ciekawe. :)
Raczej niema takich ludzi za wiele. Towar trzeba przed ślubem dobrze przetestować, wypróbować. A co jak będzie za ciasna albo za luźna i tak się później męczyć przez resztę życia? Albo operacje jakieś. Wbrew pozorom seks jest niezwykle istotnym elementem każdego związku. Związki rodzą się z seksu i z powodu kiepskiego seksu rozpadają.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique » pn mar 18, 2019 11:05 pm

Digital pisze:
pn mar 18, 2019 9:39 pm
Catastrophique pisze:
pn mar 18, 2019 6:00 pm
Dlaczego tak uważasz? Co najmniej dziesięciu moich znajomych dziadków w moim wieku korzysta regularnie z usług panienek do towarzystwa. Domów publicznych jako takich obecnie prawie już niema. Dziś jest tak że dzwonisz i po pól godziny panienka staje w twoim progu. Niektóre mają przytulne gniazdka gdzie przyjmują interesantów. Jest zawsze miło i przytulnie.
Gdzies pisales, ze masz 20 pare lat, to raz. Dwa - pisales tez, ze nie masz znajomych, bo znajomi to zlo etc. A teraz pojawilo sie 10 znanych Ci stalych klientow panienek lekkich obyczajow.

Ludzie. Blagam. Starajcie sie chociaz byc powazni, no chociaz troszke, ech.

budkatelefoniczna
zaufany użytkownik

Post autor: budkatelefoniczna » pn mar 18, 2019 11:06 pm

Ja tam przyznam się, że zaczynam od początku w dodatku z pewnym komplikującym mi życie bagażem doświadczeń. Nie stać mnie na to aby pisać o seksie jakbym go chciał. W moim umyśle nie mniej jednak panują podobne zasady co do Digitala nie mniej jednak aby sięgnąć po imię które gwarantuje mi dużo seksu muszę przez pewien czas zainstalować sobie spostrzeżenia adekwatne do mojego procesora jeżeli umysł to procesor w wyniku których seks, rozpusta na chwilę obecną ma wymagania, których nie spełniam.
Wierzę, że odejście w moim umyśle od seksu sprowokowało prawdziwą rozprawę we mnie na ten temat... Ja chciałbym żyć jak dawniej ale za dużym obciążeniem dla mnie w tej chwili jest sex
Obecnie sprawnie chodzą tylko cnotliwe programy

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » pn mar 18, 2019 11:52 pm

Catastrophique pisze:
pn mar 18, 2019 11:05 pm
Gdzies pisales, ze masz 20 pare lat, to raz. Dwa - pisales tez, ze nie masz znajomych, bo znajomi to zlo etc. A teraz pojawilo sie 10 znanych Ci stalych klientow panienek lekkich obyczajow.

Ludzie. Blagam. Starajcie sie chociaz byc powazni, no chociaz troszke, ech.
Nigdzie nie pisałem ani razu, że mam dwadzieścia lat. Mówiłem o dwudziestoletnim doświadczeniu w jakimś tam temacie to prawda, jest różnica. Na czacie wielokrotnie podawałem swój wiek. Żyję przeszło 60 lat i trudno bym miał nie spotkać jakichś ludzi na swojej drodze. To oczywiste, że znam masę ludzi. Z nikim bliżej się nie przyjaźnię, ale siłą rzeczy widujemy się, omawiamy różne sprawy choćby te związane z naszą wspólną pracą. Rzadko bo rzadko ale się to zdarza i usłyszy się to lub tamto, albo zamieni się kilka słów z rówieśnikami nie związanych nawet z pracą. Jak choćby o pogodzie z sąsiadami lub parę zdań pod sklepem spożywczym. Sorki, ale nie jestem kosmitą. Co najwyżej klonem. Ale żyję wśród was.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » wt mar 19, 2019 12:07 am

budkatelefoniczna pisze:
pn mar 18, 2019 11:06 pm
Wierzę, że odejście w moim umyśle od seksu sprowokowało prawdziwą rozprawę we mnie na ten temat... Ja chciałbym żyć jak dawniej ale za dużym obciążeniem dla mnie w tej chwili jest sex
Również miałem podobnie przez parędziesiąt lat. Ale obecnie są bardzo dobre lekarstwa na naszą chorobę i stan zdrowia uległ znacznej poprawie. To normalne że czasami jest gorzej, a później jest lepiej. Choć nie wiem co w danym przypadku jest lepiej. Nikogo do niczego nie namawiam, każdy ma swoje zasady moralne. Swój własny dekalog. Cezaremu starałem się przedstawić możliwe kierunki jakie ludzie obierają lub powinni obierać. Moim celem było ukazanie błędu w jego systemie zapatrywań. Niechcący dotknąłem systemu wartości, tego nie miałem na celu. Czasem ludzie mają tak silnie ukształtowaną osobowość że nie ma już szans do nich dotrzeć.

budkatelefoniczna
zaufany użytkownik

Post autor: budkatelefoniczna » wt mar 19, 2019 12:19 am

Ja lubię ten sens życia jaki nadaje choroba... Aby wyciągnąć z tego jak najwięcej, zrozumieć jak najwięcej i w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu podejmowanie działań mające na celu usprawnienie samego siebie. Lubię się tym zajmować. Chciałbym aby choroba była dla mnie stumilowym krokiem naprzód... zupełnie jakby czas spędzony z nią był tym który sprawi, że stanę się lepszym człowiekiem. Chciałbym dojść do poziomu w którym choroba będzie dla mnie najlepszą życiową inwestycją. Odkryć jaj sens i wykorzystać możliwości jakie stwarza

Tak wogóle to dzięki Digitala w dziale kto pomorze sporo mi uzmysłowiłeś nie musiały minąć wieki tak jak myślałem abym zmienił nieco nastawienie

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » wt mar 19, 2019 12:56 am

Do usług. Ponoć tak jest że jednych choroba rozwija, otwiera czakry, poszerza świadomość, u innych coś zamyka, otępia i zamula. To chyba zależy od choroby. Na dziś wiem że bez lekarstw nie można jej pokonać. Nie można też wyjść obronną ręką, walka trwa zawsze.

budkatelefoniczna
zaufany użytkownik

Post autor: budkatelefoniczna » wt mar 19, 2019 1:37 am

A jem leki od roku czasu... Generalnie choroba robi ze mną co chce... Ale jak ma chwilę przerwy to lubię wymyślać sposoby żeby się podleczyć. Czasami mam takie głosy, że wymiękam... wiem że jak chcą to mogą mnie pogrążyć.. A ja nic na to nie poradzę. Innym słowem robię tyle na ile oprawca pozwala.
Ja staram się dajmy na to uzdrowić moją mowę. Wierzę, że jeden post, jeden wciągnięty wniosek może zmienić mnie.
Myślę, że uzdrowienie schizofreni w dużej mierze zależy od tego jak będziemy w jej obliczu postrzegani i jaki odczucia będziemy sobą wzbudzać. Właśnie nad tym staram się pracować. Czasami myślę, że jednym sensownym zdaniem jesteśmy w stanie wyrwać wszystko co najlepsze ze wszechświata

Tak uzdrawiam się od 5 lat... Nie wyleczyło mnie to że schizofreni ale fajnie się tak spędza czas

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » wt mar 19, 2019 12:41 pm

Może warto spróbować inne lekarstwa skoro wciąż słyszysz głosy. Obecnie jest sporo różnych lekarstw i jest w czym wybierać, jedne lepsze inne gorsze. Ważne jest również indywidualne dawkowanie. Życie z objawami jest trudne i mało produktywne. Dla mnie to był stracony czas.

Wróć do „miłość, seksualność, partnerstwo”