LGBT

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
cezary123
zaufany użytkownik

Re: LGBT

Postby cezary123 » Thu Mar 14, 2019 7:10 pm

Pominąłem oczywiście biseksualistów transseksualistów, bo trzeba byłoby uwzględnić 4 dodatkowe przypadki istoty. :)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Thu Mar 14, 2019 7:36 pm

A sam jestem aseksualny i koniec :auto-ambulance:

Maksymiliana
moderator
moderator

Postby Maksymiliana » Thu Mar 14, 2019 8:00 pm

Wiesz, to o czym piszesz na poprzedniej stronie to tylko I wyłącznie zależy od AKCEPTACJI drugiej osoby

Może być tak że kobieta transseksualna po prostu pozna mężczyznę hetero i on zaakceptuje ją jako kobieta ;)
Po operacji płci będzie możliwy seks, taki jak z normalna kobieta, także to wszystko zależy od człowieka.
Btw. Istnieje takie cos jak translover - to zarówno kobieta jak i mężczyzna (biologiczni), którzy podnieca się tym, że właśnie spotkali kogoś kto jest po korekcie płci. Tylko I wyłącznie takie osoby szukają transseksualistów. :)

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Thu Mar 14, 2019 10:22 pm

Mądra z Ciebie dziewczyna, Maksi. A taka młoda :).
Ty wzywasz mnie na głębokie wody.

Maksymiliana
moderator
moderator

Postby Maksymiliana » Thu Mar 14, 2019 10:24 pm

Dziękuje Catastrophique, że doceniasz moją wiedzę, otwarta głowa ze mnie : )))))))))))))))
To bardzo, bardzo miłe z Twojej strony :)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Thu Mar 14, 2019 11:10 pm

Istnieje takie cos jak translover - to zarówno kobieta jak i mężczyzna (biologiczni), którzy podnieca się tym, że właśnie spotkali kogoś kto jest po korekcie płci.
Możliwe.
Był kiedyś taki utwór:
https://www.youtube.com/watch?v=XPnPdRD_4zI

ale w świetle powyższych informacji mogło chodzić tylko o pragnienia homo albo o instrument muzyczny.

Nie wiem, dla mnie to zbyt skomplikowane.

Po operacji płci będzie możliwy seks, taki jak z normalna kobieta, także to wszystko zależy od człowieka.
Ale osoba po zmianie płci może wybierać oryginalną płeć przeciwną z kodem genetycznym całego organizmu, zakodowanych instynktów pozaseksualnych i wrodzonych dążeń i różnic psychiki albo pooperacyjną u innego transseksualisty.
Mi akurat najmniej zależy na seksie w relacji z kobietą czy na jej narządach płciowych. Oryginalna kobieta to głębia istoty i niepowtarzalny skarb. Miłość duchowa. Emocje, przeżycia, dramaty, nieznana postać, spotkanie dwóch różnych dusz. I test kodu DNA całej postaci życia tej jednostki z ciałem i psychiką czyli zakochanie się. Na to żaden seks z innymi istotami nie pomoże.
Wiesz, to o czym piszesz na poprzedniej stronie to tylko I wyłącznie zależy od AKCEPTACJI drugiej osoby
W ogóle kontakty interpersonalne zależą tylko i wyłącznie od akceptacji świadomej i podświadomej drugiego człowieka. Nie tylko od jego wolnych wyborów i świadomego budowania relacji, ale też tego "co się czuje", czyli tego, co na bardziej podstawowym poziomie robi z nami Natura. Dobór DNA, test zauroczenia, sterowanie poprzez zakochanie się i inne automatyzmy, do których nie mamy dostępu z poziomu mózgu. Są po prostu ważniejsze i wcześniejsze niż świadomość. Tak jak oddychanie, dostarczanie tlenu do każdej komórki czy reakcje budujące nową istotę nieświadomą tego, że tworzy się właśnie jej istnienie podczas rozmnażania się.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Thu Mar 14, 2019 11:24 pm

Dziękuje Catastrophique, że doceniasz moją wiedzę, otwarta głowa ze mnie : )))))))))))))))
To bardzo, bardzo miłe z Twojej strony :)
Oj, na pewno nie tylko ja to zauważyłem :).
Ty wzywasz mnie na głębokie wody.

Maksymiliana
moderator
moderator

Postby Maksymiliana » Fri Mar 15, 2019 1:07 am

Tak jest Catastrophique :D :D

Return to “miłość, seksualność, partnerstwo”