Bóle kręgosłupa

z wyjątkiem spraw dotyczących schizofrenii

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Re: Bóle kręgosłupa

Post autor: Kicius_XXL » śr lut 22, 2017 8:51 am

Podczas ostatniej rehabilitacji, dziewczyna która się mną zajmuje spytała się czy słyszałem o innowacyjnej metodzie leczenia kręgozmyku. Mówię, że nie. Oglądała fakty na tvn i o tym właśnie mówili. Pytam się czy to już pomogło jakimś osobom, ona twierdzi, ze pokazali osobe po operacji, która bardzo się cieszła że piekielny ból już minął. Faktycznie, wchodzę na stronę tvnfkty i o tym piszą. Wprawdzie wszelkie operacje wykonuje się ostatecznie, ale jest nadzieja na lepsze życie jeśli na starość z bólem sobie nie poradzę.
Zęby rekina to polski wynalazek

Schorzenie to, jak tłumaczy neurochirurg dr Jerzy Pieniążek, jest poważne. - Może wskutek przesunięć doprowadzić do nieodwracalnych zmian w układzie nerwowym; niedowładów, zaburzeń - mówi.

Można oglądnąć
tvnfakty24

Awatar użytkownika
Antonio Kontrabas
zaufany użytkownik

Post autor: Antonio Kontrabas » wt mar 28, 2017 11:33 pm

Dobry jest tez imbir, dziala przeciwbolowo i rozkurczowo, Nospa i kolagen w saszetkach, nazywa sie 4Flex.
Te wszystkie bole nie biora sie z nikad, to zanieczyszczone srodowisko oraz syfne jedzenie ktore wrzucamy w siebie latami. Dochodza takze rozne braki, przykladowo moze brakowac magnezu, albo witaminy K (zielona herbata), fosforu (ryby), jodu, potasu, zalezy, czasami nie ma wyjscia i trzeba w siebie wrzucac syfne suplementy.

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Post autor: Kicius_XXL » śr mar 29, 2017 8:53 pm

Mój przypadek jest inny. Mam szczelinę miedzy kręgami na odcinku lędźwiowym i dochodzi do ześlizgu i to generuje ból. Ale niektóre zioła mogą łagodzić ból.

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Post autor: Kicius_XXL » czw paź 26, 2017 8:27 pm

Długo trwał błogi stan aż to poprzedniego poniedziałku. Całe szczęście kryzys minął.

Awatar użytkownika
oplo
zaufany użytkownik

Post autor: oplo » wt sie 20, 2019 2:16 pm

Też mam problemy z kręgosłupem, od 8 miesięcy chodzę 2 razy w tygodniu na rehabilitacje, pomaga.

Miałem mieć operacje, jednak bałem się, że po niej będę na wózku i odwlekałem.

Byłem niedawno u neurochirurga i mówił, że operacje jednak nie jest potrzebna (zakładam, że dzięki rehabilitacji).

Rehabilitacje robię na siłowni.

Wróć do „zdrowie”