Jakiś układ zniszczył mi życie

relacje rodzinne i ogólnie interpersonalne
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
atus
zarejestrowany użytkownik

Jakiś układ zniszczył mi życie

Postby atus » Tue Aug 11, 2015 2:31 pm

Muszę to wyrzucić z siebie bo nie wytrzymam otóż choruje od 14 roku życie na schizofrenię. Od dzieciństwa zadawałem się z fałszywymi ludźmi myślałem że to moi przyjaciele ale oni lubili mnie głównie dlatego że mieli w tym interes. Później mówią jakim to ja frajerem jestem, nie wiem co jest w tych ludziach tyle w nich fałszu i zawiści.
Nie wiem czy to przez nich ale wydaje mi się że przyczynili się do tego że nie mogę poznać żadnej kobiety np. W szkole średniej była taka dziewczyna co bardzo mi się podobała ja jej tak samo pisaliśmy ze sobą smsy któregoś dnia napisałem do niej czy może pójdziemy na kawę nie odpisała mi i zaczęła mnie unikać. Następna sytuacja poznałem dziewczynę w urzędzie dała mi swój numer pisałem do niej i potem też cisza.
Następna sprawa to gdy gdzieś wchodzę to mam poczucie że ludzie z tego miejsca znają moją całą historię życia.
Tak jakby jakaś nadludzka siła intrygowała w tym żeby doprowadzić mnie do depresji i paranoi.

Gezbut

Re: Jakiś układ zniszczył mi życie

Postby Gezbut » Thu Jun 08, 2017 11:49 am

Powiem ci tak, jest trudne takie życie. Ale trzeba myśleć pozytywnie i walczyć z tym .
Mi pomagają ludzie którzy tutaj i wszędzie mnie otaczają. Wystarczy się odezwać do odpowiednich osób są tacy którzy z chęcią pomogą i ja przyjmuję tą pomoc, walka samemu z taką chorobą jest trudna i nie chciałbym jej podejmować dlatego chcę się otaczać osobami które chcą mi pomóc. Tobie też tak radzę to jest dobra metoda.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Thu Jun 08, 2017 9:52 pm

Bierzcie odpowiednie leki i trzymajcie higienę umysłu, inaczej mówiąc nie brać bzdur do głowy.

coś
bywalec

Postby coś » Fri Jun 09, 2017 1:56 am

A ja mówię że im bardziej poznasz siebie tym bardziej poznasz innych.
Prosty przykład dajmy na to jesteś dresiarzem i idziesz w dresie przez miasto i tu pytanie ile osób będzie cię unikać a ilu zagada choć na chwilę , następnego dnia ubierz się elegancko spodnie w kant,koszula, ładne buty
Krótko mówiąc jak cię widzą tak cię piszą , to dobra metoda aby poznać nowych ludzi :)
Nowych ale nie koniecznie lepszych , ale warto spróbować :)
Trzymaj się :) i życzę więcej pewności siebie jak i otwartości na nowe ''możliwości'':)

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Fri Jun 09, 2017 11:47 pm

W życiu jest tak że opinia o Tobie, mnie, jest kształtowana na poziomie szkoły. Robią to uczniowie ale bardziej nauczyciele którzy mogą mieć później duży wpływ na twoje życie.

cremik1
zaufany użytkownik

Postby cremik1 » Sat Jun 10, 2017 2:34 pm

Zawsze można znaleźć nowych przyjaciół takich bardziej tolerancyjnych.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Mon Jun 12, 2017 12:41 am

W życiu człowiek często się myli i za przyjaciół bierze nie odpowiednich ludzi, życie z czasem to weryfikuje.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Wed Jul 05, 2017 10:56 pm

Tak jak napisałem post wyżej, nie odpowiedni ludzie w Twoim życiu mogą Cię doprowadzić do objawów chorobowych a od nich tylko krok do choroby psychicznej. Ja niestety miałem to nieszczęście że miałem złych kolegów, później wrogów, patologiczną rodzinę a skończyło się tak jak wszyscy wiemy, F20.

Internet rozrywką yes
bywalec
Status: spamerqa filozofia

Postby Internet rozrywką yes » Sun Aug 06, 2017 4:53 pm

układ filozofii. to rodzinna demokracji zawsze ma racje.

Internet rozrywką yes
bywalec
Status: spamerqa filozofia

Postby Internet rozrywką yes » Sun Aug 06, 2017 4:54 pm

Z rodziną ja nigdy nie stracę. trzeba zaufać. zawsze w każdym wieku jest czas na doktora lub na księdza.

Graveris

Postby Graveris » Fri Aug 11, 2017 10:09 am

Niektórzy patrzą na świat w klapkach na oczach dlatego tak się dzieje i każdy się załamuje to tak nie powinno wyglądać, trzeba przyjrzeć się także pozytywom danej sytuacji czasami to bywa trudne ale zawsze da się coś znaleźć a jak ktoś nie widzi to trzeba założyć okulary albo soczewki toryczne i dostrzec to co nie jest oczywiste. Wiele razy mnie także spotkało nieszczęście ale przez racjonalne myślenie i optymistyczne podejście dałem radę i jestem tu gdzie jestem. Wewnętrzny motywator mi pomaga przez to przejść.

Sirders

Postby Sirders » Mon Aug 14, 2017 10:45 am

Mi pomagał zawsze w każdej trudnej sytuacji psycholog : http://www.psycholog.bytom.pl/ taka wizyta zawsze była dla mnie ukojeniem i moje myśli były bardziej skupione.

Patros
bywalec

Postby Patros » Mon Aug 14, 2017 2:18 pm

Pani psycholog poćwierka ci troszeczkę do ucha za 150zł i gitara xD...ja mogę to samo zrobić co ona za 100zł i jeszcze do tego zmoduluje głos żeby lepiej docierało :)

Devefers

Postby Devefers » Thu Aug 24, 2017 10:17 am

No ja często tu wchodzę popisać z ludźmi oraz utożsamić się z ich chorobą bardzo lubię pomagać takim osobą w potrzebie co potrzebują wsparcia. Tak po prostu. A psycholog to zawsze bierze duże sumy za parę porad wiec nie każdego na niego stać ale są też ludzie dobrej woli co pomagają za darmo .

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Fri Aug 25, 2017 11:56 pm

Też dosyć często tu zaglądam, chyba po to żeby lepiej poznać chorobę i móc skutecznie przeciwdziałać chorobie.

Wysłane z mojego STH100-2 przy użyciu Tapatalka

Return to “rodzina i otoczenie”