Czy chcecie założyć rodzinę?

relacje rodzinne i ogólnie interpersonalne
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT

Czy chcesz założyć rodzinę?

Zdecydowanie tak
15
42%
Raczej tak
2
6%
Raczej nie
10
28%
Zdecydowanie nie
9
25%

Total votes: 36

Catastrophique
zaufany użytkownik

Re: Czy chcecie założyć rodzinę?

Postby Catastrophique » Thu Nov 01, 2018 9:09 pm

Myślę, że tylko z osobą zaburzoną jestem w stanie stworzyć coś a'la rodzinę.
A ja bym chcial byc z osoba zdrowa, nie chora. Takiej tez partnerki szukam.
Nie wiem, moze mam juz dosc zwiazkow z chorymi, bo i sam zachowuje sie jak zdrowy.
Ludzie chorzy czesto sa negatywni, bierni i pesymistyczni, skupiaja sie na chorobie i swoich ograniczeniach.
Ty wzywasz mnie na głębokie wody.

Mariii
zaufany użytkownik

Postby Mariii » Thu Nov 01, 2018 9:23 pm

Kto jest zdrowy w tym chorym świecie, Cata ;)
Ze zdrowym byłoby nudno i wielu spraw by nie pojął...
I wytrzeszcz oczu by rósł, pewnie :lol:
Albo by zszedł na wylew, jakby zaczął rozkminiać moje przekazy :mrgreen:
jak długo żyć będę...

And I told you I wasn't here
But in the middle of the night you'd appear
With a hole in your head

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Thu Nov 01, 2018 9:35 pm

Wielu.
Chodzi mi o osobe pozytywnie nastawiona do zycia i do swiata, a nie ciagle biadolaca "o ja chora", "musze brac leki", "zycie jest do dupy" itp. To jest wlasnie nudne i odpychajace. Chcialbym poznac kogos, kto kocha zycie, tak jak ja. Zdrowi maja znacznie wiecej wyrozumialosci niz Ci sie wydaje.

gaja
bywalec
Gadu-Gadu: 66978260

Postby gaja » Sat Nov 03, 2018 8:07 pm

Zaznaczyłam - zdecydowanie tak.

Bardzo bym chciała pełnej rodziny, dzieci. Od czasu do czasu instynkt macierzyński bardzo daje mi się we znaki.

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Sat Nov 03, 2018 8:55 pm

Chciałbym założyć rodzinę ale najzwyczajniej czuję lęk jak pomyślę ,że mógłbym się jeszcze zakochać.Zawsze kończyło się to dla mnie cierpieniem i mam złe doświadczenia.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Sat Nov 03, 2018 9:02 pm

Chciałbym założyć rodzinę ale najzwyczajniej czuję lęk jak pomyślę ,że mógłbym się jeszcze zakochać.Zawsze kończyło się to dla mnie cierpieniem i mam złe doświadczenia.
Wiele osób tak myśli i żyją samotnie, choć mogliby być szczęśliwi w związku. Z miłością nie jest tak, że zawsze sìę cierpi. Warto próbować, szukać swojej drugiej połówki. Za ktorymś razem, możesz trafić bardzo szczęśliwie.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Sun Nov 04, 2018 11:50 pm

Są osoby co bez drugiej połówki nie wyobrażają sobie życia, tych myślę jest więcej. W mniejszości są single choć jak spojrzę ilu moich kolegów jest jeszcze kawalerami to się zastanawiam czy się nie mylę.

PanSerduszko
zaufany użytkownik

Postby PanSerduszko » Mon Nov 26, 2018 9:44 pm

zdecydowanie nie.
z całym szacunkiem, ale rodzina jakoś tak mi się źle kojarzy i to nie moja bajka, zresztą o tym ja absolutnie nie marzę.
ale pieszczoszki tak i to kto wie co będzie.
Ile kosztuje Kalihna ?

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Nov 27, 2018 11:18 am

Mniej rodzin bezdzietnych, więcej singli czyli wolnych strzelców wtedy matka Ziemia mniej nas będzie miała na utrzymaniu. Według teorii spiskowych niektóre rządy by zmniejszyć populację wywołują konflikty zbrojne lub dodawają szkodliwe związki do produktów spożywczych.
Ja na to cieńkim moczem. Mam dziecko. Choć jedno dziecko to żadna rodzina i żaden przyrost. :D
Bierz regularnie leki.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon Dec 03, 2018 10:40 pm

Tak i to ze zdrową, piękną kobietą. Jeżeli taka mnie nie zdradzi wygram podwójnie. Jeżeli zdradzi mnie nieatrakcyjna i w dodatku będę miał awantury sądowe rozwodowe i walkę o dzieci z chorującą psychicznie to stracę podwójnie i będę jeleniem. :)

W gruncie rzeczy życzę chorującym kobietom jak najlepiej, ale swoje już wiem.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Dec 04, 2018 9:02 am

Ja się ożeniłem z nienajpiekniejszą. W dodatku ciągnęła mnie po sądach i uzyskała co chciała.
Paradoksalnie żyje mi się dobrze. Nawet bezczelnie śmiem twierdzić że żyje mi się bardzo dobrze. Nie chodzi o to że uwielbiam pokiereszowane kobiety i lubię rozwody, tylko czasem wbrew życiu które nie zawsze pisze piękne scenariusze jeśli o coś się walczy i dąży taką wywalczoną dole bardziej się ceni.

Nadal żyjemy razem. Oddzielnie byliśmy zaledwie miesiąc może dwa. Żyć nie umierać.
Bierz regularnie leki.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Dec 04, 2018 2:01 pm

Ponieważ już mam rodzinę, i choć nie zawsze było nam cudownie mogę dzisiaj powiedzieć że właśnie jest tak jak chciałem. Gdy usłyszę od córki że mnie kocha i tęskni mam więcej chęci i motywacji do życia. Żona gdy regularnie jest zapewniana o mojej miłości do niej widać że promienieje
Bierz regularnie leki.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Thu Dec 06, 2018 1:20 pm

Są osoby co bez drugiej połówki nie wyobrażają sobie życia, tych myślę jest więcej. W mniejszości są single choć jak spojrzę ilu moich kolegów jest jeszcze kawalerami to się zastanawiam czy się nie mylę.
Jest obecnie więcej singli i ta tendencja się zwiększa.Samo to wielu ludzi już nawet nie chce się spotykać w realu tylko woli komputer.

Jednak zależy od towarzystwa czy ono jest singlem czy nie.Osoby chore często to samotnicy i tam ten % jest większy nawet niż u zdrowych.Czy ktoś jest samotny odgrywa dużą rolę jego pozycja materialna.U facetów też może mieć znaczenie umiejętność podrywu.Jednak często to wiele czynników.Nawet mogą odgrywać tu rolę rodzice i dzieciństwo.Jeden przez terapię poradzi sobie z wieloma traumami,konfliktami,a inny będzie nieświadomy tych problemów i będzie z tym żył oczywiście na gorszym poziomie.

Znam kolegę ma wiele problemów ze sobą i on oczywiście unikał psychologów,co niestety odbiło się na jego życiu i ciągle jest to krzywa w dół.Drugi też jest sam i ma wiele problemów ze sobą.Często to problemy ze sobą są blokadą przed związkiem.

Catastrophique
zaufany użytkownik

Postby Catastrophique » Thu Dec 06, 2018 1:39 pm

Mysle, ze zdecydowana wiekszosc chorych nie jest w zwiazkach. Chorym brakuje wiary w siebie i innych ludzi. Zwiazek to milosc, radosc. Szkoda, ze wiele ludzi tego nie zaznaje.
Dodac nalezy, ze z wlasnego wyboru.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Fri Dec 07, 2018 7:33 am

Tak i to ze zdrową, piękną kobietą. Jeżeli taka mnie nie zdradzi wygram podwójnie. Jeżeli zdradzi mnie nieatrakcyjna i w dodatku będę miał awantury sądowe rozwodowe i walkę o dzieci z chorującą psychicznie to stracę podwójnie i będę jeleniem. :)

W gruncie rzeczy życzę chorującym kobietom jak najlepiej, ale swoje już wiem.
To jest delikatny temat.Znam przypadek gdzie było wszystko ok,mąż się starał,sporo rzeczy zapewnił,a i tak skończyło się alimentami,pewnie rozwód i nieprzyjemnymi oskarżeniami.Tak naprawdę nigdy nie masz pewności czy nie będziesz tym "jeleniem",tak kobiety potrafią być podstępne,a ostrożność,asekuracja może spowodować,że nikt nie pojawi się na horyzoncie,tylko jest po czym płakać?Niektórzy lepiej układają sobie życie samemu,fajnie się rozwijają,niż w związkach toksycznych,z kobietami ,które ich okradają z wszystkiego co się da,nawet z złudzenia miłości.

Piękne kobiety częściej zdradzają,uwielbiają luksusy materialne więc potencjalnie są większym zagrożeniem w małżeństwie ,bo są cwańsze ,facet głupieje pod jej wdziękami i traci swoją czujność,wtedy może się obudzić kiedyś w pewnym kłamstwie choćby może usłyszeć tekst byłam z Tobą ,bo miałeś pieniądze,a teraz sobie idę do innego,który też ma pieniądze,a nawet więcej,a Ty już jesteś spłukany i wydojony,nawet trudno sobie ułożyć życie z kimś innym,normalniejszym.

Return to “rodzina i otoczenie”