Chorzy i lekarze, filmy z You Tube o schizofreni.

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Chorzy i lekarze, filmy z You Tube o schizofreni.

Postby wowo21975 » Sat Dec 16, 2017 3:27 pm

Bardzo dobry film

https://youtu.be/CN-cnJpTx-4
Obejrzałem, dużo w tym filmie prawdy bo wypowiadają się sami chorzy, polecał bym ten film ludziom którzy mają w rodzinie chorą osobę, łatwiej jest po prostu zrozumieć samych chorych.

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Sat Dec 16, 2017 3:50 pm

nikt do konca nie wie co to jest za choroba jak sie CIERPI nawet czas normalnie nie mija nudnoscii depresje nikt zdrowy zaden psychiatra tego nie zrozumie,
a isc do pracy jak niezdolny

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sat Dec 16, 2017 4:06 pm

nikt do konca nie wie co to jest za choroba jak sie CIERPI nawet czas normalnie nie mija nudnoscii depresje nikt zdrowy zaden psychiatra tego nie zrozumie,
a isc do pracy jak niezdolny
W Polsce słabo to rozumieją bo gdyby tak naprawdę bylo zrozumienie dla chorych to renty były by godne i dające normalne życie a tak trzeba dorabiać, jednak my jako chorzy dokładnie wiemy że nie wszyscy się do pracy nadają, większa część pracować nie może a ta renta to wegetacja przy garnuszku rodziców.

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Sat Dec 16, 2017 10:06 pm

Najbardziej mnie zasmucił los tego młodego przystojnego człowieka (nie wszystko usłyszałam co mówił). Z wielkim wysiłkiem ukończył studia a teraz jest na rencie. Tyle pracy właściwie na nic. Ale jeśli chodzi o zatrudnienie wolą może zatrudnić osobę, której praca przychodzi bez wysiłku, bardziej wydajną. Nie usłyszałam dlaczego nie ma pracy.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sat Dec 16, 2017 10:32 pm

Najbardziej mnie zasmucił los tego młodego przystojnego człowieka (nie wszystko usłyszałam co mówił). Z wielkim wysiłkiem ukończył studia a teraz jest na rencie. Tyle pracy właściwie na nic. Ale jeśli chodzi o zatrudnienie wolą może zatrudnić osobę, której praca przychodzi bez wysiłku, bardziej wydajną. Nie usłyszałam dlaczego nie ma pracy.
Myślę że to porządny człowiek i swojej diagnozy nie ukrywa, dlatego spotyka się z odmową. Bądźmy szczerzy, jako chorzy potrzebujemy czasami wolnego w różnych momentach naszego życia, chwili odpoczynku, bo jak dzisiaj czuję się dobrze, tak jutro mój stan może być gorszy. W naszym przypadku trzeba trafić na bardzo wyrozumiałego pracodawcę a z tym ciężko bo każdy wymaga szybciej, lepiej i więcej. Do tego te marne renciny przy których umrzeć nie można i żyć normalnie też nie, w ten sposób zmusza się ludzi do pracy, ludzi którzy niekiedy się do niej nie nadają.

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Tue Jan 09, 2018 9:04 pm

Return to “filmy”