niechciane posty

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
panpanpan
bywalec

Re: Agent Tomek vs. Henryka Krzywonos

Postby panpanpan » Sat Oct 29, 2011 3:30 pm

Tomasz Kaczmarek pobiera w wieku 35 lat emeryturę w wysokości 4 000 PLN!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:
Przecież to nie jego wina, że liberalni pederaści pozbawili Prawo i Sprawiedliwość władzy, a co za tym idzie CBA i agenta Tomka. Oczywiście za pomocą lewackich mediów i nie do końca inteligentnego społeczeństwa. Na pewno wolałby dalej pracować.

-------------- uwaga admina
Uwaga, post zawiera obraźliwe treści polityczne.

jakotako
zaufany użytkownik

Re: Agent Tomek vs. Henryka Krzywonos

Postby jakotako » Sat Oct 29, 2011 4:05 pm

To nie ma nic do tego czy by pracował
Chodzi o to żeby kundle nie miały możliwości pójścia na emeryturkę po 15 latach pracy i żeby ich emerytury nie były średnio o 1 000 zł wyższe.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 22112.html

-------------- uwaga admina
Uwaga, post zawiera obraźliwe treści polityczne.

zbyszek
admin
Status: informatyk

niechciane posty

Postby zbyszek » Sat Oct 29, 2011 5:29 pm

Uwaga, do tego wątku przesuwamy posty obraźliwe, nie na temat lub odpychające użytkowników w inny sposób od udziału.

panpanpan
bywalec

Re: Polska naszych marzeń

Postby panpanpan » Sat Nov 05, 2011 5:35 pm

Ich zapytaj, nie mnie. Do Adama Wajraka możesz napisać na FB - jest w posiadaniu tej książki i na pewno chętnie Ci odpowie. Ze zrozumiałych względów jego najbardziej interesowały fragmenty związane z Rospudą.

Pozdrawiam.m.
Ja ma zapytać ich, to ty też kupuj soliany, olanzapiny, i inne wynalazki za calkowicie swoje pieniądze, a nie pieniądze narodowe ironiczny falusie. GW to jest śmiec i miał rację ze cie zapytal w taki sposób. Jak takiś liberalny i radzący sobie nie potrzebny narodowej pomocy to won po leki za swoje pieniadze a nie wyciągasz łapę po rentę i leki za pieniadze narodu.

---------- uwaga admina
obraźliwe słowa skierowane do moderatora bez uzasadnienia

boris
zaufany użytkownik

Sprzedawczyk Tusk nagrodzony

Postby boris » Fri Nov 18, 2011 7:17 am

Reprezentujący niemieckie i rosyjskie interesy, premier Polski Tusk został nagrodzony za swą służalczość:
http://fakty.interia.pl/swiat/news/niem ... ku,1723429
Potwierdza się teza, że nic sobie on nie robi z coraz gorszej sytuacji kraju, bo jak nadejdzie prawdziwy kryzys, będzie miał już dobrze wymoszczoną posadkę w strukturach europejskich.

------- uwaga admina
Nazywanie innych sprzedawczykami jest obraźliwe. Fakt przyjęcia nagrody nie dowodzi, że ktoś oddał dla jej uzyskania inne wartości, które powinien chronić.
http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Powiedzmy przeciwnikowi otwarcie, że nie podzielamy jego idei, ponieważ je rozumiemy, i że on nie podziela naszych, ponieważ ich nie rozumie.

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Re: ABORCJA i główna jej orędowniczka wicemarszałkiem Sejmu

Postby Kamil Kończak » Sun Nov 20, 2011 2:26 pm

Nie widzę nic przeciwko aborcji w dowolnym momencie ciąży.
W takim razie jesteś zwykłym popaprańcem.Wpółczuje Twoim rodzicom i ewentualnej przyszłej żonie/partnerce.Takich ludzi jak Ty trzeba izolować.

Uważam,że wyrażanie takich poglądów powinno być piętnowane co najmniej zwróceniem uwagi.Rozumiem,że każdy może mieć mniej lub bardziej radykalne poglądy w sprawie aborcji i to jest normalne.Jednak jeśli ktoś pisze,że nie widzi nic przeciwko aborcji w każdym momencie ciąży jest to głoszenie poglądów niezgodnych z polskim prawem.Głoszenie poglądów,które mówią,że kobieta ma prawo do aborcji nawet pod koniec ciąży.Zdanie "nie widzę nic złego w rasiźmie,przestępstwach,morderstwach" byłoby zdaniem podobnym, bo także w opozycji do prawa.Zdanie użytkownika halftoilet narusza granicę dobrego smaku i przyzwoitości.Gdyby użutkownik halftoilet wprowadził swoje poglądy w czyn groziłoby mu parę lat więzenia.Dziwię się,że posty w których nawet niesłusznie,na wyrost podejrzewa się kogoś o rasizm,ksenofobię czy antysemityzm są piętnowane bardzo szybko a ten pozostaje niezauważony chociaż jeden z moderatorów wypowiadał się w tym wątku.Rozumiem,że rasizm i antysemityzm dotyka moderatorów bardziej choć pewnie mało kto z nas zna jakiegoś Żyda.Rozumiem,że to nie leży we wrażliwości moderatorów i innych osób.

------------ uwaga admina
obraźliwe określenie współdyskutanta
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Mon Nov 21, 2011 3:33 am

najlepszy bezpieczny bez konsekwencji i niemęczący sex dla mężczyzny zdejm bracie gacie do kolan siądź na kiblu pokrakiem na kafelkach umieść zdjęcie partnerki pierdem hardym uczyń nastrojowy zapaszek w łazience trzy wdechy dwa wydechy sćiśń jądra do czerwoności a potem wal konia do nieprzytomności

gdy już po omdleniu i orgazmie 10 w skali buforta się ockniesz grzecznie wstań wyjdź z kibla i nie mów domownikom co w łazience robiłeś

boris
zaufany użytkownik

Re: niechciane posty

Postby boris » Mon Nov 21, 2011 2:32 pm

A jak ta nikczemność rośnie i trwa? Z powodu uczuć religijnych religii demokratycznej, które każą wyrażać się o kanalii nie inaczej jak z szacunkiem, a kto nazwie ją po imieniu, ten odgrywa rolę wyklętego, jak niegdyś ci którzy wątpili w dogmaty katolickie.
http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Powiedzmy przeciwnikowi otwarcie, że nie podzielamy jego idei, ponieważ je rozumiemy, i że on nie podziela naszych, ponieważ ich nie rozumie.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Mon Nov 21, 2011 3:16 pm

To nie żadna "demokratyczna religia" tylko kłopot wynikający z nieumiejętności publicznego wyrażania negatywnych uczuć. O każdym można powiedzieć "złodziej", ale trzeba to wykazać. Podobnie jest z "popaprańcem" - SSSD nie podał żadnych uzasadnień, które spełniałyby definicję "popaprańca". Łatwiej byłoby napisać o sobie np.: "odbieram cię jako popaprańca" - wtedy trzeba takie zdanie zaakceptować, bo ono relacjonuje fakty - fakty własnych odczuć.

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Mon Nov 21, 2011 4:12 pm

no bo Mei ten post ma związek ktoś napisał że niechciana ciąża jest konsekwencją nieodpowiedzialnego sex-u
SSSD rzygnij sobie śmiało nie patrzymy

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Mon Nov 21, 2011 4:38 pm

Jesteś starym narcyzem i relatywistą a ja jestem człowiekiem,który lubi obrażać ludzi zadufanych w sobie.Każdy ma wady,ja takich zachowań nie potrafię tolerować i robię się wulgarny. W świecie w którym żyjesz wszystko jest względne.Mam prawo nazywać rzeczy po imieniu bo to wynika z moch poglądów.I nie mam zamiaru pisać,że chore zachowanie jest normalne,że człowiek z takimi poglądami nie jest popaprańcem.Zło nazwane jest bardziej widocznie.W Twoim świecie wszelkich możliwych "poprawności" każdy nawet z chorymi poglądami ma prawo czuć się pełnoprawnym uczestnikiem dyskusji a każda opinia posiada wartość.Moim zdaniem nie.W społeczeństwie na Twoich zasadach panowałaby anarchia bo wszystko byłoby względne,uzależnione od poszczególnej,jednostkowej opinii a nie ogólnej normy.Twój świat to utopia.Jakim prawem nie mogę poparańca nazywać po imieniu?Kogoś kto uważa,że morderstwo dziecka w każdym miesiącu ciąży jest ok?Czy ktoś kto pisze,że morderstwa są ok nie jest popaprańcem?Niech ze mną dyskutuje,że nim nie jest.O ile w pewnych sprawach światopoglądowych można dystkutować,w tym przypadku to co głosi ten użytkownik jest w społeczeństwie nazywane po imieniu.Robi to każdy człowiek,który posiada moralność.Tej moralności nie wyznacza czyjeś widzimisie,religia tylko prawo wynikające z nauki.Bo mówimy tu o aborcji w każdym momencie ciąży czyli też 5,6,7, i pod koniec 8 miesiąca kiedy dziecko już dawno ma mózg,ręce,nogi i czuje.Jakim prawem zawłaszczasz sobie to forum i decydujesz na jakich zasadach będzie się odbywała rozmowa?W każdej przestrzeni,w tv,na ulicy,miejscach pracy,uczelniach,w społeczeństwie ludzie nazywają pewne rzeczy po imieniu,często dosadnie i nie ma tam żadnego Zbyszka boga,który tego zabrania.Stworzyłeś sobie prywatny folwark w którym co prawda ludzie sobie pomagają o ile to możliwe w sprawach choroby,wspierają się,o tyle Ty robisz syf w głowach innych swoim światopoglądem i relatywizmem.
Last edited by Kamil Kończak on Mon Nov 21, 2011 8:28 pm, edited 1 time in total.

the formless."

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Mon Nov 21, 2011 4:57 pm

no to teraz ostro poszedłeś a ty SSSD jeden sparawiedliwy ostatni uczciwy z moralnością świętego Innocentego ale uważaj by ta prosta odmiana schizofrenii nie przeszła ci w hebefreniczną bo w sumie to jedno i to samo
też miałem podejrzenie prostej ale spuściłem z tonu i wyluzowałem

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Mon Nov 21, 2011 5:06 pm

ale uważaj by ta prosta odmiana schizofrenii nie przeszła ci w hebefreniczną bo w sumie to jedno i to samo

Jesteś po prostu gnojkiem.Zaczynam żałować,że wróciłem na to forum.Zachowuje się czasami emocjonalnie i piszę ostre teksty a w sytuacji kiedy nazwę rzecz po imieniu mój post zostaje przesuwany do niechcianych bo według wielkiego demiurga kogoś uraziłem.To,że ktoś uraził moją wrażliwość i w społeczeństwie każdy porządny człowiek by mu tak powiedział, nie jest ważne.Bo to jest folwark Zbynia,który do końca życia będzie prowadził wszelkie możliwe dyskusje bo to jego żywioł.
Last edited by Kamil Kończak on Mon Nov 21, 2011 5:16 pm, edited 1 time in total.

the formless."

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Mon Nov 21, 2011 7:11 pm

Z góry pszepraszam no ale nie powstrzymam się

Przydupasów mam na forum wielu Moi i inni ale ta mi w dupe wchodzi najwierniej cholera czy to jakieś zboczenie jak mnie kręci gdy mam clakierów i mi wchodzą penetrując moje Ja i chodując moje ego by rosło nieskończenie czy to niegroźna fiksacja analna nie wiem pójde do profesor Wciórki i dowiem się na nazajutrz powiadomie was o tym przyjaciele

póki jeszcze nie jest w niechcianych to doprawiłem
Last edited by piotr 84 on Tue Nov 22, 2011 12:21 am, edited 4 times in total.

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Mon Nov 21, 2011 7:28 pm

ale tak trzeba nazwać ludzi którzy chcą zabijać wykształcony płód co to jak ktoś wcześniej napisał ma ręce i nogi i ucieka przed tym narzędziem aborcyjnym nazwijmy je szczypcami kiedyś na religii katecheta na pokazał na wideo nagranie z USG jak ten płód istota się broni i próbuje uciec przed tymi szczypcami

Return to “polityka”