W sieci służb - nowoczesna Polska

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Tal
zaufany użytkownik

W sieci służb - nowoczesna Polska

Postby Tal » Wed Sep 19, 2018 2:45 pm

Dzielę się materiałami, a raczej osobą, której wiedza i informacje pokrywają się z moimi dotychczasowymi przemyśleniami dotyczącymi zarządzania i kreowania naszym krajem jak i społeczeństwem. Prawda pod tym względem jest zatrważająca i przerażająca, ale jednocześnie nie jestem zdziwiony, ponieważ jako odrodzony chrześcijanin studiuję Biblię spisaną przez świętych Bożych ludzi prowadzonych przez Ducha Świętego pod natchnieniem którego dane zostały ludziom proroctwa (2P 1,20-21). Zmierzam do tego, że większa część się wypełniła, a do pozostałych nieuchronnie się zbliżamy.

Wątek dotyczy jednak polityki i poprzez linkowane materiały chciałbym poszerzyć oraz pogłębić Waszą świadomość. Tym bardziej, gdy widzę doniosłość szumu informacyjnego nie tylko na tym forum, ale w całym współczesnym świecie.

https://jackcaleib.com/medium/4351a4f1

Na końcu podałem stronę na której można wysłuchać cały odcinek "Studio Polska", którego nie ma na youtube.

Osobiście wyrobiłem sobie nawyk pobierania ważnych i istotnych materiałów na dysk do czego zachęcam, by nie okazało się, że treści obciążające elity i prominentne osoby w państwie usunięto i nie można ich utrwalać, weryfikować, czy przekazywać.

Return to “polityka”