Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski

  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
User avatar
Kamil Kończak
zaufany użytkownik
Posts: 13021
Joined: Wed Jun 24, 2009 5:11 pm
płeć: mężczyzna

Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski

Postby Kamil Kończak » Sun May 27, 2018 1:37 pm

Jest taki pan na youtube. Podaje się za prawdziwego prezydenta Polski i jeśli wczytać się w to co mówi może mieć sporo racji. Twierdzi on, że obecna Polska jest prl - bis ponieważ nie ma ciągłości konstytucyjnej z konstytucją przedwojenną. Prezydenci na uchodźstwie nie byli konstytucyjni bo nie wypełnili ostatniej woli prezydenta Zaleskiego, który nominował na swojego następcę Juliusza Nowinę - Sokolnickiego. Wszyscy prezydenci począwszy od nieprawnego następcy Zaleskiego czyli począwszy od Ostrowskiego a skończywszy na Kaczorowskim byli niekonstytucyjni bo związani z obozem Andersa, czyli tzw. Radą trzech, która niezgodnie z konstytucją ogłosiła się głową państwa. Anders podobno zdefraudował majątek Polski, pieniądze od aliantów i miał zupełnie inne poglądy na państwo niż Zaleski. Chciał odsunąć Zaleskiego od władzy, dlatego powołał własne ciało, niezgodne z konstytucją. Także Lech Wałęsa przysięgał na konstytucję prl - owską a nie tą z 35 r. Zgodnie z tamtą konstytucją, następcą Zaleskiego został Sokolnicki a ten przekazał prezydenturę Potockiemu.

Potocki chce stworzyć swoją partię, posiada majątek warty około 60 miliardów euro, ale w testamentach i zostaną dopiero otwarte, kiedy zmaże hańbę z rodziny Potockich związaną z Targowicą. Twierdzi on, że Polska nie może ubiegać się o reparacje wojenne ze strony Niemiec czy Rosji, bo nie mamy ciągłości konstytucyjnej a referendum z 97 r. było uchwalone bez potrzebnej większości głosów. Powołał specjalne kancelarie, które będą ubiegały się o te reparacje, na wszystko co mówi ma stosowne dokumenty. Na moje oko facet mówi prawdę i chce dobrze dla Polski, takich ludzi nam trzeba. Niestety robią z niego wariata, są na niego już wyroki śmierci, bo prawdziwi patrioci którzy widzą jak Polska ma stać się krajem niewolniczym, i chcą temu zapobiec - są wyniszczani albo mordowani.

Mówi o tym co ma się stać, o tym że Żydzi chcą z naszego kraju zrobić Polin. Ciągle domagają się majątków chociaż w czasie prlu - spłaciliśmy im już wszystko (o czym mówił Leszek Miller) , dostali pieniądze od Niemców, którzy doprowadzili do II wojny światowej ale chcą jeszcze więcej. Niestety mafia żydowska nie zna granic w swojej zachłanności. Potocki jest jednym z nielicznych Polaków który nie kłania się zbrodniczemu Izraelowi i chce dobrze dla Polski. Posiada dokumenty sprzed paru wieków iż Żydzi są nam winni pieniądze, które są kilkunastokrotnie większe niż te, które Żydzi domagają się od nas.


I nie jest to typowy facet, zacietrzewiony w swojej antypatii do Żydów, który wie że w którymś kościele dzwoni ale nie wie w którym. Dlatego nie ma mu jak nakleić łatki antysemity bo nim nie jest. Mówi o prawdzie, na szczęście coraz więcej ludzi widzi prawdę i to co wyprawiają Żydzi na całym świecie - nie wszyscy, piszę o tych, którzy mają władzę albo wpływy. Żerują oni w paskudny sposób na Holokauście. Do tego swoją działkę dokłada zbrodniczy Izrael eksterminując Palestyńczyków, właścicieli tamtych ziemi, na których Żydzi są gośćmi a stali się katami.

https://www.youtube.com/watch?v=aHWhwIKBpP4Pomijam już to, że jak słusznie mówi Potocki na Polakach stosowana jest broń psychotroniczna, na terenie Polski jest coraz więcej wojsk amerykańskich. Podobno przeciwko Rosji a tak na prawdę aby ostatecznie nas podbić. Gdybyśmy byli mądrym narodem, to zachowywalibyśmy się jak Orban, prowadzilibyśmy normalną politykę z Rosją, która sprzyja nam o wiele bardziej niż Zachód, to nasz naturalny sojusznik. Rosja dla nas nie jest żadnym zagrożeniem. Zagrożenie to nasi zdrajcy politycy i Amerykanie, Żydzi, Niemcy, którzy niedługo całkiem nas podbiją.
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

8-r48iT
bywalec
Posts: 288
Joined: Sat Apr 28, 2018 4:03 pm

Re: Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski

Postby 8-r48iT » Wed May 30, 2018 7:26 pm

Gdybyśmy byli mądrym narodem, to zachowywalibyśmy się jak Orban, prowadzilibyśmy normalną politykę z Rosją, która sprzyja nam o wiele bardziej niż Zachód, to nasz naturalny sojusznik. Rosja dla nas nie jest żadnym zagrożeniem.
zuważ że od dłuższego czasu można zaobserwować w polskiej literaturze jak i wydarzeniach historycznych fakt niszczenia polskiej inteligencji. nie wiem czy takie zjawisko można zaobserwować w inny krajach?
świat nie płacze za zapomnianymi bohaterami którzy chcieli zmienić świat. cieszy się tym co miał do tej pory. nikt nie rozumie reguł gry. ostatni wygrywa wyścig do pieniędzy, ale nie do nieba.

User avatar
Kamil Kończak
zaufany użytkownik
Posts: 13021
Joined: Wed Jun 24, 2009 5:11 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski

Postby Kamil Kończak » Wed May 30, 2018 9:49 pm

Innym krajom nie wyrżnięto inteligencji jak Polaków w Katyniu czy obozach śmierci. Po drugie politykom w innych krajach, tych bardziej cywilizowanych zależy aby ludzie byli bardziej wykształceni, bardziej świadomi, tak mają np. niemieckie elity, że już za Bismarka albo wcześniej chyba weszła jakaś reforma aby oświecić masy, dać im lepsze wykształcenie.

U nas niestety rządzący chcą aby było na odwrót - wyniszczają naród i myślą tylko o sobie. Dla nich ważne aby nachapać się ile wlezie, ważna jest doraźność, wygranie wyborów i niewiele ich obchodzi los Polaków i długofalowa polityka a jak odczują to kolejne pokolenia, to już nieważne. Byleby ogłupić i rozpić społeczeństwo. Za to w takich krajach jak Niemcy,Anglia - tam elitom na prawdę zależy dobru narodu i jego prosperity. Ale nie mam sił na takie tematy. Dawno już nie widziałem tak interesującego człowieka jak Potocki - inteligentny, z klasą, do tego szczery w tym co mówi, z potężnym majątkiem i dokumentami, że jest prezydentem Polski, chce założyć partię, która odrodzi ten naród.

Jeśli jako prezydent Polski odzyska pieniądze w ramach reparacji wojennych od strony Niemiec, to może zyskać sobie wielu zwolenników. Oby mu się udało bo brak reparacji ze strony Niemiec, które zniszczyły Warszawę i Polskę, wywołały wojnę, brak reparacji tych to skandal. Ale tego zrzekli się nasi politycy, o ile pamiętam Mazowiecki konkretnie.

Niemcy zniszczyli Warszawę, w tym majątki żydowskie, Niemcy zapłacili Żydom ale Polakom już nie -i my mamy jeszcze raz płacić żydom - skandal i paranoja. No ale takim słabym narodem byliśmy i jesteśmy, że nie mamy własnej dumy i boimy się Niemców drażnić bo nie wybudują może jakiejś fabryczki w Polsce. Takim narodem bez dumy jesteśmy, Pis pomimo wielu wad jednak zaczął coś mówić o reperacjach ze strony Niemiec, konkretnie poseł Mularczyk, dlatego jeśli kiedykolwiek będę głosował to na pewno prędzej na pis niż PO jako mniejsze zło.
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU


Return to “polityka”

Who is online

Users browsing this forum: CommonCrawl [Bot] and 0 guests