Unia Europejska tworem nazistów

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
schizek
zaufany użytkownik

Unia Europejska tworem nazistów

Postby schizek » Thu Jan 18, 2018 9:01 pm

witam zapraszam do zapoznania sie z artykulem https://jarek-kefir.org/2017/10/12/unia ... ne-dowody/

i zapraszam do dyskusji jakie macie zdanie na ten temat

marchewkowy
bywalec

Re: Unia Europejska tworem nazistów

Postby marchewkowy » Thu Jan 18, 2018 9:48 pm

Zapraszam do poszukiwań materiałów na temat firmy IG Farben oraz informacji o Carl Wurst.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Thu Jan 18, 2018 10:04 pm

No i to jest to firmy ktore wybily sie podczas 2 wojny swiatowej napędzają teraz gospodarke niemiec, podales doskonaly przyklad IG Farben co wytwarzal miedzy innymi "cyklon b" dzieki ktoremu usmiercono 6 mln ludzi albo taki glupi przyklad hugo boss zaczynal szycie dla SS a teraz jest to jedna z najdroższych firm odzieżowych i teraz coraz bardziej zaczynam wierzyc ze nazisci dalej rządzą w niemczech i wlasnie tez przez glupote natknąłem sie na to ze UE to twór nazistow bo na jakims z kanałów historycznych obejzalem dokument o planie nazistow pod koniec wojny i jak juz wiedzieli ze przegrali to wyedukowali ze przez 2 wojny swiatowe próbowali podbic Europe militarnie i to im sie nie udalo to teraz ją przejmą dyplomatycznie i finansowo

Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Postby Bratnia dusza » Thu Jan 18, 2018 10:26 pm

Nie wiem co myśleć o UE, ale chyba powoli się rozpada?
- jak mogę im przebaczyć?
- gdybyś ich nie potępił nie musiałbyś przebaczać

de mello - minuta mądrości

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Thu Jan 18, 2018 10:37 pm

ja zawsze bylem zwolennikiem UE i jak Uk w referendum zdecydowalo ze wyjsciem z unii to twierdzilem ze to glupota bo tyle lat to budowali a teraz sie rozpada ale postawa w stosunku do migrantow mnie obrucila w drugą strone bo to nie są ludzie a ze kiedys troszke czytalem koran wiem troszeczke co oni mają w glowach i rozumiem jest np w syrii wojna i ostatnio tez oglądalem jak w aleppo wyciągali dzieci 2 letnie z gruzów po budynkach i one byly martwe no to troszke przykro mi bylo ale z tego co sie orietuje to z syrii najwiecej uciekają faceci w wieku poborowym i zostawiają dzieci i zony w syrii i tez mozna spojrzec z tej strony jak ci kolesie są juz w unii to oni po prostu mają wyjebane co sie dzieje z ich rodzinami i ich panstwem bo ktos kiedys slyszal ze niby ci uchodzcy jak juz są w europie pomagają swojemu panstwu? nie tylko chcą wdrązyc swoją kulture w w europie a to co teraz uslyszalem o tym ze unia to twor nazistow, to znow musze przemyslec tą nowinke i jakos logicznie sobie poukladac w glowie

Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Postby Bratnia dusza » Thu Jan 18, 2018 11:13 pm

Uchodźcy... Tak, wielu z nich jest terrorystami a juz na pewno chcą tu w Europie swoja religie wprowadzać. Nie lubię ich za brak szacunku do kobiet. To udowadnia ze jest to fałszywa religia a oni sami nie zasługują na naszą demokracje. Nie zasługują na azyl tutaj. Wchodzą na siłę a do tego uprawiają terroryzm przez który my ludzie tu urodzeni tracimy wolność i boimy się o życie. Zabierają nam wolność bo przez nich wszystko musi być kontrolowane by jakiś fanatyk nie wysadził bomby. Zdecydowanie jestem na nie takiej polityce. Trudno się mówi, cierpią niewinni na wojnie, ale ja tez tracę wolność i mogę zginąć lub ktoś mi bliski z ich rąk i bomb.
- jak mogę im przebaczyć?
- gdybyś ich nie potępił nie musiałbyś przebaczać

de mello - minuta mądrości

Return to “polityka”