Beka z lewactwa

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
marchewkowy
bywalec

Beka z lewactwa

Postby marchewkowy » Fri Nov 17, 2017 9:39 pm

Z jednej strony beka, z drugiej mamy do czynienia ze zdrajcami gotowymi otwarcie szkodzić Polsce.

Lewactwo odkryło jak zrobić, żeby PIS miało do końca roku 70% poparcia.
Lewactwo otwarcie będzie pokazywało jak jest skorumpowane - do tego stopnia, że będzie walczyć o sankcje dla Polski w nadzieji na miejsce gdzie będą mogli się ukryć...

Zapomnieli, że robią to na oczach całego kraju - to koniec z tym ścierwem a wszyscy klakierzy tego chorego systemu schowają się i nigdy nie będą w tym kraju chodzić z podniesioną głową.

lukaszbb
bywalec

Re: Beka z lewactwa

Postby lukaszbb » Fri Nov 17, 2017 10:20 pm

To nie jest śmieszne, by uciekać się do zachodnich mocarstw o pomoc w odzyskaniu utraconej władzy.
Chyba czas wypłacić pieniądze z banku, by w razie czego nie doszło do zamrożenia pieniędzy na kontach bankowych. Może i to przewrażliwienie, ale lepiej dmuchać na zimne. Nie wiadomo do czego posunie się zachód.

dzwonkowy
zaufany użytkownik
Status: schizofrenik - rezydent

Postby dzwonkowy » Fri Nov 17, 2017 10:32 pm

Dobrze, w porządku, ale mam jedno pytanie:
co to jest, do jasnej anielki, to całe "lewactwo"?
Każdy dźwiga własny schiz.

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Sat Nov 18, 2017 6:11 pm

Wszystko co nie jest pis-em

Chameleon
bywalec

Postby Chameleon » Sat Nov 18, 2017 7:53 pm

Ja myślę że wszyscy zdrajcy Polski.

dzwonkowy
zaufany użytkownik

Postby dzwonkowy » Sat Nov 18, 2017 7:55 pm

To czemu nazywać ich "lewactwem", zamiast po prostu "zdrajcami"? Cokolwiek rozumieć pod pojęciem zdrady.

Anz93
bywalec

Postby Anz93 » Sat Nov 18, 2017 9:27 pm

Ja tam mam poglądy centrowe jestem patriotą ale w niektórych kwestiach zgadzam się z lewicą a w niektórymi z prawicą i tyle, rolą polityków jest żeby podzielić naród żeby nim łatwiej rządzić taka moja rozkmina. Nie wiedziałem że na forum o schizofrenii gada sie też na takie tematy.

Chameleon
bywalec

Postby Chameleon » Sun Nov 19, 2017 12:12 am

To czemu nazywać ich "lewactwem", zamiast po prostu "zdrajcami"? Cokolwiek rozumieć pod pojęciem zdrady.
Najłatwiej zrzucić winę na jakąś grupę polityczną w tym przypadku lewicę, zdrada jest poza poglądami politycznymi czy lewica czy prawica zdrajca jest zdrajcą a nie lewakiem.

PO w europarlamencie i Tusk działają na szkodę Polski którą mają reprezentować, jest na to paragraf. Środowisko wokół PO to są kryminaliści. Pani prezydent Warszawy sprzedając kamienice które odbudowali Polacy po wojnie (były zbiórki w całej Polsce) żydom też poważnie nagięła prawo, ale jest na miejscu i tutaj sądy działają.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Mon Nov 20, 2017 10:52 pm

Co to jest lewactwo? To ci którzy załatwiają wszystko na lewo, starają się naginać wszelkie prawa i zasady do swoich potrzeb.

Nie będę wymieniać politycznych przestępstw ani gospodarczych jako przykłady... to chyba każdy powinien w obecenj sytuacji widzieć doskonale na własne oczy...

Jako przykład weźmy chociażby promocję i gloryfikację chorób psychicznych z którymi powinno się walczyć - jak chociażby całe to LGBT, pochwalanie pedofilii, niszczenie rodzimej kultury.

Jest różnica w posiadaniu poglądów lewicowych a skrajnie marksistowskich. Istnieją na świecie normalni ludzie o lewicowych poglądach. Mieszanie lewactwa z lewicą jest dużym błędem.

dzwonkowy
zaufany użytkownik

Postby dzwonkowy » Mon Nov 20, 2017 11:05 pm

Ha ha! Bo prawica to taka święta i nieskalana...
LGBT to nie jest choroba psychiczna, doucz się nieco.
Rodzimą kulturę niszczą ludzie, którzy glanują każdą odmienność i rzucają na prawo i lewo oskarżenia o "lewactwo", sami nie będąc bez skazy.
I ci, którzy odmawiają innym "polskości", bo np. ci inni należą chociażby do LGBT.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Tue Nov 21, 2017 1:07 am

Ha ha! Bo prawica to taka święta i nieskalana...
LGBT to nie jest choroba psychiczna, doucz się nieco.
Rodzimą kulturę niszczą ludzie, którzy glanują każdą odmienność i rzucają na prawo i lewo oskarżenia o "lewactwo", sami nie będąc bez skazy.
I ci, którzy odmawiają innym "polskości", bo np. ci inni należą chociażby do LGBT.
Nie wiem kto tutaj powinien się douczyć, jednak zanim lewactwo dorwało się do tego tematu to oficjalnie homoseksualizm był traktowany tak jak powinien czyli jako choroba psychiczna. Zapisy te zniknęły z klasyfikacji ICD w roku 1973 pod naciskiem właśnie lewactwa.

Glanują każdą odmienność? Tak zgodzę się z tą kwestią, może dobór słów trochę nie trafny ale założenie jak najbardziej pasuje. Nawet podam świetny przykład - każdą odmienność niszczy system prawny zwany szariatem. Poczytaj jakie w tym systemie jest podejście do każdej odmienności niż ich własna.

Nie wiem co to "polskość" wiem co to Polskość.

PS. Nie twierdzę, że należy krzywdzić chorych psychicznie ludzi - twierdzę iż promocja chorób w miejscach publicznych, mediach czy szkołach powinna być surowo karalna.

Jeśli interesuje ciebie moja motywacja co do tego twierdzenia to zapoznaj się proszę z wykładami człowieka który nazywa się Yuri Bezmenov - człowiek który zdradził ZSRR i zaczął publicznie lata temu opowiadać o strategiach i taktykach przygotowanych przez ZSRR w celu zniszczenia cywilizacji zachodniej, następnie porównaj to do obecnej sytuacji.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Tue Nov 21, 2017 2:11 am

Najbardziej mnie wkurza kiedy geje mocno manifestują swoją odmienność, po co to robią? Czy ja chodzę i wrzeszczę że kocham kobiety? Jesteś inny, twoja sprawa ale nie wciskaj mi swojej odmienności jako normalność bo prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna, i niech tak pozostanie.

dzwonkowy
zaufany użytkownik

Postby dzwonkowy » Tue Nov 21, 2017 8:26 am

Dobrze, dobrze, chłopaki. Nakręcajcie się dalej w swojej niechęci. Ja Wam już nie przerywam.

Matt
moderator
moderator

Postby Matt » Tue Nov 21, 2017 6:21 pm

A skąd wiesz że Yuri Bezmenov zdradził ZSRR ??? skąd masz te informacje podaj proszę jakiś oficjalny komunikat ze strony Rosyjskiej.
Masz takie info ???
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Nov 22, 2017 12:18 am

Z listu napisanego przez Yuri'ego Andropov'a do Breżniewa 21 maja 1970 roku.

Andropov był szefem KGB.

Return to “polityka”