Rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej.

marchewkowy
bywalec
Posty: 1682
Rejestracja: pn paź 27, 2008 2:36 am
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej.

Post autor: marchewkowy » pt wrz 01, 2017 5:54 am

Dzisiaj jest rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej, wojny w której Polska poniosła gigantyczne straty zarówno w ludziach jak i materialne.

Polecam każdemu poczytać o tym co się działo, nawet jeśli znacie historię to warto sobie przypomnieć.

Dlaczego umieszczam to w dziale polityka? Otóż po przypomnieniu sobie faktów proszę poszukać wypowiedzi zdrajców zakłamujących historię którzy często nadal pełnią funkcje publiczne, którzy odwracają historię zamieniając ofiary z katami na miejsca. Zdrajców którzy do niedawna rządząc doprowadzali Polskę do ruiny. Dopiero teraz gdy są przypierani do muru wychodzi z nich ich prawdziwe oblicze.

To nie wstyd się mylić w ocenie pewnych osób, są ludzie którzy świetnie udają, wstyd za to nie przyznać się do błędu przed samym sobą i popierać zdrajcę w momencie gdy doskonale widać kim on jest.

Awatar użytkownika
japalach
bywalec
Posty: 243
Rejestracja: czw mar 29, 2007 2:26 am
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Gender: None specified

Re: Rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej.

Post autor: japalach » sob wrz 02, 2017 12:08 am

Ci ludzie to "Milczące Psy" według nomenklatury z książki Waldemara Łysiaka z książki o tym samym tytule..

6 mln istnień polskich straciliśmy co najmniej co jest największą liczbą wśród narodów w czasie II WŚ a nie dostaliśmy rządnych reperacji od Niemiec co teraz Milczące Psy wyśmiewają że nam się nie należą... Bo niby to było dawno temu...

Nie mówiąc już o setkach tysięcy dzieł sztuki zrabowanych przez hitlerowców. Gdzie one są?

A obalenie komunizmu to wielki błędny mit. Komuna się uwłaszczyli i kontrolowanie przeskoczyła na krwiożerczy postsocjalistycznych kapitalizm prywatyzujac wszystko w swoje i obce ręce.

Ikona Lech W. nie byl nawet elektrykiem tylko kablem co już dosadnie udowodniono a co środowiska prawdziwego ruchu solidarnościowego dawno wiedzialy.

Grunt aby wiedzieć to wszystko. Czytac. Nie być manipulowany przez media niemieckie w Polsce i inne TVNy. Niewiedza to nie jest siła...

Logicznie tylko wiedza historyczna moze nas uchronić przed rusyfikacja i germanizacja naszego otoczenia i opinii o obecnie rządzących.

I jaki byłby prezydent i premier. Nie można z niego szydzić bo to Nasz prezydent i premier.

W rocznicę zdradzieckiej agresji na młode Państwo Polskie w 39 roku pragnę zaapelować o jedność narodowa i nie dajmy się sklucic za pieniądze obcych mocarstw co się obecnie dzieje.

Podzielony naród to słaby naród narażony na rozłam lub agresję zew. jak w 39 roku.

Pozdrawiam z byłego Wolnego Miasta Gdańska
JapalachWysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

"Patrząc z rynsztoka do gwiazd. " [M.T.]
Zapraszam na www.pieknyumysl.com

marchewkowy
bywalec
Posty: 1682
Rejestracja: pn paź 27, 2008 2:36 am
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: Rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej.

Post autor: marchewkowy » sob wrz 02, 2017 6:09 am

Nie będzie powtórki z '39. Jedyne co mogą próbować robić to atakować dzikusami - po to ich sobie sprowadzili.

Co do bredzenia faszystów na temat "milczącej rezygnacji" z reparacji - nam płacić nie chcą za II WŚ, a Namibii będą płacić za I WŚ. Kpią z Polski i Polaków - cały czas nas doili na kasę i kwiczą, że w końcu robimy z tym porządek. Właśnie reparacje dla Namibii gdyby nie zmiana rządu z niemieckiego na polski w Polsce by płacili z kasy dalej nam rabowanej.

Rosja także nie zaatakuje - relacje Rosja-Chiny nie pozwolą im prowadzić wojny na dwóch frontach jednocześnie - czyli Rosja-Chiny i Rosja-NATO. Do takich wojen zdolne by było NATO i Chiny... oczywiście wszystkie scenariusze tego typu konfliktów zawsze kończyły się nuklearną zimą po której nawet najlepsze bunkry nie dawały szans na przeżycie... trzeba w końcu z nich gdzieś wyjść.

Faszyści mogą jedynie bić pianę w parlamencie III Rzeszy - którą jest Unia Europejska - marzenie pewnego malarza, nie spełnione militarnie a ekonomicznie. Rosja zrobi te manewry, po nich zostawi część armii blisko granic NATO a resztę porozmieszcza tam gdzie byli...

PS. W ramach rozbrojenia z broni nuklearnej muzułmańskich krajów 3 świata NATO wycofa broń atomową z faszystowskich Niemiec - możliwe, że trafi ona właśnie do Polski. Pytanie tylko jak rozbroić z tej broni kolejne muzułmańskie kraje 3 świata jak Francja, Pakistan, Iran oraz niemuzułmański ale za to chyba najbardziej zwariowany kraj 3 świata jakim jest DPRK? Chyba łatwiej pójdzie z DPRK niż z Francją, z resztą dla pokoju na świecie mniejsze zagrożenie stanowi DPRK które to straciło poparcie nawet Putina, więc w razie czego można ten problem rozwiązać siłowo, czego raczej z Francją nie powinno się robić, jak by nie było był to kiedyś kraj cywilizowany i należy im dać szansę na pokojowe posprzątanie tego bałaganu który lewactwo na nich ściągnęło.

schizek
zaufany użytkownik
Posty: 1301
Rejestracja: wt lis 03, 2009 5:30 pm
Gender: None specified

Re: Rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej.

Post autor: schizek » sob wrz 02, 2017 2:59 pm

ja sie tak zastanawiam dlaczego data wybuchu II WŚ jest wlasnie 1 wrzesien 1939 roku przecież japonia zatakowala chiny w 37 roku i chcemy nie chcemy to w azji wojna juz trwala, dopiero potem Hitler zaatakował polske czyli w 39 a w 42 japonia zaatakowala pearl harbor (usa) i tak samo zakonczenie II WŚ w Europie jest znana data 8 maja 45r. a japonia skapitulowala 2 wrzesnia 45r wiem wiem ze data dla Europejczykow ważniejsza kiedy u nas sie zakonczyła wojna ale sama nazwa jest druga wojna swiatowa anie wojna w europie czyli powinnyśmy byc bardziej obiektywni

Wróć do „polityka”