na czym polega dobra zmiana

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
piotr 84
bywalec

Re: na czym polega dobra zmiana

Postby piotr 84 » Wed Feb 01, 2017 9:19 am

Last edited by piotr 84 on Wed Feb 01, 2017 11:18 am, edited 1 time in total.

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Wed Feb 01, 2017 9:24 am

jeżeli trzeba będzie ratować kraj to ci co te ohłapy rzucone dostali będą go ratować ( Pis dał Pis zabierze w razie kryzysu tak jak w Grecji )
nic nowego tak zawsze jest ale myślę że Pis dobrze zrobił pomagając najuboższym
Polska jak do tej pory była mega dziadowskim krajem teraz jest już trochę mniej dziadowska jest ile dekad można zaciskać pasa ? życia nam nie starczy
Last edited by piotr 84 on Sun Feb 19, 2017 7:58 am, edited 1 time in total.

malgorzateka
bywalec

Postby malgorzateka » Wed Feb 01, 2017 2:52 pm

Zaczekaj, obejrzę Teleekspres (TVP 1), Panoramę (TVP 2), Fakty (TVN) i Wiadomości (TVP 1), to ci powiem. Pan Ziobro straszy alimenciarzy, pan Macierewicz robi przesiew w armii, pewnie gdzieś na Podkarpaciu ojciec gwałci córkę. Ktoś się modli, ktoś nie. Ktoś pracuje, ktoś się miga, ktoś niedomaga, ktoś tęskni do zachodnich krajów, ktoś nawet tam jest, ktoś pożąda azjatyckie mordeczki i delektuje azjatyckim żarciem. Ktoś się rodzi, ktoś umiera, w domu w dość przyjaznych warunkach lub w psychiatryku, bez świadomości, gdzie ja jestem, kim ja jestem, przyjdzie ksiądz z ostatnim namaszczeniem. Ktoś pije, ktoś biega, ktoś robi zakupy, ktoś się bawi z dzieckiem. Ktoś uczy kogoś łacińskiego alfabetu. Ktoś liże rany. Ktoś tresuje psa. Ktoś czyta lektury obowiązkowe, ktoś nadobowiązkowe. Ktoś studiuje hermetyczne teksty, materiały, konfrontując się z jałowością sztucznie barwionej rzeczywistości. Ktoś szuka alternatywy dla przytłaczającej rzeczywistości, nawet w sposób legalny. "Everybody is looking for something..."

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Feb 01, 2017 3:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=sfokpLohWlI

Pomimo bardzo napiętej sytuacji geopolitycznej pomiędzy Chinami a USA popatrzcie na zachowanie naszego prezydenta w wywiadzie dla Chińskiej telewizji.

Porównajcie to do pajacowania pełnego bulu:
https://www.youtube.com/watch?v=OGLEkFV8lbo

W krajach azjatyckich szczególną uwagę przywiązuje się do chodzenia w butach, szczególnie w Japonii, wejście na krzesło w oficjalnym budynku i zachowywanie się w taki sposób nie mogło zostać odebrane jako czyn haniebny - raczej zostało odebrane jako występ osoby upośledzonej godnej pożałowania, która nie kontroluje swojego zachowania. Z resztą z tym bagnem z jakim mamy do czynienia to każda zmiana na ludzi z poza układu jest dobrą zmianą - popatrzcie na agenta bolka grożącego swoim przeciwnikom słynnym seryjnym samobójcą:

https://www.youtube.com/watch?v=2zQZ9UYpaXo

Czy chociażby coś co powinno zostać potraktowane jako przyznanie się do zlecenia zamordowania Andrzeja Leppera:

https://www.youtube.com/watch?v=g1G3PobUqMs

Oczywiście wolałbym rządy prawicowe zamiast lewicowych (nie mylić z lewackimi!) rządów PIS, jednak jestem dumny, że Polska idzie w dobrym kierunku i zbliża się do obiecanej nam w 1989 roku lustracji. Dumny jestem, że zamiast pajaców za których trzeba się wstydzić mamy ludzi którzy wiedzą jak się zachować na arenie międzynarodowej, że mamy własne zdanie a nie działamy jak katarynka na zlecenie związku socjalistycznych republik europejskich.

Dodatkowo dobrą kwestią jest szacunek jakim darzy nasz obecny rząd Donald J. Trump - który szanuje patriotyczne podejście, szacunek o jakim niemiecki obecny rząd nie może nawet pomażyć. Mamy silnego sojusznika który naprawia dewastacje po latach rządów lewactwa w swoim kraju i doskonale rozumie naszą sytuację.

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Wed Feb 01, 2017 11:35 pm

i ktoś się wkórwia

Pozdrawiam Piotr W :D
Last edited by piotr 84 on Wed Feb 01, 2017 11:38 pm, edited 1 time in total.

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Wed Feb 01, 2017 11:38 pm

Nihil nowi mówisz Gosiu ?

jesteś nihilistką ?

https://youtu.be/yhOKhJaM1QE

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Feb 02, 2017 12:14 am

i ktoś się wkórwia

Pozdrawiam Piotr W :D
Oj tak, platfusy z nowozdrajcami już krzyczą, że IPN trzeba zamknąć, że to wszystko kłamstwa... wiedzą doskonale co i na kogo tam jest... towarzysz oskar ich napędza do podważania dokumentów z IPN... w końcu nie chce widzieć dowodów na swoją współpracę z sb i stasi... Z resztą większość tej brygady umoczona w tym bagnie po uszy... bez powodu nie zorganizowali zamachu z 2010 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=YkfQ3daiYiI

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Thu Feb 02, 2017 12:23 am

dokładnie aż czuje ich ból doopy jakby to młodzież powiedziała

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Feb 02, 2017 12:52 am

dokładnie aż czuje ich ból doopy jakby to młodzież powiedziała
https://www.youtube.com/watch?v=mnl3TwRY-6k

Wiesz już dlaczego lewactwo ma wgrany program na ból d...pska na wygraną Donalda J. Trumpa?
Oni (w większości - piszę o tych szeregowych lewakach, nie lewackich "oficerach" zajmujących się propagandą) w większości nie zdają sobie sprawy w ile gier i jakich uczestniczą... Oprócz wielu gier na arenie krajowej, jest wiele gier na arenie międzynarodowej - tak jak kiedyś pisałem, ci szeregowi to psy pawłowa... ci odpowiedzialni za propagandę to zwyczajni zdrajcy którzy prędzej czy później przez historię ocenieni zostaną. Jedyna różnica taka, że kiedyś były teczki, zeznania, nagrania - obecni zdrajcy są na tyle głupi, żeby afiszować się ze swoją zdradą w internecie z którego nic nie znika... prawdę mówiąc nawet nie da się nic skasować... nawet jak byś usunął posty to są miejsca robiące kopie zarówno dostępne publicznie jak i prywatne archiwa... nie wspominając o tych w różnego radzaju służbach...

Najbardziej popularny serwis z archiwum: archive.org - chyba evotu całego tam nie archiwizują... google też prowadzi cache... jak i wiele wiele innych (google to skrajnie lewackie ustrojstwo), archive to dobry serwis - uczciwe podejście, brak cenzury, brak manipulacji.

Oczywiście lewactwo twierdzi, że robi to w imię "wyższych" wartości - jak mordowanie nienarodzonych dzieci, ubogacanie kulturalne... dokładnie tak samo jak faszyści czy komuniści... trochę zmienili sposoby jednak cel zawsze ten sam...

Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział: "Faszyści przyszłości będą siebie nazywali antyfaszystami"...

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Thu Feb 02, 2017 1:22 am

ten post jest wiele wyjaśniający
psy Pawłowa ja ich nazywam pożytecznymi idiotami

a postów nie usuwam edytuje i się do tego przyznaję jedna wartość że jesteśmy spójni tzn. nasze każdego indywidualnie poglądy

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Feb 02, 2017 1:33 am

Co do archiwizacji - tyczy się to jedynie poganiaczy psów - to ich historia będzie rozliczać ze zbrodni... prędzej czy później :)

Kiedyś papiery trzymano w szafach, teraz na serwerach... jak ja nie mogę się doczekać aż na dobre ruszą wszystkie dochodzenia odnośnie clintonów... takich potworów na Ziemi nie było od długiego czasu...

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Sat Feb 04, 2017 5:14 am

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Thu Feb 09, 2017 6:24 pm

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Tue Feb 14, 2017 2:53 pm