Seksualne przestępstwa Arabów i Murzynów na terenie Europy

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
marchewkowy
bywalec

Re: Seksualne przestępstwa Arabów i Murzynów na terenie Europy

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 2:32 am

I bardzo bym prosiła, byś nie używał w stosunku do mnie słowa "lewak" - słowo to jest nacechowane pejoratywnie. Słownik nie oddaje tej pejoratywności, bo podaje znaczenie PODSTAWOWE. Zresztą w SJP jest słowo "cham" i "prostak". Nie są uznane za obraźliwe, a za potoczne określenia. Czy takich też mamy używać na forum, bo są w SJP?
Może i jestem chamem i prostakiem jak to starasz się insynuować - jednak zdecydowanie wolę abyś przekroczyła tę granicę i powiedziała to wprost. Zwyczajna uczciwość się o to prosi, a mi także będzie lepiej.

A jak mam nazwać inaczej niż lewak? Szczerze wątpię, że masz poglądy lewicowe, inaczej popierałabyś PIS - tak jest to partia lewicowa, od lewactwa odróżnia ją to iż jest to partia patriotyczna, szanująca własny naród i jego historię.

O tym czym jest lewactwo chętnie z tobą popiszę jeśli masz ochotę.

Nie nie jestem fanatykiem PIS, uważam iż jest to najlepsze co nam się trafiło w walce przeciwko zdrajcom. Oczywiście trafić mogło się lepiej, chętnie zobaczyłbym prawicową partię u władzy. Jednak jeśli po drugiej stronie jest lewactwo to wszystko co nim nie jest jest dobre.
Nie, nie odpowiadaj mi na te pytania. Ja nie mam ochoty rozmawiać z kimś, kto do mnie pisze "lewak" Odpowiedz sobie, w głowie, sam przed sobą: kim jesteś i czy CI lepiej, kiedy kogoś wyzywasz i lżysz?

Pozdrawiam.m.
Oj wypraszam sobie, żaden lewak nie będzie zamykał mi ust, ba nikt mi nie będzie zamykał ust.
Mimo iż cenzura jest rajem lewactwa, co udowadnia właśnie w kalifacie niemieckim (gdzie jak wiadomo nie chcą powtórzyć "błędu" clintonowej i mają w przygotowaniu cenzurowanie tego co uznają za "fake news")

Chcesz abym nie odpowiadał, nie wypowiadaj się publicznie, w przeciwnym wypadku narażasz się na komentarz z mojej strony, a czasem nawet odpowiedź skierowaną wprost.

PS. Zapraszam do otwartej wymiany zdań, bez insynuacji, bez poprawności politycznej.

PPS. Na koniec wierszyk kogoś kogo lewactwo pewnie wyzywa od rasistów, ksenofobów, itp:
Bambo

Murzynek Bambo w Afryce mieszka ,
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca ,
Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!'
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada: "Napij się mleka"
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada :"Chodź do kąpieli",
A on się boi że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Szkoda że Bambo czarny , wesoły
nie chodzi razem z nami do szkoły.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 10:27 am

Wierszyk, który tu cytujesz, gdybyś miał trochę wyobraźni i kultury, zauważyłbyś, że jest -niestety-rasistowski. Pisany z wyżyn kolonialnego dziedzictwa. Oto Bambo, w glinianej chatce, boi się myć. Ukazywany na rysunku towarzyszącym temu wierszykowi zawsze w spódniczce z trawy. Taki śmieszny, taki czarny.

W internecie jest wiele opracowań tego wierszyka z różnych ujęć: kulturowych, antropologicznych - poczytaj sobie.

TU jedno z nich:
Złą robotę zrobił Tuwim?

- Bardzo złą. Kiedy na zagranicznych konferencjach językoznawczych czy socjologicznych opowiadam o ''Murzynku Bambo'', ludzie nie wierzą, że takie teksty mają u nas jeszcze rację istnienia. Anglicy wycofali podobnego ''Little Black Sambo'' napisanego przed ponad wiekiem, a nasz Tuwimowski ''Little Black Bambo'' od prawie stu lat w Polsce nadal bawi dzieci i dorosłych.

Nie powinien?

- To słodki obrazek nafaszerowany stereotypami: czarnoskóry to ten gorszy, który nie chce się kąpać, jest brudny, niegrzeczny, nie chodzi do szkoły. Wyczuwa się pobłażliwą wyższość białego, który próbuje ucywilizować małego dzikusa wykluczonego z dominującej wspólnoty. Nie odwołuję się do intencji Tuwima, tylko do tego, jak wierszyk jest teraz odbierany i jak bardzo kształtuje postawy wobec innoskórych. Kilka dni temu we Wrocławiu zaproszono mnie do dyskusji o tolerancji, w której brali udział także rodzice kilkulatków. Nie widzieli nic złego w tym, że ich dzieci uczą się o chłopczyku, który jest gorszy, bo czarny. Nie widzą, bo i oni wychowali się na Tuwimie, ich rodzice i dziadkowie też.

I to koniec mojej dyskusji z Tobą. Nie mam na to czasu i cierpliwości. Nie rozmawiam z rasą panów. Oni i tak słuchają tylko siebie nawzajem, tylko tego, co sami mają do powiedzenia.

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 10:58 am

I to koniec mojej dyskusji z Tobą. Nie mam na to czasu i cierpliwości. Nie rozmawiam z rasą panów. Oni i tak słuchają tylko siebie nawzajem, tylko tego, co sami mają do powiedzenia.

Pozdrawiam.m.
A rasa panów to jaka?
Na przykład moim zdaniem w Afryce rasą panów są murzyni...
Czyż to nie lewacka propaganda na siłę forsuje teorię ewolucji (tylko nie odbierz tego jako deklarację mojej wiary bądź niewiary w tę teorię) w celu obalenia Boga? Czy nie ta sama teoria ewolucji tłumaczy dlaczego czarny w klimacie afrykańskim z jego wielgachnym nosem, ilością melanocytów, etc... dużo by tego wymieniać - są właśnie rasą panów w afryce?

Niestety tak zwani (przez samą hilarię clinton - osobiście (więc wybacz moje prostactwo i chamstwo - tak jak ty w innym wątku zwaliłaś swoją agresję na innych ja zwalam moje prostactwo i chamstwo na fakt, że przeczytałem zdecydowaną większość udostępnionych emaili clintonowej, podesty, dnc, oraz wiele innych dokumentów, których istnienie ciebie z pewnością nie interesuje bo stoi w sprzeczności z wyznawaną ideologią)) sand niggers - mają w planie odbudowę imperium osmańskiego. Lewaccy zdrajcy robią wszystko, żeby im pomóc - sprowadzają ich na potęgę, do walki staną tylko normalni, chociaż może nie... staną też lewacy, jedynie zamiast trzymać w rękach broń będą wypinać swoje pedalskie dupy w nadziei na zabawę...

clinton email ID 18539
https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/18539

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 11:06 am

Czyż to nie lewacka propaganda na siłę forsuje teorię ewolucji (tylko nie odbierz tego jako deklarację mojej wiary bądź niewiary w tę teorię) w celu obalenia Boga?
I tu doszliśmy wreszcie do sedna! Darwin to był jakiś popaprany gość, który nie miał nic do powiedzenia. Powstaliśmy w wyniku boskiego natchnienia. Wiwat kreacjonizm! Teoria ewolucji to czyste lewactwo! ;)

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 11:10 am

Czyż to nie lewacka propaganda na siłę forsuje teorię ewolucji (tylko nie odbierz tego jako deklarację mojej wiary bądź niewiary w tę teorię) w celu obalenia Boga?
I tu doszliśmy wreszcie do sedna! Darwin to był jakiś popaprany gość, który nie miał nic do powiedzenia. Powstaliśmy w wyniku boskiego natchnienia. Wiwat kreacjonizm! Teoria ewolucji to czyste lewactwo! ;)

Pozdrawiam.m.
Ale czytasz, ze zrozumieniem to co w nawiasach napisałem?

Nie potrafię merytorycznie odpowiedzieć na posta to wywróce znaczenie jednego zdania i będę wyśmiewać - moment czyż to nie jest taktyka opisana w lewackiej książce dedykowanej w samym wstępie szatanowi?

rules for radicals - saul alinsky

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 11:21 am

Tak, oczywiście - czytam lewackie książki dedykowane szatanowi i czerpię z nich inspirację ;)

Wybacz - choroba chorobą, ale wszystko ma swoje granice.

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 11:28 am

Tak, oczywiście - czytam lewackie książki dedykowane szatanowi i czerpię z nich inspirację ;)

Wybacz - choroba chorobą, ale wszystko ma swoje granice.

Pozdrawiam.m.
Czyż to nie lewacka propaganda na siłę forsuje teorię ewolucji (tylko nie odbierz tego jako deklarację mojej wiary bądź niewiary w tę teorię) w celu obalenia Boga? Czy nie ta sama teoria ewolucji tłumaczy dlaczego czarny w klimacie afrykańskim z jego wielgachnym nosem, ilością melanocytów, etc... dużo by tego wymieniać - są właśnie rasą panów w afryce?
Gdzie zaprzeczyłem tej teorii? Gdzie wyraziłem moje zdanie na temat tej teorii?

Są tylko dwie opcje:
1 - Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i choćbyś przeczytała wszystkie książki nic ci to nie da.
2 - Jesteś przebiegłą manipulatorką wyrywającą zdania z kontekstu w celu zafałszowania intencji autora tekstu aby pokazać go w niekorzystnym świetle - jak to w zwyczaju a nawet w swoich instrukcjach mają lewacy...

Oczekuję zadeklarowania się z twojej strony która z wymienionych opcji jest prawidłowa.

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 11:34 am

Ale przecież już sam mnie sklasyfikowałeś i nazwałeś. Nawet nazwanie mnie "lewacką szmatą" przyszło Ci z łatwością. Co Ci jeszcze mam deklarować?
Wierzysz w straszny prawicowy bełkot i niestety nie ma jak z tym walczyć. Nie wiem, na ile to kwestia choroby. Mogę mieć tylko nadzieję, że sporo w tym zaburzeń chorobowych. Jest to jakieś usprawiedliwienie. Tylko, czy da się tym usprawiedliwić wszystko to, co piszesz i robisz?

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 11:41 am

Ale przecież już sam mnie sklasyfikowałeś i nazwałeś. Nawet nazwanie mnie "lewacką szmatą" przyszło Ci z łatwością. Co Ci jeszcze mam deklarować?
Wierzysz w straszny prawicowy bełkot i niestety nie ma jak z tym walczyć. Nie wiem, na ile to kwestia choroby. Mogę mieć tylko nadzieję, że sporo w tym zaburzeń chorobowych. Jest to jakieś usprawiedliwienie. Tylko, czy da się tym usprawiedliwić wszystko to, co piszesz i robisz?

Pozdrawiam.m.
Proszę zacytuj gdzie ciebie tak nazwałem :)

Oj, przepraszam, użyłem twojej broni - nie powinienem był... chociaż z drugiej strony sam nie wiem - raz mi zabraniasz pisać wprost, innym razem narzekasz, że coś jest nieczytelne... Chyba już wiem co czuje lewak... lewak, żeby był dobrym lewakiem musi być dobrym manipulatorem - żonglować słowami, nigdy nie przyznawać się do błędów, zwalać winę na innych, wszystkie wątpliwości rozwiązywać na swoją korzyść...

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 11:46 am

Ojojoj, pisiorek poruszony ;) No chyba przyznasz, że skoro TY polecasz mi fan page "Lewacka szmata" z pytaniem, czy kupiłam nowe ciuszki, to ja bez oporów już mogę nazywać Cię pisiorkiem?
:)

Widzisz, jaki ton nadajesz tej dyskusji? Odpowiada Ci to?

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 11:58 am

Ależ możesz mnie nazywać jak masz ochotę - w końcu to zrozumiałaś - cieszę się... Widzę mały ale postęp... lub podstęp... niepotrzebne skreślić :D

Czuję się dumny iż to co piszę jednak przynosi jakieś zmiany, ot chociażby powolne wyzbywanie się cenzury - bądź w tym wypadku autocenzury...

Jeszcze tylko pomóż cofnąć tę nowomowę wdrażaną przez lewactwo, wielu ludzi będzie wdzięcznych jak to się uda. Nawet jeśli to będzie tylko w przypadku jednej osoby, zawsze coś...
Last edited by marchewkowy on Wed Dec 28, 2016 12:00 pm, edited 1 time in total.

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 11:59 am

No to doszliśmy do jakiegoś konsensusu jednak ;)

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 12:03 pm

Tak - doszliśmy do momentu w którym wiemy, że wolni ludzie mają prawo wypowiadać swoje opinie, choćby one były niewygodne albo raziły innych.

A to już bardzo duża zmiana.

Ciekawe kiedy Tuwim doczeka się zmiany twojej opinii - on pisząc wiersz o czarnym i nazywając go murzynem także to robił.

moi
moderator
moderator

Postby moi » Wed Dec 28, 2016 1:35 pm

Tuwim korzystał z dziedzictwa kolonializmu. Pisał o czarnoskórym dziecku z wyższością białego człowieka.

Ty też nie masz prawa o nikim mówić z pogardą "czarny".

Pozdrawiam.m.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Wed Dec 28, 2016 1:48 pm

Tuwim korzystał z dziedzictwa kolonializmu. Pisał o czarnoskórym dziecku z wyższością białego człowieka.

Ty też nie masz prawa o nikim mówić z pogardą "czarny".

Pozdrawiam.m.
Nie jestem rasistą, żeby obruszać się, że ktoś na kogoś mówi biały, żółty, czarny - nie mam uprzedzeń w tych kwestiach. Proszę nie projektować na mnie swoich rasistowskich poglądów i nie mówić mi, żebym o murzynach mówił w jakiś specjalny sposób.

Co do pogardy, owszem gardzę pewnymi ideologiami, jak na przykład hitleryzmem, islamem (swoją drogą mają ze sobą wiele wspólnego, nadmienić również wypada fakt sprzedaży mein kampf w krajach islamistycznych - druga po koranie książka pod względem sprzedaży, o muzułmańskich oddziałach hitlera, etc...), komunizmem, marksizmem - w ogólności lewactwem, oraz kilku innych...

Jak mam nadzieję ogólnie wiadomo ideologia czy jakikolwiek system polityczny nie posiada skóry a więc nie ma też koloru skóry. Owszem na komuchów mówi się, że są czerwoni, jednak nie jest tak do końca... np w USA komuniści mają kolor partyjny niebieski a Republikanie kolor czerwony - więc także staram się unikać identyfikowania komuchów z kolorem czerwonym... Swoją drogą podczas 2WŚ komuniści zabili znacznie więcej ludzi (i to głównie tej samej nacji co sami byli) niż niemcy pod wodzą hitlera... A gardzić takimi systemami politycznymi wręcz trzeba, tak samo jak trzeba o tym mówić - cenzura jest głównym narzędziem lewactwa.

Return to “polityka”