KOD

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
piotr 84
bywalec

Re: KOD

Postby piotr 84 » Thu Mar 30, 2017 8:05 pm

ankietę odnośnie lewactwa wypełniłem na nie wiem - ankiete z pytaniem czy to pedofile
wypełniłem na nie wiem bo do łóżka im nie zaglądam

widocznie za konkretnie zrozumiałem abstrakcyjne pytanie

no cóż jestem schizofrenikiem i nie rozumiem abstrakcyjnych pojęć ja je czuje 8)

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 8:12 pm

Ponoc jest tak, ze nie lubimy w innych tego, co nas najbardziej w samych sobie boli.
dokładnie, sianie nienawiści to jakie plony będą?
Zgadzam się, nie ma chyba bardziej nienawistnych istot niż kodomici.
https://www.youtube.com/watch?v=QF7lNSSNCRY
https://www.youtube.com/watch?v=UJpMh_eMUBY

Praktycznie nie ma ani jednego ich zgromadzenia bez tego typu występków.

Co do tego co napisał Anton - w wątku obok wcześniej o tym pisałem - nazywa się to w psychologii projekcja. Chciałbym zobaczyć jakiś przykład na to iż stosuję ją tutaj na forum.

PS. Znacie może symbol jakim posługują się kodomici - tak tym symbolem jest motyl. Teraz zapraszam do lektury czym jest program CIA "monarch" i dlaczego nosi nazwę "monarch". Nawet padały na jednym z ich zlotów pytania odnośnie tego symbolu - na które żaden z uczestników nie był w stanie odpowiedzieć.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu Mar 30, 2017 8:36 pm

... tematy dotyczące seksualności w wątkach poświęconych polityce, bo związki jednego z drugim są ...
Są jakie? Dokłądnie?
Wykorzystywanie subtelnie do wpływu, a popularnie do dezorientacji i podjudzania jednych przeciw drugim. Tu w tym wątku nie chodzi raczej o subtelny wpływ przy pomocy płci przeciwnej. O "CIA monarch" nie słyszałem, podrzuć proszę link na priva.

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Thu Mar 30, 2017 8:41 pm

Dobrze że Trump jest prezydentem USA , np, wystosowował do Merkel propozycje by zapłaciła 300 mld, euro w zamian za bezpieczenstwo , kurewskie pogrywanie moze sie skonczy i normalny honorowy sprawiedliwy ludzki rozwoj sie zacznie. Ale część ludzi będzie chciała się go pozbyć napewno jeśli będzie mieszał w ich szambie i słuzby powinny bbyć zaufane i sprawdzone i ttych najgorszych łajdakówk utopić w nim a niektórych do pierdla. Zobaczymy co czas pokaże

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Thu Mar 30, 2017 8:44 pm

Zbyszek jest tez pytanie o pare rzeczy można mieć - mafie często nie wiem czy wiesz u nas działały za pozwoleniem władzy o czym np mówił Masa. Nie tylko on zresztą . I czy pedofilia też nie bywa tolerowana? słuzby mają pieniądze internet kontrolują wiele rzeczzy , specjalisci pieniadze . Nie zawsze tak jest ale moze tak byc że czasem tacy zdegenerowani zdrajcy i mordercy to co pedofillia niemozliwa?/ jak myślisz?

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 8:46 pm

Na to czekam, aż służby zostaną prześwietlone i zrobi się z nimi porządek - dzięki ludziom jak Trump, Assange czy Snowden staje się to możliwe - przynajmniej jeśli chodzi o jedną z najbardziej zbrodniczych służb jaką jest CIA - CIA jest cywilną kompletnie zlewaczałą agencją gdzie panuje jedna gigantyczna demoralizacja. Ludzie pracujący w tego typu agencjach powinni być moralnie niezłomni, niestety ci którzy zasiadają tam obecnie obok takich nawet nie stali.

PS. Wysłałem coś na początek poszukiwań na priv z tematem polecam się zapoznać - szczególnie również z symboliką której niestety coraz więcej pojawia się w naszym kraju.

PPS. Jeśli nie słyszałeś o "monarch" i podobnych projektach przygotuj się na szok.

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Thu Mar 30, 2017 8:50 pm

Marchewkowy dla ciebie wszyscy chyba są zdegenerowani w słuzbach czy nie? ..; )

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Thu Mar 30, 2017 8:52 pm

nieznam sie ale róznie pewnie jest musiałbym pozprawdzac wystarczy mi Polska

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 9:01 pm

Marchewkowy dla ciebie wszyscy chyba są zdegenerowani w słuzbach czy nie? ..; )
Szczerze - jeśli chodzi o CIA to w porównaniu do nich GRU to szczyt cnoty. Tylko nie sugerować mi że sympatyzuje z GRU - chodzi mi o skalę okrucieństw jakiej się dopuszczają - w szczególności po operacji paperclip - nie nie chodzi mi tutaj o publicznie znaną jej część dotyczącą rakiet nośnych a o eksperymenty które miały swój start w okupowanej przez niemców Polsce.

PS. Jakim cudem niemcom umorzono dług po 2WŚ? Czy te sprawy są ze sobą połączone?

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Thu Mar 30, 2017 10:15 pm

A propos Cia-monarch Robert Kościelny pisze w Gazecie Warszawskiej z 18 marca
Ellen P. Lacter pisze, że niektóre z ofiar, które przeżyły piekło Monarch, z pomocą specjalistów-terapeutów „deprogramują” swoje umysły, i dzięki temu przypominają sobie całą przerażająca procedurę jakiej byli poddani w podziemnych bazach.
To jeszcze nic. Ja na przykład pod wpływem psychoterapii przypomniałem sobie prawdziwy zakodowany okres mojego życia sprzed tysięcy lat, gdy byłem faraonem egipskim. Wspominam o tym, bo spotkałem już kilka kobiet, które bez cienia wątpliwości przypominały sobie okres, gdy były księżniczkami egipskimi. Fakt ten potwierdzają także relacje wielu ludzi, szczególnie ten dotyczący kobiet.

Chyba nie miałbym szans przypomnieć sobie o tym bez psychoterapii, może podobnie jak osoby dotknięte Monarchen same nic by sobie z tych dramatycznych przeżyć nie przypomniały. Tak działa ludzki umysł, to co niewygodne, o tym nie myślimy.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 10:34 pm

Zbyszku co do wcześniejszych wcieleń nie odpowiem co o tym myśleć, osobiście jestem sceptyczny.

Jednak program monarch został opisany w aktach które zostały upublicznione - niektóre w całości inne częściowe, zapewne jest jeszcze wiele takich które tkwią w archiwach.

zbyszek
admin

Postby zbyszek » Thu Mar 30, 2017 11:15 pm

No tak, lecz autor artykułu, który mi poleciłeś pisze wyraźnie, że jego tekst ma ukryte tzw. trigery, czyli mechanizmy wyzwalające:
A word of caution for survivors of intensively systematic mind control and/or some form of ritualized abuse: There are numerous âtriggersâ in this article. It is therefore recommended not to read it unless appropriate support systems are in place or if you have a thoroughly reintegrated personality.
i może być z tego powodu bardzo niebezpieczny, szczególne dla osób, które nie zostały wcześniej zreintegrowane. Ja żadnego procesu reintegracji nie przeszedłem i nie powinienem go czytać. Najprawdopodobniej nic bym z niego nie zrozumiał, a z pewnością nie to co autor zamierzał.

A tak na serio, to prawda, że Amerykanie eksperymentowali z różnymi narkotykami, jak LSD, podawali je przypadkowym osobom w barze, żeby sprawdzić, czy dałoby się nimi potem sterować. Ale jakoś się nie dało sterować.. Hitlerowcy - oczywiście ! Próbowali technik okultystycznych, etc. i ciekawe, że prawie żadne metody sterowanie ludźmi się nie udawały nawet dla tak prostego zadania, jak polecenie przyniesienia przedmiotu z drugiego końca pokoju, aż w końcu ktoś wymyśli jak można to osiągnąć !

Trzeba po prostu powiedzieć do badanej osoby, przynieś mi Pan te książkę, co leży tam w drugim kącie i o dziwo aż 86 % sukcesu, że książka została przyniesiona ! Nikt nawet nie przypuszczał, że sterowanie ludźmi może być tak łatwe, lecz niestety opisana metoda prawie nie działa w warunkach wojennych. :(

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 11:26 pm

Tutaj zbiór dokumentów:

http://www.theblackvault.com/documentar ... ollection/#

Tutaj dokumentacja, co do warunków wojennych - zadaniem programu monarch miała być kontrola ale nie w warunkach wojny - kontrola miała polegać na zainstalowaniu tak zwanego "deep state" - co finalnie skończyło się najprostszą kontrolą jaką można sobie wyobrazić - mianowicie zwyczajnym szantażem.

Szantaż polega na tym iż selekcjonuje (a również produkuje) się jednostki psychopatyczne skłonne do każdej możliwej okropności jednocześnie o wysokim ilorazie inteligencji aby były w stanie spełniać wybrane dla nich funkcje. Szantaż polega na tym iż nagrywa się ich zachowania podczas najbardziej odrażających czynności - jak właśnie pedofilia. Taki osobnik jest z jednej strony otoczony bogactwem, z drugiej uzależniony od pewnych zachowań które służą służbom za element szantażu.

Tak światem rządzą psychopaci na sznurkach jeszcze większych psychopatów...

PS. Na stronie podanej wyżej znajdują się także dokumenty opisujące taktyki dezinformacji i rozbijania środowisk poszukujących prawdy - co powinno rzucić światło na to czym jest zjawisko płaskiej ziemii... Swoją drogą jest to projek wspólny Rosji i USA mający na celu zmianę kierunku zainteresować grup ludzi skłonnych do poszukiwania prawdy. Takie zagrania mają zabezpieczać przed przeciekami - podobnie sprawa wygląda ze zjawiskiem UFO - które jest kolejną dystrakcją.

PPS. Brnąc dalej w ten temat dowiedzieć się można wiele ciekawych rzeczy - ot chociażby jaką funkcję pełni hollywood oraz większa część muzyki rozrywkowej...

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Thu Mar 30, 2017 11:35 pm

marchewkowy nie słyszałem o monarch ,i takie gadanie o produkowaniu jednostek jest dziwne ,wogóle wydaje mi sie że wypisujesz dane jak enyklopedia :) , nie wiem ah

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Thu Mar 30, 2017 11:37 pm

ile było obozów w Rosji, służby gru to marionetki takze tamtego systemu.

Return to “polityka”