KOD

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
marchewkowy
bywalec

Re: KOD

Postby marchewkowy » Tue Feb 14, 2017 8:32 am

Jak to złodziej okradał złodzieji:

http://niezalezna.pl/93844-kod-mial-wie ... ze-zbiorek

Teraz sam nie wiem, złodziejstwa nie popieram... fakt świadomości iż złodziej okradł złodzieji daje jednak mieszane uczucia... nad czym ja się zastanawiam... nie ma co rozmyślać nad lewackim bagnem... tam logiki się nie uraczy... co ci idioci sobie myśleli - czy może faktycznie tam są sami pożyteczni idioci nie zdający sobie sprawy z niczego co ich otacza? Czy to jakaś tajna zbiórka na otwarcie lewackich bojówek mających niszczyć Polskę - tak jak to czynią lewaccy terroryści w USA?

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Sat Mar 18, 2017 9:34 pm

http://m.niezalezna.pl/95615-spektakula ... -zaliczyli

koderaści (znani również pod nazwą - komitet obrony debilizmu) się wykruszają - czyżby zaczęli zauważać w jak zdradzieckiej organizacji uczestniczyli?

Obecnie zostali tam jedynie ci którzy są osobiście opłacani przez sorosa - jak ich właściciel stwierdzi, że nie ma z tego motłochu żadnych zysków a same straty to kijowski będzie samotnie uczestniczył w pochodach zdrajców i mówił sam do siebie...

PS. Gdyby nie zorganizowany transport to by było ich maksymalnie 100 :lol:

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 1:53 am

koderaści - co raczej jest sprawą bardziej niż oczywistą - to złodzieje, jednak szanujący się złodziej nie kradnie na swoim podwórku, niestety koderaści to nie dość że złodzieje to jeszcze głupi złodzieje... kradną u siebie po czym sami na siebie donoszą:

http://niezalezna.pl/96244-tego-jeszcze ... ki-w-kasie

Nic tylko czekać aż ustanowiony zostanie "komitet obrony koderastów przed koderastami" :lol:

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu Mar 30, 2017 9:54 am

Doborem słów wyrażasz nie tylko swoją niechęć, lecz sugerujesz także u kogoś skłonności do pederastii. Nie masz do tego faktów !

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Thu Mar 30, 2017 11:15 am

tutaj poniekąd Zbyszkowi muszę przyznać rację Marchewkowy twoją ankietę odnośnie lewactwa wypełniłem na nie wiem - ankiete z pytaniem czy to pedofile
wypełniłem na nie wiem bo do łóżka im nie zaglądam
a że to zdegenerowane środowisko dekadenckie lesbijskie ale i pożytecznych idiotów to inna sprawa

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 11:53 am

tutaj poniekąd Zbyszkowi muszę przyznać rację Marchewkowy twoją ankietę odnośnie lewactwa wypełniłem na nie wiem - ankiete z pytaniem czy to pedofile
a że to zdegenerowane środowisko dekadenckie lesbijskie ale i pożytecznych idiotów to inna sprawa
Zapoznaj się z filmami zamieszczonymi w tamtym wątku - sprawa trafia już do mediów głównego nurtu. Co do ankiety - ankieta ma bezterminową możliwość zmiany decyzji.

@Zbyszek - czy koderasta kojarzy się z jakimś wyrazem?

Może taki widok kojarzy się również z czymś skandalicznym:
Image

Wracając do tego co rzekomo sugeruję - czy jeśli do publicznej wiadomości trafią dowody łączące głównego fundatora kodomitów z międzynarodową siecią pedofilii to uznasz kodomitów za wspierających pedofilię (czy z świadomie czy nie to osobne zagadnienie...)?

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Thu Mar 30, 2017 12:25 pm

a to jest ich upodlenie siebie przez siebie

to biedni ludzie są Marchewkowy

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 2:03 pm

a to jest ich upodlenie siebie przez siebie

to biedni ludzie są Marchewkowy
Jak bardzo upodleni to dopiero historia oceni.

Takie pytanie, czy pisanie prosto i dosadnie jest czymś złym? Czy lepiej takich ludzi "klepać po plecach" i mówić - jesteście super? Czy może lepiej pisać dosłownie w nadzieji, że w końcu zaczną się interesować tym co rzeczywiście się dzieje, w czym uczestniczą i po jakiej stronie sami siebie ustawili?

piotr 84
bywalec

Postby piotr 84 » Thu Mar 30, 2017 3:23 pm

po stronie upodlenia

myślę że to jest dosadnie z siebie takie coś zrobić sobie samu krzywdę jak to oni robią

unreal
zaufany użytkownik

Postby unreal » Thu Mar 30, 2017 5:26 pm

ankietę odnośnie lewactwa wypełniłem na nie wiem - ankiete z pytaniem czy to pedofile
Nie chodzi o to, czy wszyscy to robią, tylko jaki jest ich stosunek do pedofilii.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu Mar 30, 2017 5:45 pm

.. czy koderasta kojarzy się z jakimś wyrazem?
kojarzy się z niczym, ale sugeruje w urągający sposób związki z pederastią, czyli skłonnościami do dzieci. Nie wypowiadam się na tematy do tyczące seksualności w wątkach poświęconych polityce, bo związki jednego z drugim są ...

łagodnie mówiąc metodami na wywoływanie społecznej dezorientacji, w której udział napawałby mnie odrazą. O uczuciach i związkach do dzieci chętnie - kiedy indziej i gdzie indziej.

Widok fajczących dziewczyn kojarzy mi się, z faktem, że one też by chciały, lecz nie za bardzo wiedzą jak i ktoś podsuwa im jakieś g. specjalnie dla Pana Marchewkowego. Może gdyby Pan Marchewkowy podpowiedział tym dziewczynom w jaki sposób one także mogłyby ... no, tego ... to może byłoby inaczej, a skoro wyraża tylko swoją dezaprobatę to im nie pozostaje nic innego jak go drażnić. W sumie obopólnie żałosna sytuacja.
... czy jeśli do publicznej wiadomości trafią dowody łączące głównego fundatora kodomitów z międzynarodową siecią pedofilii to uznasz kodomitów za wspierających pedofilię ...
Oczywiście nie ! Uznałbym, że tak jest gdyby jakoś uwidoczniło się to w realnych postulatach tego ruchu, np. propozycjach zmiany prawa w tym kierunku, etc. Jeśli pan X założyciel ruchu K lubi seksualnie "coś tam" to nie dowodzi to żadnego wpływu tych skłonności na K.

Także odwrotnie: Jakkolwiek ruchy społeczne budują się na uczuciach indywidualnych ludzi to wyciąganie wniosku z ogólnej oceny ruchu społecznego na indywiduum jest często metodologicznie wątpliwe. Wszystkie ryby są śliskie, to nie znaczy, że ta jedna też, a z oceną ludzi, ich postaw i motywów jest jeszcze o niebo trudniej niż oceną ryb.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 5:55 pm

ankietę odnośnie lewactwa wypełniłem na nie wiem - ankiete z pytaniem czy to pedofile
Nie chodzi o to, czy wszyscy to robią, tylko jaki jest ich stosunek do pedofilii.
Nawet i nie o to chodzi - domyślam się iż w swojej ignorancji wiele z tego motłochu nie zdaje sobie sprawy z tego jaki stosunek do pedofilii mają ich właściciele. Pisząc właściciele mam na myśli fundatorów tego jak i wielu innych zbiegowisk...

Właśnie z tego powodu należy im naświetlać temat i zmuszać do samodzielnych poszukiwań, czy to w formie prowokacyjnej nazwy, jak np. koderaści czy kodomici, czy to bezpośrednio...

Dla zainteresowania... polecam przeszukać internet pod kątem kim jest kto jest w jego grupie znajomych oraz czy czasem lewactwo nie wypełnia jego postulatów - david thorstad. Tak lewactwo na prawdę tworzy takie organizacje a jedną z ważniejszych funkcji kodu jest doprowadzić do takiego stanu rzeczy w Polsce aby tego typu organizacje pojawiły się i tutaj. Co z resztą powoli wprowadzili za czasów jak u władzy było "po" - czyli platforma oprawców.

marchewkowy
bywalec

Postby marchewkowy » Thu Mar 30, 2017 5:58 pm

.. czy koderasta kojarzy się z jakimś wyrazem?
kojarzy się z niczym, ale sugeruje w urągający sposób związki z pederastią, czyli skłonnościami do dzieci. Nie wypowiadam się na tematy do tyczące seksualności w wątkach poświęconych polityce, bo związki jednego z drugim są ...
Są jakie? Dokłądnie? Czyżbyś chciał zasugerować iż nie istnieją?

Czym jest program CIA monarch? Czy czytałeś odtajnione już akta? Czy to iż oficjalnie stwierdzono iż program zakończono świadczy iż nie powstał następny?

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Thu Mar 30, 2017 7:33 pm

Ponoc jest tak, ze nie lubimy w innych tego, co nas najbardziej w samych sobie boli.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Thu Mar 30, 2017 7:49 pm

Ponoc jest tak, ze nie lubimy w innych tego, co nas najbardziej w samych sobie boli.
dokładnie, sianie nienawiści to jakie plony będą?
schizka się zawsze kończy.

Return to “polityka”