Polska psychiatria na prochach stoi

właściwa organizacja opieki nad chorymi
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
bogdan
zaufany użytkownik

Re: Polska psychiatria na prochach stoi

Postby bogdan » Mon Aug 15, 2016 9:55 am

Swoja droga, to Ty chyba faktycznie masz jakas nerwice, F20.
We barely remember what came before this precious moment
Choosing to be here right now
Hold on, stay inside
This body holding me, reminding me that I am not alone in
This body makes me feel eternal
All this pain is an illusion

F20
zaufany użytkownik
Status: Mentczennnik
Gadu-Gadu: 9

Postby F20 » Wed Aug 17, 2016 5:29 am

Dokladnie, wszyscy jestesmy tylko ludzmi. A wszystkich nie mozna wrzucac do jednego worka. Wszedzie sie zdarzaja dobrzy i zli.
Pod tym dobrem i złem zawsze się coś kryje np. próżność, pazerność, lenistwo itp itd.
bohdan mam konkretną chorobę zdiagnozowaną w dodatku potrafię mówić ściśle o swoich syndromach odstawieńczych, potrafię popatrzeć z dużej "odległości" na swoje przeróżne inne dolegliwości niż moja konkretna choroba zdiagnozowana w poradni zdrowia psychicznego przez lekarza specjalistę. Moja własna choroba, którą wyniosłem z poradni jest dla mnie samego tajemnicą poliszynela, a nie mogę mówić o niej o tych zaburzeniach jakiś dziwnych amnezyjnych zaburzeń.

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Wed Aug 17, 2016 7:26 am

Drogie dzieci i Ty leśny skrzacie mój chory problem polega na tym, że kiedy ktoś jakaś osoba na ulicy wyda z siebie np. chrząknięcie to wówczas mnie to irytuje bardzo silnie i w nietypowy sposób dosłownie od tego dostaje białej gorączki i niezłych spazmów nerwowych.
Niestety biedni psychiatrzy w naszym kochanym kraju uczyli się ledwie pięć lat po pięciu latach katorżniczej nauki na medycynie rozpoznawać w tym stany urojeniowe, nerwice tylko na Boga Jedynego dlaczego nie wpisywali że to na podstawie irytujących chrząknięć!. A może widząc coś osobliwego bo takie dźwięki mogą o weszem być drażliwe i jest to normalne ale ten dźwięk mnie drażni w nietypowy sposób więc dlaczego te biedne kotki w tych gabinetach nie wpiszą że doszli do tego że mam obłęd na podstawie tego że pacjenta irytuje ten dźwięk w taki sposób jakby ktoś złośliwy celowo mnie drażnił tzn wydobywają się takie nerwy jak wówczas kiedy byłem drażniony przez jakiegoś złośliwca. Niestety prędzej wpiszą w kartę że pacjent myśli że ludzie na ulicy go drażnią celowo i złośliwie, a na tej podstawie do diagnozują mi jeszcze manie prześladowczą ponieważ oni się uczyli pięć lat na spejalizacji jak móc rozpoznawać w tym syndromy choroby.
Myślicie, że początek o skrzatach wynikał z paranoi ? czy może mnie choroba przytłacza czy może jakiś inny diabeł ?. Ale lekarz psychiatra nie jest psychologiem on się tak długo szkolił aby mógł się w tym dopatrzeć omamów wzrokowych. Takiej sarkastycznej gadki w gabinecie nie było bo przyszedłem do gabinetu po pomoc bo co bo czułem się obserwowany na ulicy ? To mam w karcie wpisane!. Będzie już siedem lat jak nie biorę prochów i co niewydalam psychicznie bo jestem obserwowany ?.
Niestety lekarze psychiatrzy nie są psychologami dlatego wolę wykształcić psychologa na lekarza niż odwrotnie.

F20
zaufany użytkownik

Postby F20 » Wed Aug 17, 2016 7:32 am

Drogie dzieci i Ty leśny skrzacie mój chory problem polega na tym, że kiedy ktoś jakaś osoba na ulicy wyda z siebie np. chrząknięcie to wówczas mnie to irytuje bardzo silnie i w nietypowy sposób dosłownie od tego dostaje białej gorączki i niezłych spazmów nerwowych.
Niestety biedni psychiatrzy w naszym kochanym kraju uczyli się ledwie pięć lat po pięciu latach katorżniczej nauki na medycynie rozpoznawać w tym stany urojeniowe, nerwice tylko na Boga Jedynego dlaczego nie wpisywali że to na podstawie irytujących chrząknięć!. A może widząc coś osobliwego przez te biedne kotki, nietypowy sposób drażnienia nie wpiszą że doszli do tego że mam obłęd na podstawie tego że pacjenta irytuje ten dźwięk chrząkania w taki sposób jakby ktoś złośliwy celowo mnie drażnił tzn wydobywają się takie nerwy jak wówczas kiedy byłem drażniony przez jakiegoś złośliwca. Niestety prędzej wpiszą w kartę że pacjent myśli że ludzie na ulicy go drażnią celowo i złośliwie, a na tej podstawie do diagnozują mi jeszcze manie prześladowczą ponieważ oni się uczyli pięć lat na spejalizacji jak móc rozpoznawać w tym syndromy choroby.
Myślicie, że początek o skrzatach wynikał z paranoi ? czy może mnie choroba przytłacza czy może jakiś inny diabeł ?. Ale lekarz psychiatra nie jest psychologiem on się tak długo szkolił aby mógł się w tym dopatrzeć omamów wzrokowych. Takiej sarkastycznej gadki w gabinecie nie było bo przyszedłem do gabinetu po pomoc bo co bo czułem się obserwowany na ulicy ? To mam w karcie wpisane!. Będzie już siedem lat jak nie biorę prochów i co niewydalam psychicznie bo jestem obserwowany ?.
Niestety lekarze psychiatrzy nie są psychologami dlatego wolę wykształcić psychologa na lekarza niż odwrotnie.
Lekarzyny psychiatrzy muszą podciągać i naginać pod pod jakieś choroby fxx ponieważ na każde z fxx są zawsze jakieś tabletki na których się oni znają bo to jest polski psychiatra.

bogdan
zaufany użytkownik

Postby bogdan » Wed Aug 17, 2016 4:12 pm

6 lat studiów medycznych, 1 rok stażu + 5 lat specjalizacji :D. Widocznie czasem to za mało.
Hold on, stay inside

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Wed Aug 17, 2016 7:24 pm

6 lat studiów medycznych, 1 rok stażu + 5 lat specjalizacji :D. Widocznie czasem to za mało.
Przez te lata specjalizacji powinni zażywać wszelkie środki psychotropowe jakie przepisują to zaraz by się nauczyli i przestało by im się wydawać, że mają cokolwiek z medycyną wspólnego.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

bogdan
zaufany użytkownik

Postby bogdan » Wed Aug 17, 2016 8:15 pm

Kiedyś przynajmniej eksperymentalnie zalecano psychiatrom odbycie sesji z LSD celem poznania natury psychozy. Wierzono, że LSD wywołuje krótkotrwałą psychozę podobną do schizofrenii. Dziś wiadomo, że nie tak do końca, ale też nie wcale źle. Wiem jednak, że niejeden psychiatra próbował tej metody w dzisiejszych czasach :icon-ugeek: .
Hold on, stay inside

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Wed Aug 17, 2016 10:44 pm

Moim zdaniem powinni psychiatrów częstować bieluniem (nic przyjemnego podobno w psychozach nim wywołanych, więc się nada) albo i innymi deliriantami, a nie psychodelikami. :P
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Return to “opieka medyczna i społeczna, praca, prawo”