renta

właściwa organizacja opieki nad chorymi
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Re: renta

Postby koniczynka26 » Tue Oct 21, 2014 2:28 am

Rząd Platformy Obywatelskiej nie jest w ogóle społecznie nastawiony
Proponuję głosować na Korwina.

Pozdrawiam.m.
Moi , skąd u ciebie wzięła się ta niedorzeczna i absurdalna propozycja , skierowana do mnie , że ja powinnam głosować na Janusza Korwina Mikkego ? Nigdy w życiu nie zagłosuję na takiego OSZOŁOMA , ponieważ ten polityk według mnie ma szalone poglądy , kompletnie oderwane od rzeczywistości i nie jest w ogóle społecznie nastawiony , wręcz przeciwnie Janusz Korwin Mikke chciałby bardzo zaszkodzić chorym psychicznie , odbierając im renty , tym bardziej więc nie rozumiem Moi , dlaczego piszesz taką propozycję skierowaną do mnie. Ponadto uważam , że rząd Platformy Obywatelskiej również nie jest społecznie nastawiony , o czym świadczy choćby fakt , że rząd Platformy Obywatelskiej zablokował podwyższenie zasiłku pielęgnacyjnego do kwoty : 200 złotych , ponieważ projekt ustawy w tej sprawie negatywnie zaopiniował i w rezultacie zasiłek pielęgnacyjny nie został w ogóle podwyższony i jego kwota nadal stoi w miejscu , bo wynosi teraz : 153 złote , co uważam , że jest rażąco niesprawiedliwe wobec osób niepełnosprawnych , bo ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY NIE BYŁ PODWYŻSZANY OD 8 LAT ! :evil: Uważam , że rząd Platformy Obywatelskiej powinien w końcu podwyższyć zasiłek pielęgnacyjny !
Last edited by koniczynka26 on Fri Oct 24, 2014 8:17 pm, edited 1 time in total.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Tue Oct 21, 2014 9:41 am

A wiesz, że mamy 40 mld dziurę w budżecie? Z czego chcesz podwyższać? Z pustego portfela nic nie wysupłasz.

Pozdrawiam.m.

jakotako
zaufany użytkownik

Postby jakotako » Tue Oct 21, 2014 10:56 am

Proponuję głosować na Korwina.

Pozdrawiam.m.
Ja tu widzę wyraźną ironię

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Tue Oct 21, 2014 11:54 am

A wiesz, że mamy 40 mld dziurę w budżecie? Z czego chcesz podwyższać? Z pustego portfela nic nie wysupłasz.

Pozdrawiam.m.
Tak uważasz Moi ? Tylko skoro rząd Platformy Obywatelskiej okrada uczciwych obywateli polskich uczestnicząc w licznych aferach korupcyjnych , których było wyjątkowo wiele za czasów rządów Platformy Obywatelskiej , na przykład : afera hazardowa , afera stoczniowa , afera taśmowa i inne to uważam , że ta ZŁODZIEJSKA PARTIA , jaką w moim przekonaniu jest PLATFORMA OBYWATELSKA ma obowiązek również znaleźć pieniądze na podwyższenie zasiłku pielęgnacyjnego , a nie tylko bogacić się kosztem biednych , uczciwych obywateli !

moi
moderator
moderator

Postby moi » Tue Oct 21, 2014 12:05 pm

A która partia według Ciebie nie jest złodziejska i nie brała udziału w żadnych aferach? Tylko partia Krowina ;)

Pozdrawiam.m.

Buszra82
moderator
moderator

Postby Buszra82 » Tue Oct 21, 2014 12:18 pm

Koniczynko, jak na osobę chorą i całkowicie niezdolną do pracy, całkiem nieźle posługujesz się forum, komunikujesz z ludźmi oraz orientujesz w polityce i innych zawiłych tematach.
Idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy chorzy na depresje czy inne schorzenia też powinni mieć rentę, bo im się zwyczajnie należy. Wychodzisz z założenia, że Ci się należy i już, popieram Moi, że powinnaś spróbować pójść na terapie lub skorzystać z innych form pomocy niż na każdym kroku pokazywać swoją roszczeniową postawę.
Większość na tym forum to ludzie chorzy, którzy walczą z przeciwnościami losu, próbują działać na wielu płaszczyznach a nie tylko pokazują, że im się należy i szukają wszelkich sposobów by nic nie robić i jeszcze mądrzyć się co by tu zrobić, żeby żyło się jeszcze łatwiej i dostatniej.

Nie akceptuję takiej postawy, gdyż uważam, że mimo wszystko i mimo przeciwności losu trzeba walczyć i dawać z siebie wszystko a nie iść na łatwiznę.
Też mam całkowitą niezdolność do pracy, też mam naruszenie sprawności organizmu w stopniu znacznym i każdego dnia staram się dać z siebie więcej, liczyć trzeba przede wszystkim na siebie... a nie robić z siebie ofiarę losu.

Dodam, że rzadko się wypowiadam, ale Twoje posty Koniczynko podnoszą ciśnienie i pewnie nie tylko mi, więcej pokory i chęci aby coś jednak zmienić w swoim życiu, a nie grać w zaparte i udawać, że jest cudownie....

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Tue Oct 21, 2014 2:06 pm

A która partia według Ciebie nie jest złodziejska i nie brała udziału w żadnych aferach? Tylko partia Krowina ;)

Pozdrawiam.m.
Nie zamierzam ci Moi tutaj na forum podawać moich preferencji politycznych i tej partii , na którą będę głosować w najbliższych wyborach , ponieważ uważam , że to jest moja prywatna sprawa ! Ale uważam Moi , że Platforma Obywatelska JEST PARTIĄ WYJĄTKOWO ZŁODZIEJSKĄ , BO PODCZAS JEJ KADENCJI BYŁO MNÓSTWO AFER KORUPCYJNYCH , W WYNIKU KTÓRYCH CZŁONKOWIE TEJ PARTI NAKRADLI SIĘ ILE TYLKO MOGLI OD PAŃSTWA POLSKIEGO ! ROZKRADLI DOSZCZĘTNIE PAŃSTWO POLSKIE I DLATEGO TERAZ NA WSZYSTKO W POLSCE BRAKUJE PIENIĘDZY ! JA NIE POLECAM GŁOSOWANIA NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ , PONIEWAŻ UWAŻAM , ŻE NIE JEST ONA W OGÓLE SPOŁECZNIE NASTAWIONA .

moi
moderator
moderator

Postby moi » Tue Oct 21, 2014 2:07 pm

A mogłabyś wyłączyć caps lock, pisząc? W internecie jest to uważane za oznakę agresji. Można wyrażać swoje poglądy bez uciekania się do takich środków.

Pozdrawiam.m.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Tue Oct 21, 2014 2:18 pm

Koniczynko, jak na osobę chorą i całkowicie niezdolną do pracy, całkiem nieźle posługujesz się forum, komunikujesz z ludźmi oraz orientujesz w polityce i innych zawiłych tematach.
Idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy chorzy na depresje czy inne schorzenia też powinni mieć rentę, bo im się zwyczajnie należy. Wychodzisz z założenia, że Ci się należy i już, popieram Moi, że powinnaś spróbować pójść na terapie lub skorzystać z innych form pomocy niż na każdym kroku pokazywać swoją roszczeniową postawę.
Większość na tym forum to ludzie chorzy, którzy walczą z przeciwnościami losu, próbują działać na wielu płaszczyznach a nie tylko pokazują, że im się należy i szukają wszelkich sposobów by nic nie robić i jeszcze mądrzyć się co by tu zrobić, żeby żyło się jeszcze łatwiej i dostatniej.

Nie akceptuję takiej postawy, gdyż uważam, że mimo wszystko i mimo przeciwności losu trzeba walczyć i dawać z siebie wszystko a nie iść na łatwiznę.
Też mam całkowitą niezdolność do pracy, też mam naruszenie sprawności organizmu w stopniu znacznym i każdego dnia staram się dać z siebie więcej, liczyć trzeba przede wszystkim na siebie... a nie robić z siebie ofiarę losu.

Dodam, że rzadko się wypowiadam, ale Twoje posty Koniczynko podnoszą ciśnienie i pewnie nie tylko mi, więcej pokory i chęci aby coś jednak zmienić w swoim życiu, a nie grać w zaparte i udawać, że jest cudownie....
Naprawdę Buszra82 , nie interesuje mnie , że moje posty podnoszą ci ciśnienie. To jest tylko twój problem i nie obarczaj mnie winą za niego , że nie podoba ci się to co ja piszę . Nic mnie to nie obchodzi , że moje wypowiedzi nie podobają się tobie lub innym użytkownikom forum. Naprawdę ta dyskusja już mnie zaczyna nieco śmieszyć . Powtarzam po raz kolejny ja jako użytkownik tego forum mam niepodważalne prawo do własnego zdania i NIKT NIE MA PRAWA TEGO KWESTIONOWAĆ. Ja uważam , że zarówno ja , jak i moje poglądy na życie są w porządku i nie zamierzam tego zmieniać Bardzo proszę , piszcie sobie co chcecie , bo wasze argumenty mnie nie przekonują .Ja uważam , że to ja mam rację i zamierzam tutaj na forum BRONIĆ MOJEGO PRAWA DO POSIADANIA WŁASNEGO ZDANIA !

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Tue Oct 21, 2014 2:29 pm

A mogłabyś wyłączyć caps lock, pisząc? W internecie jest to uważane za oznakę agresji. Można wyrażać swoje poglądy bez uciekania się do takich środków.

Pozdrawiam.m.
Uzywałam wielkich liter jedynie by podkreślić znaczenie tego co piszę . Ale dobrze , jeżeli interpretujecie to u mnie jako oznakę agresji , to mogę się zgodzić w przyszłych moich postach nie używać samych wielkich liter. Nie ma problemu.

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Wed Oct 22, 2014 7:47 am

Koniczynka ma rację.

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Wed Oct 22, 2014 1:43 pm

ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY NIE BYŁ PODWYŻSZANY OD 10 LAT !
Jak możesz tak gadać na Platformę ;)? Tylko od 8 :lol: !

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Thu Oct 23, 2014 9:20 pm

Koniczynka ma rację.
Dziękuję ci schizo11 za przyznanie mi racji w tym temacie :) Ja również uważam , że mam rację :)

jordan458
zarejestrowany użytkownik

Postby jordan458 » Wed Apr 15, 2015 5:52 pm

Wczoraj byłem na komisji w zusie. 2 lata brałem rentę socjalną. Teraz dostałem na 3 lata. Moja diagnoza zaburzenia schizotypowe. Renta plus zasiłek pielęgnacyjny z gopsu to mi daje prawie 800 zł.

Ralf
zaufany użytkownik

Postby Ralf » Sun Apr 19, 2015 5:14 pm

Gratuluje! A próbujesz też sobie coś dorobić do renty?
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Return to “opieka medyczna i społeczna, praca, prawo”