Raport -schizofrenia. Perspektywa społeczna...

właściwa organizacja opieki nad chorymi
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Re: Raport -schizofrenia. Perspektywa społeczna...

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 4:19 am

Nie , Moi ja bardziej szanuję ludzi ,
Wyzywając od oszustów, tych, którzy godnie zarabiają na swoje życie? To właśnie ci ludzie łożą na Twoja rentę, w ten sposób okazując Ci rację i szacunek, więc naprawdę przydałoby im się trochę szacunku.

Pozdrawiam.m.

Uważam Moi za niewłaściwe , że zacytowałaś jedynie część mojego długiego postu , który wcale nie dotyczył osób osób pobierających renty i pracujących przy tym , tylko ten mój post dotyczył tego , że ja tutaj na forum nie mam szacunku do ciebie jako do moderatora i w tym poście szczegółowo uzasadniłam dlaczego nie odczuwam do ciebie szacunku i nie cenię twojej pracy tutaj. Proponuję innym użytkownikom forum zapoznać się z całym moim postem , ponieważ Moi zacytowała tylko jego niewielki fragment i wyrwała go z kontekstu , nadając mu zupełnie inne znaczenie.
Moi , stanowczo od ciebie oczekuję , abyś się odniosła do mojego powyższego zarzutu w tym poście , ponieważ jako moderator tego forum masz obowiązek odpowiadać na zastrzeżenia innych użytkowników tego forum odnośnie twojej pracy jako moderatora i wyjaśniać na bieżącą wszelkie wątpliwości innych użytkowników , dotyczące twojej pracy tutaj na forum.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 4:27 am

Uważam , że moja postawa jest dużo uczciwsza , ponieważ ja pobieram rentę , dlatego , że rzeczywiście nie jestem w stanie pracować. Nie idę do pracy , ponieważ nie poradziłabym sobie w żadnej pracy.
Skąd wiesz? Próbowałaś?

Osoby, które pobierają rentę pracując, pobierają ja właśnie po to, by zapewnić sobie lepsze leki i rehabilitację. BY móc pracować. Renta daje im taką szansę, bo mają więcej środków do rozdysponowania. Dzięki temu są w formie. Nie widzę tu żadnej nieuczciwości.
Swoją drogą to właśnie takie osoby przyczyniają się do zwiększenia PKB i składają się na renty i emerytury tych, co nie pracują. Więc na Twoim miejscu byłabym ostrożna z wypowiadaniem ostrych ocen pod adresem takich osób, bo dużo im zawdzięczasz. To nie państwo płaci Ci Twoją rentę, ale podatnicy. Pamiętaj o tym.

Będę się opiekowała moją mamą na starość , gdy już będzie bardzo chora i będzie potrzebowała mojej opieki. Moja mama ma u mnie na starość zagwarantowaną pełną opiekę , troskę i wsparcie !
Tak, podasz jej szklankę wody, ale z czego opłacisz zabiegi i rehabilitację? Gdyby Twoja mam dostała (hipotetycznie) zaćmy, to wiesz, że mogłaby umrzeć w ślepocie - tak długo czeka się w Polsce na bezpłatny zabieg. A z renty socjalnej i rodzinnej nie sfinansujesz jej operacji (3 tys za jedno oko). Gdybyś miała pensję byłoby łatwiej uzbierać CI te środki.

Pozdrawiam.m.
Moi uważam za wyjątkowo podłe i obrzydliwe zagranie z twojej strony , że straszysz mnie na jakie to ciężkie choroby w przyszłości zachoruje moja mama i jak to razem z mamą nie poradzimy sobie finansowo. A skąd ty Moi możesz wiedzieć te rzeczy ? Uważam za wstrętne i obrzydliwe z twojej strony , takie granie na moich emocjach i próba zastraszenia mnie przez ciebie , która miała spowodować , żebym się przeraziła nadchodzącej przyszłości , którą rysujesz mi w czarnych barwach i w rezultacie usiłowałaś na mnie wymusić , żebym zgodziła się z tobą , że powinnam pracować. Ale to ci się nie udało , prawda Moi ? I zapewniam cię , że to ci się nigdy nie uda. Ponadto informuję cię Moi , że już naprawdę nie musisz się przejmować przyszłością finansową moją i mojej mamy ;) , ponieważ na wsi moja mama ma prawo do domu i ziemi , więc w razie , gdyby moja mama ciężko się rozchorowała dostaniemy duże pieniążki ze sprzedaży tych rzeczy :) i przeznaczymy na leczenie mojej mamy, bo to jest nasze zabezpieczenie finansowe na przyszłość :) Więc chyba nie jest tak żle z moim i mojej mamy zabezpieczeniem finansowym na przyszłość , prawda Moi ? :) Jak sądzisz ? :) Zgadzasz się ze mną ? :)
Stanowczo oczekuję od ciebie Moi , żebyś jako moderator tego forum odniosła się do zarzutów , które ci stawiam powyżej w tym poście , ponieważ jako moderator tego forum masz obowiązek odnosić się do wszystkich zastrzeżeń jakie mają do twojej pracy inni użytkownicy forum.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 4:38 am

Jest takie przysłowie: jak chcesz na coś liczyć, to licz na siebie. Ja się tego trzymam i dobrze na tym wychodzę.
A z tym niepodważalnym obowiązkiem państwa, to po prostu czysty populizm i demagogia. Już w tej chwili obecne renty są 30 procent niższe od tych wypłacanych 10 lat temu. Nie bądź naiwna, że do końca życia będziesz się utrzymywać na garnuszku państwa i nic tego nie zmieni. Zmieni się to i to bardzo szybko.

Pozdrawiam.m.
Bardzo proszę , Moi wyjaśnij mi proszę jakie miałaś intencje pisząc do mnie te słowa : " Nie bądź naiwna , że do końca życia będziesz się utrzymywać na garnuszku państwa i nic tego nie zmieni. Zmieni się to i to bardzo szybko " , bo twoje intencje nie są dla mnie jasne. Czy chciałaś mnie przestraszyć ? Czy może mi grozisz ? A może Moi , masz jakieś magiczne zdolności , dzięki , którym spowodujesz , że Zus zabierze mi rentę ? ;) Ja się nie boję Moi , że Zus zabierze mi rentę , bo jestem przekonana , że renta mi się należy i nie ma takiej możliwości , żeby Zus zabrał mi rentę , więc bądź pewna Moi , że mnie nie zastraszysz ! Ja uważam Moi , że poprzez takie twoje słowa kompletnie kompromitujesz się jako moderator na tym forum ! Ponadto ja uważam Moi , że w sposób nierówny traktujesz użytkowników forum , bo kierujesz się na tym forum twoimi uprzedzeniami , dotyczącymi sposobu , modelu życia innych użytkowników. Ponadto Moi bardzo mi się nie spodobało , że w tym temacie próbowałaś mnie na siłę przekonać do twojego zdania na temat pobierania przeze mnie renty , nie szanowałaś mojego prawa do pozostania przy moim własnym zdaniu na ten temat , oceniałaś mnie i próbowałaś napiętnować moją postawę życiową. Ja osobiście uważam Moi , że ktoś taki jak ty nie powinien być moderatorem na tym forum.
Stanowczo od ciebie oczekuję Moi , żebyś jako moderator odniosła się do mojej krytyki twojej pracy jako moderatora na tym forum , którą zawarłam w tym poście. Jako moderator tego forum masz obowiązek odnosić się na bieżąco do zastrzeżeń innych użytkowników , odnośnie twojej pracy jako moderatora na tym forum.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 4:56 am

Moi stanowczo oczekuję od ciebie , żebyś jako moderator tego forum odniosła się i wyraziła twoją opinię na temat wszystkich moich zarzutów , jakie ci stawiam w tym temacie , w moich poprzednich postach , w których zaznaczyłam , wobec których twoich wypowiedzi jako moderatora zgłaszam jakieś zastrzeżenia. Uważam za niewłaściwe to , że do wielu moich zarzutów odnośnie twojej pracy jako moderatora na tym forum , w ogóle się nie odniosłaś , nie wyraziłaś na ich temat twojego zdania i uważam , że w ten sposób starasz się uniknąć odpowiedzialności za twoje publiczne wypowiedzi na tym forum.

robert29
zarejestrowany użytkownik
Status: renta

Postby robert29 » Wed Oct 22, 2014 10:13 am

Ja proponuje pogodzic sie .

Tak naprawde zdrowy nie zrozumie nigdy
chorego, albo pewnie mniej chory nie zrozumie
bardziej chorego.Sprawa jest zlozona, czlowiek cierpi w sposob ukryty
i nie jest w stanie tego wszystkiego powiedziec slowami a szczegolnie
na forum przez internet.Codzienne trudnosci, codzienne cierpienia
czlowieka coraz bardziej go oslabiaja i bardzo obnizaja samopoczucie.

Tu widze ze wszystko jest wynikiem choroby u koniczynki
i ta osoba potrzebuje dobrego slowa od was.
Mysle ze powinniscie jej okazac zrozumienia dobrego slowa
i ja nie krytykowac.

I czlowieka boli jak ktos mu mowi ze jest leniwy, ze nic nie robi,
ze jest obciazeniem dla spoleczenstwa bo brakuje mld w budzecie,
ze mu pasuja profity.Przeciez to z choroby czlowiek inaczej postrzega swiat,
zamyka sie w swoim swiecie, niechce wyzdrowiec bo panicznie boi sie rzeczywistosci swiata.To wszystko choroba a jakze bardzo bolesna
nie zrozumiana przez ludzi.Taki czlowiek potrzebuje dobrego slowa
milosci ludzi go otaczajacych.Kazde nawet male slowo moze mu zniszczyc
samopoczucie na dlugi czas.

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Postby Zagubiona we mgle » Wed Oct 22, 2014 11:44 am

Mam nadzieję, że moi przestanie odpowiadać, bo to nie ma najmniejszego sensu. Koniczynka jest wyjątkowo trudnym przypadkiem. ;)

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 11:49 am

Mam nadzieję, że moi przestanie odpowiadać, bo to nie ma najmniejszego sensu. Koniczynka jest wyjątkowo trudnym przypadkiem. ;)
Nie zgadzam się z tobą Zagubiona we mgle ! Moi jako moderator tego forum ma obowiązek ustosunkować , się wyrazić swoją opinie wobec zarzutów , jakie jej postawiłam i będę się tego z całą mocą i stanowczością domagać od Moi !

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Postby Zagubiona we mgle » Wed Oct 22, 2014 11:51 am

A niby z jakiego tytułu ma obowiązek? Może, ale nie musi wypowiadać się w danym wątku.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 11:55 am

i ja nie krytykowac.

zamyka sie w swoim swiecie, niechce wyzdrowiec bo panicznie boi sie rzeczywistosci swiata.To wszystko choroba a jakze bardzo bolesna
Zgadzam się z tobą robercie29 :) Dziękuję ci za wsparcie i zrozumienie dla mojej osoby :) oraz za to , że miałeś odwagę , aby zajać stanowisko w tej sprawie i wyrazić twoją opinię :)

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 12:01 pm

i ja nie krytykowac.

Zagubiona we mgle odpowiedz proszę dlaczego ignorujesz post i stanowisko nowego użytkownika forum Roberta29 i nie decydujesz się wyrazić opinii na temat jego poglądów ? Bardzo proszę wyjaśnij mi to , bo takiej postawy u ciebie nie rozumiem.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 12:20 pm

A niby z jakiego tytułu ma obowiązek? Może, ale nie musi wypowiadać się w danym wątku.
Jeżeli Moi nie odpowie mi publicznie , nie wyrazi swojej opinii odnośnie zarzutów jakie jej stawiam , to będę się zastanawiała nad tym , jakie dalsze kroki mogę podjąć , aby zmusić Moi do odpowiedzialności za jej według mnie karygodne zachowanie jako moderatora na tym forum i do tego aby ustosunkowała się się publicznie do zarzutów , jakie jej stawiam ! Ale bardzo proszę Zagubiona we mgle wytłumacz mi proszę , dlaczego uważasz , że Moi nie będzie się chciała ustosunkować publicznie do zarzutów jakie jej stawiam jako moderatorowi tego forum ;) ;) skoro przecież jesteś o tym przekonana Zagubiona we mgle , że to Moi ma rację w tej sprawie ;) ;) to niby dlaczego Moi nie chciałaby zając swojego stanowiska w tej sprawie ;) ;) , żeby móc obronić się publicznie przed zarzutami jakie jej stawiam jako moderatorowi na tym forum ;) ;) Wyjaśnij mi , to proszę Zagubiona we mgle , skąd się u ciebie wziął pomysł , że Moi nie będzie chciała zając stanowiska w tej sprawie i dać sobie możliwośći oczyszczenia siebie z zarzutów jako moderatora tego forum ;) ;)

robert29
zarejestrowany użytkownik
Status: renta

Postby robert29 » Wed Oct 22, 2014 12:47 pm

Ja proponuje koniczynka26 zostawienie tych spraw.

Ja Ciebie w jakis sposob rozumiem ale martwie sie ze musisz sie tym
wszystkim stresowac .

Po prostu, zostawic to, przemilczec, szkoda zdrowia.

Oczywiscie mowie to ze swojego doswiadczenia:

Po prostu czasami w takich sytuacjach lepiej sie wycofac
i sie nie denerwowac.

trzymam za Ciebie koniczynka26 kciuki

mozesz to zrobic dla mnie :)

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Wed Oct 22, 2014 1:10 pm

Robert29, ludzie cierpiący nie mają siły wypisywać bzdurnych elaboratów, prowadzić intryg i zatruwać życia innym.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 2:00 pm

Ja proponuje koniczynka26 zostawienie tych spraw.

Ja Ciebie w jakis sposob rozumiem ale martwie sie ze musisz sie tym
wszystkim stresowac .

Po prostu, zostawic to, przemilczec, szkoda zdrowia.

Oczywiscie mowie to ze swojego doswiadczenia:

Po prostu czasami w takich sytuacjach lepiej sie wycofac
i sie nie denerwowac.

trzymam za Ciebie koniczynka26 kciuki

mozesz to zrobic dla mnie :)
Dziękuję robert29 :) :) W zupełności się z tobą zgadzam :) :) Definitywnie kończę z tym forum , ponieważ to forum nie jest warte moich nerwów i stresu , jakich tu doświadczyłam na tym forum ! ! :evil: :evil: Cieszę się tylko z tego , że publicznie udowodniłam jak beznadziejną i fatalną moderatorką jest tutaj Moi ! :) :) I jacy okrutni i bezwzględni potrafią być niektórzy użytkownicy tutaj dla innych chorych na schizofrenię na tym forum ! :) :) Mam was dość i nie chcę o was słyszeć ! :evil: :evil: Pokazaliście publicznie jacy jesteście naprawdę ! :evil: :evil: i wystawiliście samym sobie fatalne świadectwo ! :evil: :evil:

koniczynka26
bywalec

Postby koniczynka26 » Wed Oct 22, 2014 3:19 pm

Wnoszę o nadanie na tym forum Moi statusu nadużywającego użytkownika ! ! Jestem w stanie swoje stanowisko uzasadnić mocnymi argumentami , ponieważ stanowczo uważam , że Moi na tym forum powinna zostać nadużywającym użytkownikiem . Proszę zapoznać się z cytatami , wypowiedziami Moi , które kierowała do mnie na tym forum i które uważam za karygodne i kolidujące z rangą moderatora , sprawowaną przez Moi i na tej podstawie bardzo proszę ocenić czy Moi należy się status nadużywającego użytkownika .

Return to “opieka medyczna i społeczna, praca, prawo”