doraźnie przeciwlękowo najlepszy

afobam, zomiren
Awatar użytkownika
Baz
bywalec

Re: doraźnie przeciwlękowo najlepszy

Post autor: Baz »

Mi udalo sie kiedys wyrwac od lekarza rodzinnego recepte na Afobam 0,5, bo psychiatra nie chcial mi wypisac. Zjadlem 15 sztuk zapilem 3ma piwami i film kompletnie ale to kompletnie mi sie urwal. Obudzilem sie w poludnie niczego nie pamietajac, a ponoc jeszcze pare godzin wieczorem funkcjonowalem. Drugie 15 zjadlem juz "normalnie" pojedynczo, ale nie zaobserwowalem jakiegokolwiek dzialania poza lekka sennoscia. Juz lepszy byl Zolpidem. Wiecej nie probowalem alprazolamu - na mniie widocznie "juz" nie dziala.
Pzdr.
"Filozofia nie jest „wiedzą", którą można by nabyć i bezpośrednio zastosować. Nic z niej nie można zrobić. To ona robi coś z tych, co się jej oddają."
Martin Heidegger

Awatar użytkownika
Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Post autor: Kamil Kończak »

Cóż,zbyt duża dawka może dawać efekt odwotny od zamierzonego.
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

panpanpan
bywalec

Post autor: panpanpan »

Baz pisze:Mi udalo sie kiedys wyrwac od lekarza rodzinnego recepte na Afobam 0,5, bo psychiatra nie chcial mi wypisac. Zjadlem 15 sztuk zapilem 3ma piwami i film kompletnie ale to kompletnie mi sie urwal. Obudzilem sie w poludnie niczego nie pamietajac, a ponoc jeszcze pare godzin wieczorem funkcjonowalem. Drugie 15 zjadlem juz "normalnie" pojedynczo, ale nie zaobserwowalem jakiegokolwiek dzialania poza lekka sennoscia. Juz lepszy byl Zolpidem. Wiecej nie probowalem alprazolamu - na mniie widocznie "juz" nie dziala.
Pzdr.
Trzeba mieć nasrane w głowie zeby tak dużą ilość 15 tabletek alprazolamu(jednej z najsilniejszych benzo) przepić 3 piwami, no chyba ze ktoś marzy zeby zrobić ze swojego mozgu galaretę i zombie z siebie.

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Post autor: spodsztancy »

Baz pisze:Mi udalo sie kiedys wyrwac od lekarza rodzinnego recepte na Afobam 0,5, bo psychiatra nie chcial mi wypisac. Zjadlem 15 sztuk zapilem 3ma piwami i film kompletnie ale to kompletnie mi sie urwal. Obudzilem sie w poludnie niczego nie pamietajac, a ponoc jeszcze pare godzin wieczorem funkcjonowalem. Drugie 15 zjadlem juz "normalnie" pojedynczo, ale nie zaobserwowalem jakiegokolwiek dzialania poza lekka sennoscia. Juz lepszy byl Zolpidem. Wiecej nie probowalem alprazolamu - na mniie widocznie "juz" nie dziala.
Pzdr.

Gratuluję świetnych pomysłów. ;>
całuj rękę której nie możesz uciąć

Undset
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Undset »

Uważam, że Xanax jest najlepszym lekiem przeciwlękowym. Biorę go od 12 lat! Początkowo musiałam podnosić dawki od 2mg aż do 6mg na dobę. Dzięki temu mogłam pracować. Likwidował moje napady paniki, a nie mogłam przyznać się do choroby psychicznej w pracy (kilkanaście godzin dziennie na pełnych obrotach). Od 20. lat choruję na schizofrenię paranoidalną. Spis leków, które przyjmuję jest długi. Obecnie stopniowo obniżam dawki Xanaxu. W tej chwili to 3mg na dobę. I działa. Próbowałam brać Afobam, ale mi nie pomagał. Pięć lat temu znalazłam się w psychiatryku z powodu nasilonej depresji. Lekarz dyżurny odstawił mi wtedy na dzień dobry całkowicie Xanax (6mg jednego dnia!) i podał mi Tranxene w niewielkiej dawce. Po kilkunastu godzinach dostałam przykurczu mięśni, drżenia, wyskoczyło wysokie ciśnienie, pojawił się potworny ból w kończynach, dostałam napadów paniki, tachykardię. Zaczęto mnie faszerować Relanium, lekami obniżającymi ciśnienie. Wreszcie dostałam Xanax. Xanax można odstawiać jedynie stopniowo. Piszę to ku przestrodze. Wiem, że uporam się z uzależnieniem, ale to plan na lata. Lek świetny, ale uwaga...

Awatar użytkownika
Emocja
zaufany użytkownik

Post autor: Emocja »

a na mnie juz chyba przestal dzialac alprox a lekarka nie przepisala nic innego w razie leku,mam w domu hydroksyzyne ale ta dziala odwrotnie zwieksza lek u mnie
Nie tak łatwo jest rzecz: chcę być człowiekiem..
Zycie nie czeka na nikogo.

Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik

Post autor: lemro »

Chciałem dzisiaj przełamać swój lęk społeczny wchodząc ze znajomymi do restauracji pełnej klientów, po minucie już mnie tam tam nie było , wyszedłem w panice i szybko zażyłem tranxene. Tak długo już mam ten lęk i kompletnie nie daje z nim rady. Nic nie pomaga :cry:
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

Awatar użytkownika
mei
zaufany użytkownik

Post autor: mei »

.
Ostatnio zmieniony czw lut 13, 2014 4:18 pm przez mei, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf »

mei - troche nie na temat ale Ty w koncu mialas juz ta operacje kregoslupa ?????
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Post autor: spodsztancy »

mei? A nie moi?
całuj rękę której nie możesz uciąć

Awatar użytkownika
coty
zaufany użytkownik

Post autor: coty »

Ralf to raczej Moi a nie Mei miała operacje kregosłupa chyba ze cos przeoczyłam i Mei tez miała

Pozdrawiam Serdecznie

Awatar użytkownika
mei
zaufany użytkownik

Post autor: mei »

.
Ostatnio zmieniony czw mar 13, 2014 5:42 pm przez mei, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Post autor: Zagubiona we mgle »

.
Ostatnio zmieniony ndz sty 06, 2013 12:15 pm przez Zagubiona we mgle, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Post autor: moi »

mei pisze:
Ralf pisze:mei - troche nie na temat ale Ty w koncu mialas juz ta operacje kregoslupa ?????
Hej. Nie miałam nigdy operacji kręgosłupa. Nicki mogą być trochę mylące, ale jak wybierałam swój, to nie miałam pojęcia o istnieniu Moi, bo miała jakąś przerwę w pisaniu na forum. Mamy inne awatary. ;)

Zgadza się, to ja miałam operację kręgosłupa i to ze mną Ralf, rozmawiałeś na ten temat. Pomyliły Ci się nicki.

Pozdrawiam.m.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf »

Aaaaa! Moi! Przepraszam, nicki rzeczywiscie podobne... ;p

I jak po operacji? Jak sie czujesz? Wszystko dobrze poszło? Ja ją miałem ale 12 lat temu. Operował mnie bardzo dobry chirurg. Ale teraz jest troche gorzej...

W kazdym razie ta operacja uratowała mi życie... eh... pozdr.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Wróć do „xanax”