Nie zależy mi chyba . . .

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
carlorosi90
zarejestrowany użytkownik
Status: bezrobotny

Nie zależy mi chyba . . .

Post autor: carlorosi90 » czw sty 24, 2019 10:00 am

Średnio zależy mi na życiu bardzo też mi się nudzi jakby już nie miało mnie by co zaskoczyć.
Kilkakrotnie otarłem się o śmierć i od tego czasu czuje jakbym był juz jedną nogą nie w tym świecie. Nie przejmuje mnie to czy w następnym miesiącu wykryją u mnie raka czy jutro mnie coś potrąci na ulicy pozatym mam depresyjne myśli.Zanim skasowałem samochod i poszedł na złom szukałem jakiegoś niebezpiecznego manewru.Moim marzeniem jest ruska ruletka.Jeśli też czujesz sie podobnie napisz na pw
Nie wiem kiedy życie stało się zimą w której by przetrwać trzeba się tulić do najwiekszych wrogów . . .

Awatar użytkownika
carlorosi90
zarejestrowany użytkownik
Status: bezrobotny

Re: Nie zależy mi chyba . . .

Post autor: carlorosi90 » czw sty 24, 2019 1:17 pm

albo tu
Nie wiem kiedy życie stało się zimą w której by przetrwać trzeba się tulić do najwiekszych wrogów . . .

Meduzola
zaufany użytkownik

Post autor: Meduzola » czw sty 24, 2019 2:41 pm

Jakaś siła każe nam żyć, mimo tego, jak to się nazywa, mimo myśli rezygnacyjnych. Ja się wciąż łudzę, że będą nowe leki, takie u samej podstawy inne. W sumie to właśnie takie utopijne myśli...

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » czw sty 24, 2019 3:34 pm

I tak to wszystko jest tylko snem, tylko od nas zależy czy będzie to sen fajny i kolorowy. Tyle że jak się zakończy to niekoniecznie nowy się przyśni i nie wiadomo czy sen. Warto śnić go jak najdłużej i nauczyć się nim sterować choć to niełatwe.

Wróć do „depresja”