Mam dość

Diamond
zarejestrowany użytkownik

Mam dość

Post autor: Diamond » czw gru 07, 2017 10:30 pm

Mam dość tego wszystkiego, tych głosów, halucynacji, zagubienia, tego, że wszystko mnie obserwuje, tej pustki. Mam dość codzienności, leków i biegania po lekarzach. Myśli samobójcze znowu wróciły i mam ochotę ich posłuchać, żeby to wszystko skończyć...Nie wiem, już co robić.

donkichote+
bywalec

Re: Mam dość

Post autor: donkichote+ » czw gru 07, 2017 10:50 pm

może pomyśl co mógłbyś zrobić. nieważne czy to możliwe i do zrealizowania czy nie. ale coś co chciałbyś zrobić co sprawi że by ci się chciało?
\g+ame_ove{r

Awatar użytkownika
karuna
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 100%

Post autor: karuna » pt gru 08, 2017 12:20 am

Diamond, wytrwałości, siły, cierpliwości. To ważne bywają takie chwile, choć niechciane przez nikogo.
nie ma powodów do zmartwień
sami stwarzamy sobie problemy

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » pt gru 08, 2017 12:23 am

bierz leki moze dodaj solian albo amisan 200mg czesciowo antydepsesyjny na objawy pozytywne 2razy 200mg na dobe na twoje objawy pozytywne spacery rob wiekszosc to przechodzila dasz rade

sheche
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 67364081

Post autor: sheche » pt gru 08, 2017 1:44 am

miałam tak ale leki mi w końcu pomogły jeśli Ci nie pomagają te co teraz bierzesz to poproś lekarza o zmianę

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 » pt gru 08, 2017 8:47 am

Diamond pisze:
czw gru 07, 2017 10:30 pm
Mam dość tego wszystkiego, tych głosów, halucynacji, zagubienia, tego, że wszystko mnie obserwuje, tej pustki. Mam dość codzienności, leków i biegania po lekarzach. Myśli samobójcze znowu wróciły i mam ochotę ich posłuchać, żeby to wszystko skończyć...Nie wiem, już co robić.
Warto jednak zachować w sobie jakąś nadzieję na przyszłość, gdyż w przebiegu schizofrenii często zdarzają się tzw. późne wyzdrowienia oraz późne remisje! Późne, czyli po 40-tym roku życia!!!

Ludziom młodym wydaje się że taki wiek oraz lata późniejsze to już próg starości oraz postępujące niedołęstwo, tymczasem nic z tych rzeczy!!! To jest kwestia psychiki, a psychika nie ma wieku!! Zmierzam do tego, że nawet po 50-tym roku życiu można czuć się młodo, uprawiać rozmaite pasje i doświadczać fascynacji życiem oraz światem!!! ...choćby człowiek wiele wcześniejszych lat przeleżał w głębokiej depresji czy na źle dobranych lekach psychiatrycznych...

donkichote+
bywalec

Post autor: donkichote+ » pt gru 08, 2017 10:17 am

dajcie spokój z tym dawaniem wsparcia dla nastek które z nudów piszą że życie jest do kitu.
\g+ame_ove{r

unipan
zaufany użytkownik

Post autor: unipan » pt gru 08, 2017 11:26 am

ten stan przejdzie musisz dac rade idz do lekarza

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 » pt gru 08, 2017 11:30 am

Nie wolno z siebie rezygnować! Trzeba poszukiwać rozwiązań, liczyć na pomoc innych ludzi, specjalistów zwłaszcza... Naprawdę z psychicznego bagna można wyjść!

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » pt gru 08, 2017 3:31 pm

z wszystkiego mozna wyjsc tylko brac leki dojdziesz do REMISJI z czasem zmniejszysz dawki

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa » pt gru 08, 2017 4:34 pm

Diamond, przetrzymaj najgorszy czas, jest wyjście z tego bagna. W remisji można całkiem nieźle funkcjonować, nie jest idealnie ale jest znośnie a momentami jeszcze lepiej. Wiem, ten najgorszy czas strasznie się wlecze... ale masz świetny nick - diament jest najtwardszym znanym materiałem. Wytrzymaj, życie Cię oszlifuje i będziesz lśnić!
Melisa

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » pt gru 08, 2017 9:07 pm

piekne slowa Melisa Diamond cale zycie czeka bedzie dobrze specjaliscii ci pomoga brac leki
jak PODKRESLAC WYPOWIEDZI BO JESTEM NOGA W NECIE CZY QUOTE

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 » pt gru 08, 2017 9:37 pm

piotrs pisze:
pt gru 08, 2017 9:07 pm
piekne slowa Melisa Diamond cale zycie czeka bedzie dobrze specjaliscii ci pomoga brac leki
jak PODKRESLAC WYPOWIEDZI BO JESTEM NOGA W NECIE CZY QUOTE
Z całym szacunkiem dla przedmówcy, ale w tej całej chorobie koniecznie trzeba zrozumieć, że przede wszystkim trzeba liczyć na samego siebie, a dopiero w dalszej kolejności na specjalistów!!

Np. w myśl powiedzenia "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą".

PS. Wypowiedzi się podkreśla zaznaczając myszką odpowiedni fragment, a następnie klikając na ikonkę z podkreśloną literką "u". U - jak underline.

Awatar użytkownika
AMerei
zaufany użytkownik

Post autor: AMerei » sob gru 09, 2017 3:57 am

Trzeba być twardym niestety...
"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Marek Aureliusz.

donkichote+
bywalec

Post autor: donkichote+ » sob gru 09, 2017 7:13 am

wydaje mi się że każdy z nas to przechodzi. każdy się infantylizuje i przez to zamartwia. polega to na tym że przejmujemy się detalami i mało istotnymi rzeczami. powinniśmy patrzeć na życie z szerszej perpsektwy niż tylko nasze porażki czy słabości. trudności nawet powinny nas motywować. wiem, wiem, fajnie się pisze...
\g+ame_ove{r

Wróć do „depresja”