Kanał na YT na temat depresji

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
Niebieski
bywalec

Kanał na YT na temat depresji

Post autor: Niebieski » ndz lip 03, 2016 7:38 pm

Noszę się z zamiarem uruchomienia czegoś, co w ostatnich latach chcąc nie chcąc stało się wręcz moją pasją. Mianowicie mam tutaj na myśli zaburzenia psychiczne. Jeśli o mnie chodzi to miałem zdiagnozowane już naprawdę wszystko, od zaburzeń osobowości, przez depresję, CHAD, zaburzenia schizoafektywne na schizofrenii kończąc. I tak sobie pomyślałem, że może czas wykorzystać zebrane w ten sposób doświadczenie? To o czym myślę to to, żeby zacząć nagrywać krótkie filmy dokumentalne, których głównymi bohaterami byłyby właśnie osoby z zaburzeniami psychicznymi.

Nie podoba mi się fakt, że jesteśmy, jak chorzy czy zaburzeni, traktowani gorzej, nadal, wciąż i nieustannie przy użyciu zatwardziałych stereotypów. Może czas to zmienić? Myślicie, że tkwi w tym jakiś potencjał? Na przykład osoby, które są chore a funkcjonują "normalnie", mają rodziny i pracę to dla mnie osobiście bohaterowie. Tylko, że trzeba na to umieć spojrzeć w ten sposób. A żeby to umieć to trzeba coś podobnego przeżyć, bo reszta to pierd....enie ludzi zdrowych, którzy próbują okazywać empatię. Mnie osobiście chce się od tego rzygać.

Podsumowując. Myślę o tym czy nie założyć na YouTube kanału poświeconego osobom z zaburzeniami bądź chorobami psychicznymi. FIlmy były zawsze moją pasją, szczególnie robienie czegoś samemu. Bardzo chętnie podjąłbym się nakręcenia jakiegoś krótkiego filmu dokumentalnego być może z kimś z Was, kto miałby na to ochotę.

Powiedzcie proszę co sądzicie o moim pomyśle... Czy byłby ktoś chętny i gotowy do podjęcia współpracy? Dajcie znać.
"Bez cierpienia nie rozumie się szczęścia"

Awatar użytkownika
Niebieski
bywalec

Re: Kanał na YT na temat depresji

Post autor: Niebieski » czw lip 21, 2016 12:56 pm

Zrobiłem w końcu pierwszy filmik, trailer. Jak chcecie to zerknijcie: https://youtu.be/r5X2ILMB9Pk

Awatar użytkownika
Niebieski
bywalec

Re: Kanał na YT na temat depresji

Post autor: Niebieski » sob sie 20, 2016 2:36 pm

Kolejny filmik, zatytułowany "Schizofrenia - cierpienie i brak zrozumienia": https://youtu.be/iGj_RO81HYg

Wróć do „depresja”