załamanie psychiczne

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
kuubaw
bywalec

załamanie psychiczne

Postby kuubaw » Mon Oct 02, 2017 8:47 pm

Witam was ,borykam się ostatnio ze złym samopoczuciem ,raz się dobrze czuję a raz źle, potrafię źle się czuć przez cały dzień ,a jak sobie pomyślę że spędzę dzień tak samo jutro to mój stan się pogłębia ,jak sobie radzicie z takimi sytuacjami ?proszę doradźcie mi jak zmienić nastawienie i tok myślenia .

schizek
zaufany użytkownik

Re: załamanie psychiczne

Postby schizek » Mon Oct 02, 2017 8:59 pm

zmień swoje zycie, np idz do pracy, szkoly albo na jakis kurs po prostu wyjdz do ludzi rob cos na codzien choćby idz na glupie ryby lub idz pobiegac, zapisz sie na silownie

a jak takie rozwiązanie ci nie pasuje to poproś lekarza o depakine chrome to jest na wachania nastroju choć ja preferuje te rozwiązania powyżej

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Tue Oct 03, 2017 3:39 pm

Dokładnie tak jak schizek napisał. Znajdź jakiekolwiek zajęcie, które "zajmie" Ci głowę. Będziesz mógł się chociaż na chwilę oderwać. Może wypad na rower, basen, umówić się z kumplem.

kuubaw masz dni gdzie czujesz się dobrze, a później nastrój się pogarsza? I analogicznie odwrotnie. Nie masz tak, że pod koniec dnia czujesz się lepiej?
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

kuubaw
bywalec

Postby kuubaw » Tue Oct 03, 2017 5:31 pm

Dokładnie tak jak schizek napisał. Znajdź jakiekolwiek zajęcie, które "zajmie" Ci głowę. Będziesz mógł się chociaż na chwilę oderwać. Może wypad na rower, basen, umówić się z kumplem.

kuubaw masz dni gdzie czujesz się dobrze, a później nastrój się pogarsza? I analogicznie odwrotnie. Nie masz tak, że pod koniec dnia czujesz się lepiej?
Rano po wybudzeniu się ze snu czuję się przez 2 godz dobrze, bo się wybudzam ,piję kawę ,odwiedzam różne strony ,a później czuję bezczynność i się z tego powodu załamuję i tak do wieczora aż wieczór zrobi dobrą atmosferę ,zobaczę jak się będę czół w piątek po zastrzyku ,może być to wina leku kończącego się i to nie zdarza się pierwszy raz ostatnio tak beznadziejnie czułem się jak byłem w trakcie rzucania papierosów .

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Tue Oct 03, 2017 6:45 pm

Może za dużo siedzenia w internecie...

kuubaw
bywalec

Postby kuubaw » Wed Oct 04, 2017 2:41 pm

Dziadostwo przeszło.To chyba był objaw schizofrenii ,co mnie co jakiś czas dopada ,muszę lekarzowi powiedzieć o tych moich huśtawkach żeby mi dobrał odpowiednie leki

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Wed Oct 04, 2017 7:27 pm

Dziadostwo przeszło.To chyba był objaw schizofrenii ,co mnie co jakiś czas dopada ,muszę lekarzowi powiedzieć o tych moich huśtawkach żeby mi dobrał odpowiednie leki
Po czym wnioskujesz, że przeszło? Jeżeli jest "ok" przez jeden dzień nie znaczy, że jutro też będzie w porządku. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję, że objawy odpuściły na stałe. Może daj sobie jeszcze kilka dni. Jak przez 3-4 dni nie wróci to dziadostwo to faktycznie można mieć nadzieję, że odpuściło. Daj znać za jakiś czas. Może po weekendzie. Wszystkiego dobrego.

kuubaw
bywalec

Postby kuubaw » Thu Oct 12, 2017 2:00 pm

Po czym wnioskujesz, że przeszło? Jeżeli jest "ok" przez jeden dzień nie znaczy, że jutro też będzie w porządku. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję, że objawy odpuściły na stałe. Może daj sobie jeszcze kilka dni. Jak przez 3-4 dni nie wróci to dziadostwo to faktycznie można mieć nadzieję, że odpuściło. Daj znać za jakiś czas. Może po weekendzie. Wszystkiego dobrego.
Witam ,to jest po części wina alkoholu (piwka) gdy piłem umilałem sobie czas ,a gdy nie piłem była bezczynność no i przez to skoki nastroju miałem ,może też wina kończącego się zastrzyku w moim organizmie ,narazie wszystko wróciło do normy ,odstawiłem alkohol i zobaczę jak to się potoczy ,może zobaczę dokładniej gdzie leży wina mojego nastroju :roll:

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Thu Oct 12, 2017 8:20 pm

Chwilowy kryzys minął. Piwo może w jakimś stopniu pomogło. Oby już bez nawrotu :)

Takie pytanie ode mnie: Jesteś wstanie "nawalić" się przy większej ilości alkoholu? Czy tylko szumi lekko w głowie? Pytam bo swego czasu moja była sympatia mogłaby wypić cysternę alkoholu (żarcik), a nie było po niej nic widać.

piotrs
zaufany użytkownik
Status: na ZASIŁKUz MOPS

Postby piotrs » Thu Oct 12, 2017 8:48 pm

spacer dotlenienie sie slonko orzechy wloskie ziemne maja niacyna garsc na poprawe nastroju

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Thu Oct 12, 2017 10:06 pm

Jak człowiek cierpi z powodu własnej bezczynności to najlepszym na to sposobem jest aby czymś się zajął!!! :idea:

"Chemia" od psychiatry czy alkohol w tym przypadku jest kierowaniem się na drogę do nikąd!!

kuubaw
bywalec

Postby kuubaw » Fri Oct 13, 2017 8:49 am

Chwilowy kryzys minął. Piwo może w jakimś stopniu pomogło. Oby już bez nawrotu :)

Takie pytanie ode mnie: Jesteś wstanie "nawalić" się przy większej ilości alkoholu? Czy tylko szumi lekko w głowie? Pytam bo swego czasu moja była sympatia mogłaby wypić cysternę alkoholu (żarcik), a nie było po niej nic widać.
Jak piłem piwko to nigdy nie byłem pijany ,piłem żeby dzień był znośny i lubiłem przy piwku się zrelaksować .

danielek
zaufany użytkownik
Status: portier
Gadu-Gadu: 63718896

Postby danielek » Fri Oct 13, 2017 1:46 pm

No ja ostatnio się nie upijam ale piwo mi pomaga.Nie wiem czy to sobie wmówiłem czy co?
:animals-chickencatch:

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Sat Oct 14, 2017 8:13 pm

Dzięki kuubaw, danielek za odpowiedź. Danielek jak czujesz się rano, a jak czujesz się po 2,3 piwach? Zwykle browar pomaga poprawić nastrój więc nie sądzę, że sobie to wmówiłeś.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Sat Oct 14, 2017 8:40 pm

Kuubaw ja miałem podobnie po leku rispolept consta depo, miałem złe samopoczucie i pewne dziwne stany gdzie mogłem jedynie się położyć do łóżka i nic więcej. Jeśli masz podobnie to może być to objaw uboczny leku. A pro po później ciężko się tego pozbyć, długo się z tego wychodzi, nawet jak bierze się już co innego.

Return to “depresja”