Przyczyna tycia jak szybko schudnąć mimo brania leków

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
neuropixs_
zarejestrowany użytkownik

Przyczyna tycia jak szybko schudnąć mimo brania leków

Post autor: neuropixs_ »

Wiele lat temu myślałem że jak odstawię leki to szybko schudnę i że powodem szybkiego przybierania na wadze są leki. Jednak okazało się że było nią coś innego a raczej ktoś okazał się być demon który we mnie siedzi i spowalnia metabolizm a także zatrzymuję wodę w organizmie. Nie wiedziałem jak sobie z nim poradzić więc sporo przez tego demona przytyłem jego to bawiło. Nie będę się tutaj rozpisywał ale jedynym sposobem jest uderzenie w takiego demona po prostu modlitwą. Pierwszą modlitwą jest różaniec i trzeba przez niego prosić u swoje uwolnienie z opętania.

Prośba wygląda tak : Trzeba się przy zegnać i powiedzieć "Boże Ojcze w niebie w imię twojego syna Jezusa Chrystusa i ten święty różaniec proszę cię Ojcze Synu i Duchu Święty a w szczególności ciebie Penie Jezu Chryste i twoją matkę Maryję o uwolnienie mnie z opętania " "Odmawiam ten różaniec tajemnicę np Radosne w intencji mojego uwolnienia z opętania "

Następnie zaczynamy odmawiać różaniec z koronką do Bożego miłosierdzia postępujemy podobnie. Tylko zamiast różańca odmawiamy koronkę do Bożego miłosierdzia i tak samo prosić trzeba tą formą modlitwy.
Następnym sposobem jest wydanie demonowi rozkazu tylko trzeba mieć w ręce krzyż np św Benedykta i wydać rozkaz demonowi. Forma rozkazu jest następująca :

W imię Jezusa Chrystusa i przez moce jego imienia rozkazuję ci demonie wyjść zemnie milczeć przestać mnie dręczyć przestać mi szkodzić wpływać moje ciało i wrócić do piekła Amen.

W imię Jezusa Chrystusa i mocą jego imienia Związuję ciebie demonie twoją moc abyś nigdy mi już nie szkodził.
W imię Jezusa Chrystusa i przez moc jego imienia nakładam na ciebie demonie i na twoją moc pęta związuję ciebie i twoją jaką kol-wiek władzę na demną.
W imię Jezusa Chrystusa i mocą jego imienia odbieram ci władzę na demną nad moim ciałem emocjami umysłem nad moim sercem organami wewnętrznymi i wszystkimi częściami mojego ciała.
W imię Jezusa Chrystusa i mocą jego imienia rozkazuję wam demony upadłe duchy i tobie szatanie abyście odemnie odstąpiły przestały mnie dręczyć i mi szkodzić.
W imię Jezusa Chrystusa i mocą jego imienia związuję mas wszystkie złe duchy oraz jaką kol wiek moc czy władzę nade-mną czynię to w imię Jezusa Chrystusa.
W imię Jezus Chrystusa i mocą jego imienia odbieram tobie demonie jaką kolwiek władzę na demną i moim sercem.

Samemu można również dodać coś co jest dla nas problemem np:

Przestać wpływać na moje ciało, serce, moje oragany wewnętrzne i części ciała zewnętrzne, na woie organy płyciowe, przestać mnie dotykać, przestać odzywać się, przestać mi szkodzić, przestać wpływać na moją świadomość, przestać wpływać na moją głowę i mózg, przestać spowalniać moje ciało i metabolizm przemianę materji, przestać powodować mi choroby ,na moją seksualność
natychmiast wracać do piekła i wyiść ze mnie i nigdy więcej mi nie szkodzić

I trzeci etap jest modlenie się modlitwą o uwolnienie.
Ja jak na razie potrafię w ciągu jednego dnia schudnąć nawet 2 kg i jeżeli chodzi o metabolizm to jest tak jak powinno być mimo brania leków. Warto wiedzieć że jest to opętanie i taki demon potrafi niszczyć życie w każdy możliwy sposób nie tylko przybieraniem na wadze.

Polecam poczytać sobie :
viewtopic.php?f=11&t=31981

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Przyczyna tycia jak szybko schudnąć mimo brania leków

Post autor: wowo21975 »

Weź leki!!! Nie pisz bzdur!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Wróć do „dieta”