Dietetyk

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Re: Dietetyk

Postby AntonPawlowicz » Mon Sep 11, 2017 9:04 pm

Duzo lepsze i calkowicie darmowe sa strony na Facebooku o zdrowym odzywianiu i takie rozne, nie raz ludzie takie rzeczy wiedza i powiedza, co sie od zadnego dietetyka nie dowiesz. Poza tym to kosztowne i dziala tylko przez chwile, po prostu sie szybko nudzi i czlowiek wraca do starych nawykow. Nie dieta jest potrzebna, tylko calkowita zmiana nawykow zywieniowych. Polecam ksiazki Bożeny Żak Cyran o zdrowym odzywianiu, sa dostepne w dobrych ksiegarniach i na Allegro.

jagienka
zaufany użytkownik

Postby jagienka » Sun Oct 01, 2017 11:41 am

Schudłam dzięki pomocy dietetyka już 3 kilo i jestem zmotywowana by chudnąć dalej!!

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Sun Oct 01, 2017 12:59 pm

Ja też chudnę - przestałam jeść ciasto i drożdżówki - ale to chyba dzięki lekom po półtora roku brania glucophage xr i kilku miesiącach euthyrox 50 wreszcie coś ruszyło. Myślałam, że od buł trudniej odwyknąć niż od mięsa (kilka dni wystarczy) a wcale nie. Z cukru, mąki i kawy zrezygnować nie jestem w stanie.

_IA
bywalec
Status: rencista, pracujący

Postby _IA » Sun Oct 01, 2017 5:06 pm

Ja mam taką teorię, że każda dieta to swego rodzaju post. Jak się odchudzamy to jest to jedzenie postne.
nasza schizofrenia, psychiatria i pacjenci ==>> Sens życia to wyrażać siebie każdego dnia, cel życia to dbać o siebie.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Tue Oct 03, 2017 11:52 pm

Jedzenie postne, to fakt. Dlaczego zyja najdluzej ludzie ktorzy w zyciu glodowali? Ludzie wracajacy z zeslania z Syberii dozywali przeszlo 100 lat!

agata88
zarejestrowany użytkownik

Postby agata88 » Thu Dec 21, 2017 3:25 pm

Ja stosowałam kilkanaście rożnych diet i jakoś nie mogłam ustabilizować swojej wagi. Najpierw faktycznie chudłam, ale potem przybierałam na wadze z zawrotnym tempem. I tak cały czas... Dopiero mama wysłała mnie do dietetyka (wybrała lekarza z Łodzi - http://melissamed.pl/dietetyk , bo sama tu chodziła, a że mieszkam w tym mieście, to nie protestowałam). I faktycznie po 3 miesiącach "kuracji" mogę stwierdzić, że są efekty - udało mi się zrzucić 5 kg., regularnie chodzę na siłownię/fitness i zmieniłam nieco swoją dietę - zaczęłam stosować produkty, o których wcześniej nie wiedziałam albo omijałam z daleka. Po tym czasie wizyty są sporadyczne, głównie po to, żeby wprowadzić nowe posiłki i kontrować ogólny stan organizmu.

Maciejka34
zaufany użytkownik

Postby Maciejka34 » Sat Dec 30, 2017 11:37 am

Jagienka, ciekawa jestem jak idzie Ci odchudzanie. ja tez udalam sie do dietetyka bo przytylam po lekach 25 kg. mam diete od 2.5 tyg i udalo mi sie zrzucic 2.3 kg. takze jeszcze dluga droga przede mna. z pol roku jak nic. zobaczymy. ciuszki z okresu swietnosci czekaja...:-)

Return to “dieta”