.

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Gehenna
zaufany użytkownik

.

Postby Gehenna » Tue Feb 10, 2015 7:42 pm

.
Last edited by Gehenna on Sat Jan 02, 2016 12:46 pm, edited 1 time in total.

Petruccio
zaufany użytkownik

Re: cukier waniliowy

Postby Petruccio » Thu Feb 12, 2015 5:41 pm

Rzeczywiście. Sprawdziłem w domu i to, co mam, to "cukier wanilinowy", a nie "waniliowy". Masakra.

Mniej Więcej
zbanowany
zbanowany

Postby Mniej Więcej » Thu Feb 12, 2015 5:43 pm

Następnym razem powiedz mamie, żeby kupowała waniliowy.
Kiedyś chciałem być mądry. Aż sobie uświadomiłem, że jest to niemożliwe. Gdyż mądrość jest stanem nieosiągalnym do którego można jedynie dążyć. Dlatego dążę do celu po mimo, że go nie osiągnę, jak Syzyf pcham swój głaz z wiarą, że może się jednak mylę...

Mniej Więcej
zbanowany
zbanowany

Postby Mniej Więcej » Thu Feb 12, 2015 5:46 pm

.
"W 2006 roku grupa japońskich badaczy kierowana przez Mayu Yamamoto opublikowała informacje o możliwości wyizolowania z kału bydła domowego waniliny. Wytwarzanie tego związku (używanego w przemyśle spożywczym i kosmetycznym) tą metodą jest tańsze, niż pozyskiwanie go z wanilii"
Dodam tylko że waniline znajdziecie w większości produktów spożywczych. Teraz niech każdy wnioski wyciągnie sam...
SMACZNEGO
Nawet jeśli to co piszesz nie jest bzdurą, to już widzę jak na skale przemysłową wydobywają wanilinę z kału bydła domowego. bitch please. To nie polska, żeby sprzedawać sól przemysłową jako spożywczą...
Kiedyś chciałem być mądry. Aż sobie uświadomiłem, że jest to niemożliwe. Gdyż mądrość jest stanem nieosiągalnym do którego można jedynie dążyć. Dlatego dążę do celu po mimo, że go nie osiągnę, jak Syzyf pcham swój głaz z wiarą, że może się jednak mylę...

JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik

Postby JagodowyWilkołak » Thu Feb 12, 2015 5:50 pm

Z czego się od wieków brało podpuszczkę?
Don't worry, be chory. :)

Return to “dieta”