82 po diecie,jojo i 105 :)

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Kot w butach
zaufany użytkownik

82 po diecie,jojo i 105 :)

Postby Kot w butach » Sat Jul 26, 2014 4:25 pm

Hej

Po mojej cudownej diecie zaczalem jesc po 3 pizze dziennie chleb bulki
po paru miesiacach wrocilo mi kilka kg do 105
obecnie po 2 tygodniach diety znowu waze 98 i waga powoli leci

do tego biore zielona kawe kapsulki moze cos pomoga

dieta warzywno kurczakowo rybna, generalnie 500 kcal :)

trzeba niestety uwazac po diecie co sie je.........

a to juz 2 raz jak waga mi wrocila,nic sie nie nauczylem

mei
zaufany użytkownik

Re: 82 po diecie,jojo i 105 :)

Postby mei » Sat Jul 26, 2014 4:28 pm

generalnie 500 kcal :)
To nie jest dieta, tylko głodówka. Przecież mężczyźni potrzebują jeść dużo więcej.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Sat Jul 26, 2014 4:46 pm

Nawet kobiety potrzebują ok. 1500 kcal, żeby normalnie funkcjonować, a mężczyźni tych 300-500 kalorii więcej!
Nic dziwnego, że rzuciłeś się na jedzenie, bo byłeś wygłodniały. W dobrze zbilansowanej diecie odchudzającej nie jest się głodnym, więc jest szansa, że się schudnie realnie i na długo.

Pozdrawiam.m.

Gehenna
zaufany użytkownik

Postby Gehenna » Sat Jul 26, 2014 4:59 pm

3 pizze dziennie? przecież pół pizzy się ledwie w człowieku mieści
w ten sposób rozpycha się żołądek i ma się zaburzone odczuwanie głodu

jeśli ktoś ma problem z obżarstwem to powinien na stałe zmienić nawyki żywieniowe.
głodzenie się przez jakiś czas i rzucanie na jedzenie gdy waga trochę spadnie jest całkowicie pozbawione sensu, nie dość że nieefektywne (efekt jojo) to jeszcze bardzo niezdrowe.

jeśli masz kasę to może poproś o pomoc dietetyka

schizo11
zaufany użytkownik

Postby schizo11 » Sat Jul 26, 2014 5:19 pm

Mogę powiedzieć od siebie:
1) Trzeba wprowadzić dietę na stałe (ale nie rygorystyczną!) bo to się tak nie da odchudzać a potem wrócić do obżerania się. Efekt jojo murowany.
2) Pić 2-3 litry wody min., jeść dużo białka, warzywa, trochę owoców, produkty zbożowe o niskim indeksie glikemicznym.
3) Ja na 1 800kcal potrafię chudnąć przy b. małej aktywności fizycznej, ale wcześniej jadłem z 2 800 gdzieś.
4) Ważne żeby nie jeść śmieciowego jedzenia, tylko wartościowe produkty.
5) Korzystaj ze strony ilewazy.pl

Foes
zarejestrowany użytkownik

Postby Foes » Fri Dec 23, 2016 10:06 pm

Kolego (jeśli mogę Cię tak nazwać), dieta którą stosowałeś, to zwykła głodówka wyniszczająca organizm. Początkowo chudnie się w zawrotnym tempie, ale na dłuższą metę, to może odbić się na twoim zdrowiu. Przez dłuższy czas trzymania owej "diety" spowalnia się metabolizm, co skutkuje ponownym przybraniem na wadze, bo gdy jesteś wygłodzony, to organizm magazynuje w tłuszczach, to co zjadłeś, bo nie ma z czego czerpać wartości potrzebnych mu do funkcjonowania, które powinieneś mu dostarczać w spożywanym jedzeniu. Chcesz schudnąć, to po prostu ogranicz spożywanie cukrów prostych, jedz więcej białka i dodaj do tego jakiś trening cardio w postaci np. biegania. Poszukaj trochę informacji w internecie, wujek google nie gryzie, wszystko jest w zasięgu twojej ręki. Nic nie przychodzi tak łatwo, jakby się mogło wydawać. Trochę wysiłku, motywacji, a po czasie to wszystko pokaże zamierzony efekt (a to jest dopiero powód do dumy, gdy wkładasz w coś tyle starań i w końcu dostrzegasz, że ciężka praca się opłaciła). Życzę powodzonka w dążeniu do celu i ślę gorące pozdrowienia - nowy użytkownik forum. :)

Return to “dieta”