Dieta cud

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Melancholik
zaufany użytkownik
Status: Brak

Dieta cud

Postby Melancholik » Sat Nov 02, 2013 6:11 pm

Jak mi się uroi, że jestem za gruby(choć jestem szkieletem) to stosuje dietę - rezygnacja z śniadań i kolacji a obiad ograniczony o połowę, chudnę wówczas w błyskawicznym tempie.
Dwa słowa(schizofrenia paranoidalna).

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Re: Dieta cud

Postby karuna » Sat Nov 02, 2013 10:46 pm

Jestem pod wrażeniem.

U mnie Ketrel powoduje straszne ssanie i się poddaję wieczorem, a nie jem dużo za dnia zazwyczaj ostatnio.

Najlepiej to wiadomo, że dieta MŻ.

_Jodie_
zarejestrowany użytkownik
Gadu-Gadu: 36058230

Postby _Jodie_ » Sun Apr 10, 2016 4:56 pm

Nie ma nic takiego jak DIETA CUD. !
Last edited by _Jodie_ on Wed Aug 31, 2016 10:10 pm, edited 1 time in total.

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sun Apr 10, 2016 6:14 pm

Ja nie stosuję żadnych "diet cud". Staram się jadać co trzy godziny (czasem bywa dłuższy odstęp czasu) i generalnie niewiele. Bardzo mało słodyczy (właściwie wcale), herbata bez cukru, kilka razy w tygodniu "Śledziki na raz" firmy "Lisner". Poza tym od lat nie spożywam smalcu. Waga trzyma się generalnie w normie mimo mało aktywnego trybu życia i spożywania piwa od czasu do czasu.

spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Postby spodsztancy » Sun Apr 10, 2016 6:40 pm

Ja nie jestem głodny przez pół dnia. Staram się spożywać w tym czasie len mielony. Nie chce mi się jeść i już. Nic nie mogę na to poradzić. Głód budzi się w okolicach godziny 19 czasem 21.

Ostatnio oglądałem taki progfram w BBC Earth o tym, że nie ma diety cud właśnie. Tym, co my wymyśliliśmy, nowoczesne społeczeństwa, to coś, co nie występuje nigdzie w naturze w takich proporcjach, a mianowicie, odpowiednią mieszankę tłuszczu i cukru jednocześnie. Przeprowadzano badania na szczurach. Podawano im normalny pokarm złożony z tego czy tamtego. Później, przestawiali te szczury czy myszy na dietę słodkie+tłuste+troszkę białka. I owe myszy, podobnie jak ludzie dzięki takiej mieszance zaczęły tyć natychmiastowo. A tym co odpowiadało za ich obżarstwo tym energetycznym, ciężkim połączeniem był układ nagrody, który się aktywuje w mózgu, jak przy żadnym innym połączeniu występującym w przyrodzie się nie aktywuje. Analogicznie jest podczas spożywania tego typu posiłków przez ludzi.
całuj rękę której nie możesz uciąć

AniaNieIstnieje
zaufany użytkownik

Postby AniaNieIstnieje » Fri Jun 16, 2017 11:32 am

"Dieta cud" - "Jem wszystko, a jak schudnę to będzie cud"
A na poważnie osoby otyłe bardzo otyle (np. ja) są w stanie zrobić wszystko by schudnąć. Wszystko prócz diety i ćwiczeń. To trzeba zmienić od środka. Zacząć od siebie. Tak byłoby łatwiej i lepiej.

tirter
zarejestrowany użytkownik

Postby tirter » Wed Jul 05, 2017 2:27 pm

Nie ma takiej diety cud.. nawet takiej aby przytyć..

Return to “dieta”