lek po którym się nie tyje

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
F20
zaufany użytkownik
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Re: lek po którym się nie tyje

Postby F20 » Sun Aug 25, 2013 8:55 pm

Na mniejszych dawkach ketrelu się nie tyje, na forum pisał ktoś, że na większych tak.
Kobieto to jest skutek uboczny psychotropów zawsze będzie się tyć. Przeżuć się na alkohol akolohoicy nie tyją a zalecza stany schizoidalne idealnie!.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Sun Aug 25, 2013 9:06 pm

Dawanie takich rad nie jest dobrym pomysłem. Alkohol w nadmiernych ilościach jeszcze nikomu się nie przysłużył. Jeśli chcesz być uczestnikiem tego forum i mieć do niego nieograniczony dostęp, to nie namawiaj innych do zażywanie alkoholu i innych środków odurzających w miejsce leków. Leki mają swoje skutki uboczne, ale jeszcze nikt nie wymyślił nic lepszego, co powstrzymywałoby nawroty chorób psychicznych i łagodziło ich objawy. Terapią można osiągnąć pewne efekty, ale żadna terapia nie zlikwiduje objawów wytwórczych.
Co do tycia po lekach, to trzeba samemu sprawdzić, jak organizm się na nich zachowuje. Dla mnie optymalnym lekiem okazał się zeldox - nie tyję po nim i czuję się dobrze. Ale dobór leku trwał około dwóch lat. W tym czasie przetestowałam niemal wszystko, co było dostępne na rynku. Jednak warto było.

Pozdrawiam.m.

F20
zaufany użytkownik
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Postby F20 » Sun Aug 25, 2013 10:01 pm

Dawanie takich rad nie jest dobrym pomysłem. Alkohol w nadmiernych ilościach jeszcze nikomu się nie przysłużył. Jeśli chcesz być uczestnikiem tego forum i mieć do niego nieograniczony dostęp, to nie namawiaj innych do zażywanie alkoholu i innych środków odurzających w miejsce leków. Leki mają swoje skutki uboczne, ale jeszcze nikt nie wymyślił nic lepszego, co powstrzymywałoby nawroty chorób psychicznych i łagodziło ich objawy. Terapią można osiągnąć pewne efekty, ale żadna terapia nie zlikwiduje objawów wytwórczych.
Co do tycia po lekach, to trzeba samemu sprawdzić, jak organizm się na nich zachowuje. Dla mnie optymalnym lekiem okazał się zeldox - nie tyję po nim i czuję się dobrze. Ale dobór leku trwał około dwóch lat. W tym czasie przetestowałam niemal wszystko, co było dostępne na rynku. Jednak warto było.

Pozdrawiam.m.
Sorki moi ale nie jesteś żadnym wyznacznikiem dobra ani kompasem moralności a jeśli nawet to pierwza żuczisz kamieniem ? a jeśli tak to wtedy będę nazywać cię Vous przez duże V

Return to “dieta”