Super Dieta sam schudlem juz 22kg i dalej chudne :)

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Re: Super Dieta sam schudlem juz 22kg i dalej chudne :)

Postby moi » Fri May 03, 2013 11:49 am

Wystarczy zapamiętać, że posiłki powinno przyjmować się co cztery godziny. Powinno ich być cztery.
Gotowe diety znajdziesz w internecie. Patrzysz tylko na kartkę i jesz to, co jest tam napisane.
To nie jest trudne, każdy da sobie z tym radę.

Pozdrawiam.m.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Fri May 03, 2013 11:57 am

Ale odstęp czterogodzinny u ćwiczącego już nie jest dobrym odstępem.
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

moi
moderator
moderator

Postby moi » Fri May 03, 2013 12:20 pm

Nie wiem, jakie odstępy w jedzeniu powinny zachować osoby ćwiczące, ale sądzę, że to da się pogodzić.

Moja znajoma na siłowni dostała wytyczne od instruktora, żeby nie jeść białego pieczywa i ziemniaków oraz właśnie cztery posiłki dziennie i tylko to wystarczyło, żeby w ciągu miesiąca zrzucić trzy kilko. Bez żadnego wysiłku i uczucia głodu. Oczywiście ćwiczyła na siłce równolegle, ale nie jakoś wyczynowo: co drugi, trzeci dzień.

Pozdrawiam.m.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Fri May 03, 2013 4:54 pm

Nie wiem, jakie odstępy w jedzeniu powinny zachować osoby ćwiczące, ale sądzę, że to da się pogodzić.

Moja znajoma na siłowni dostała wytyczne od instruktora, żeby nie jeść białego pieczywa i ziemniaków oraz właśnie cztery posiłki dziennie i tylko to wystarczyło, żeby w ciągu miesiąca zrzucić trzy kilko. Bez żadnego wysiłku i uczucia głodu. Oczywiście ćwiczyła na siłce równolegle, ale nie jakoś wyczynowo: co drugi, trzeci dzień.

Pozdrawiam.m.

Alez moi - mężczyźni czasami ważą 2 razy więcej od kobiet i dla ważącego 100 kg bydlaka jest najodpowiedniejsza dieta składająca się z 6 posiłków dziennie, gdzie w jednym dostarcza 30 gram białka, więc 30 razy 6 daje 180 gram białka na dobę, a więc 1,8 g/kg masy należnej dla ćwiczącego umiarkowanie.

I jeżeli miałybyć to 4 posiłki bydle musiałoby dostarczać w jednym żarciu aż 45 gram białka co jest typowym marnotrastwem .
Podałem przykład tylko białka, ponieważ gdybym miał się rozpisywać o tłuszcze i węgle musiałbym sie zdrowo napisać .

Tylko tyle chciałem dodać . Pozdrawiam i miłego dnia .
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

moi
moderator
moderator

Postby moi » Fri May 03, 2013 5:18 pm

Skorzystaj w takim razie z diet umieszczonych na stronach i forach dla kulturystów. Tam też masz rozpiskę dzienną i jadłospisy ułożone np. na cały tydzień.

Pozdrawiam.m.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Fri May 03, 2013 5:27 pm

Ja nie jestem kulturystą - nie chce aby kobiety czuły do mnie odrazę.
Czasem gdzies wyjezdzam i co wtedy zrobić mam z dietą, która przygotowuje wyłącznie w domowym zaciszu, co wtedy, cały plan się sypie.
Jeszcze porusze kwestię monotonii dietetycznej u chorych, no jak można jeść dzień w dzień pierś z kurczaka z ryżem np. na 3 posiłek przecież to wykańcza ta powtarzalnośc, ta schizofreniczna monotonia.

Rozumiem są zamienniki piersi z ryżem, ale wówczas kaloryczność znowu ulega zmianie, i znowu trzeba liczyć i liczyć - a zamiast cwiczyć bawimy się w matematykę, no prosze Cie .

moi
moderator
moderator

Postby moi » Fri May 03, 2013 5:31 pm

Polecam Ci w takim razie wizytę u dietetyka/dietetyczki. Ułoży CI dietę dostosowaną do Twojej optymalnej wagi, uwzględni zasobność portfela i Twoje wymagania.

Pozdrawiam.m.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Sat May 04, 2013 11:35 am

Sam to zrobie, moi dziękuje za wymiane zdań .

Kot w butach
zaufany użytkownik

Postby Kot w butach » Mon Jul 29, 2013 8:52 pm

Witam to ja zalozylem ten watek :) gdy go pisalem schudlem 22 kg, obecnie to jest 31 kg i dalej leci ale juz powoli

wazylem 116 a obecnie waze 85 latwo policzyc 31 kg za mna :)

dietetyczne i zdrowe odzywanie to podstawa :P

zycze wam wytrwalosci i takich samych dobrych wynikow :)

Peter
zaufany użytkownik

Postby Peter » Sun Jul 20, 2014 2:33 pm

od jutra wezmę się za tę dietę.................. Może uda się zrzucić ten tłuszcz :dance:

Galard
bywalec

Postby Galard » Thu Jul 31, 2014 7:41 am

Dieta warzywna to dno. Przede wszystkim, zero w tym pełnowartościowego białka. Szybko się traci na wadze, ale w dużym stopniu traci się mięśnie i glikogen.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Sun Aug 24, 2014 11:33 am

Nie mogę się z powyższym zgodzić - przecież fasola i ogolnie strączkowe to samo bialko! Dieta warzywna jest bardzo dobra, to prawda, tylko koniecznie należy unikac ziemniakow - rozciagaja przewod pokarmowy, poza tym mocno tucza, no i od razu po nich jest się głodnym. Podobnie jest ze swieza kapusta, rewelacyjna jest natomiast kiszona. Najzdrowsze sa baklazany oraz cukinia, także arbuz, oczyszczają organizm z toksyn, sa smaczne i niezwykle korzystne dla naszego organizmu.

maja500
zaufany użytkownik

Postby maja500 » Wed Nov 05, 2014 12:51 pm

Ja od grudnia 2013 roku schudłam ok. 18 kg. Najpierw odstawiłam tłuste jedzenie, sosy itp., potem słodycze oraz mniej kaloryczne posiłki jadłam na kolację. Pamiętam też, że wtedy piłam dużo wody, no i zredukowanie depakiny pewnie też zrobiło swoje. Odstawiłam też solian a przeszłam na abilify, ale nie zalecam komuś stosowanie tych leków na zredukowanie masy ciała. Jak poszłam do pracy to wychodziłam rano na 4 godz. bez śniadania i tak schudłam jakieś 5 kg od sierpnia. Teraz znowu czasem podjadam czekoladę i muszę to zmienić oraz wodę pić. Zamiast słodyczy ponoć zdrowe jest zjeść garść jakiś owoców suszonych np. żurawina - zdrowe i sycące :) Raz w tygodniu chodzę na basen, ale od tego chyba nie chudnę, muszę jeszcze na jakieś zajęcia się zapisać. Teraz ważę 1 kg więcej niż mam wzrostu, a chciałabym jeszcze schudnąć z 7 kg. Miejmy ten sam cel :)
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze się widzi tylko sercem."
Antoine de Saint-Exupéry

maja500
zaufany użytkownik

Postby maja500 » Wed Nov 05, 2014 12:59 pm

* Nie, ważę dokładnie tyle ile mam wzrostu, bo waga źle pokazała. Wszyscy mówią, że już tak może zostać, ale ja bym wolała być jeszcze lżejsza ;p
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze się widzi tylko sercem."
Antoine de Saint-Exupéry

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Fri Nov 07, 2014 8:49 pm

Zielona kawa oraz L-Karnityna bardzo mocno spalają tłuszcz. L-ka zazywana na pusty zoladek mocno dodaje energii podczas wysiłku fizycznego, dokładnie to przetwarza tłuszcz na energie.
Wazne by odstawić ziemniaki, bardzo tucza, poza tym po ich zjedzeniu zaraz się czuje znowu głodnym, dużo lepszy jest ryz oraz kasze, gryczana, kuskus, platki owsiane. Pieczywo wyłącznie pełnoziarniste na zakwasie. I waga szybko leci w dol.
Oczywiście lek tez jest bardzo wazny. Solian faktycznie zatrzymuje wode w organizmie i im dluzej się go zazywa, tym więcej jest tej wody nagromadzonej w tkankach. Czlowiek robi się po prostu taki nadeto-spuchniety i znacznie się zwiekszaja jego gabaryty, niezależnie od tego co się je. Zaminnnik Amisan jest pod tym względem poprawiony, na nim się chudnie, jest obniżony apetyt oraz nie zatrzymuje wody. Wydaje się tez, ze w mniejszym stopniu jego duże dawki wplywaja na prolaktynę.

Return to “dieta”